Форум Рідного Міста

Так званi УКРАIНЦI

Stef - 31-1-2004 у 13:15

Цiкавить коли саме виступатиме
у Львовi (а може навiть i у Киэвi???) гурт "TheUkrainians" (так званi, Украiнцi ;)

fish - 31-1-2004 у 14:36

:) Я вже думала, розпочато чергову тему про націоналізм :) :)
Останнього разу ві Львові вони були, начеб, в листопаді... зара буду робити афішу, якщо десь стріну - скажу.

Східняк - 3-2-2004 у 00:01

В мене дещо інші дані. В Україні вони останній раз виступали у 1994 році, мабуть це був їх також і перший виступ в Україні. Приїзджали вони на запрошення Міністра Культури України. Після цього візиту записали альбом "Культура".
Група виникла у Великій Британії (здається у 1990 році) після виступу культової британської інді-групи Wedding Present на BBC у програмі "Українські вечори у Джона Пуля" Після великого успіху виступу здається двоє з учасників Wedding Present вирішили створити групу The Ukrainians, яка мала досить великий успіх у Британії, як для неангломовної. Якась з її пісень доходила до другого місця у інді-чарті і до двадцятого у загальнонаціональному. Загалом вони випустили щось коло п"яти альбомів, приблизно стільки ж сінглів. Найвідоміші "The Ukrainians", "Ворони", "Культура". Минулого року вийшов альбом "Республіка".

Загалом вони досить часті гості в Європі, особливо часто виступають у Польщі. Це взагалі ганебна річ для сучасного українського шоу-бізнесу, що одну з найкращих (якщо не найкращу) українських рок-груп так і не запросили виступити в Україну на протязі десяти років.

На їх сайті знайшов розклад гастролей на 2004 там є Польща і Росія, але України нема!
http://www.the-ukrainians.com/

The following concert dates have been confirmed so far for The Ukrainians' 'Istoriya' tour 2004:

- Saturday 17 April, The London Ukrainian Club, Holland Park, LONDON UK - 'Istoriya' album launch! (tickets from p.solowka@virgin.net )

- Saturday 29 May, South Street Arts Centre, South Street, READING UK (tickets bookable online http://www.readingarts.com )

- Sunday 13 June, Rescue Rooms, NOTTINGHAM UK

- Friday 23 July, The Compass, WHITBY UK

- Saturday 24 July, The Studio, HARTLEPOOL UK

- Thursday 29 July, venue to be confirmed, MONACO

The group is also waiting for confirmation of dates in France, Poland, Russia, Germany, Austria, the USA and Canada.

Stef - 3-2-2004 у 12:51

Немає слів!!!
;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

Dmy - 3-2-2004 у 17:31

Із усіх вареників слід вибирати найсмачніше.
Я чув, жи в Україні дехто дещо деколи чув про таку націю, як УКРАЇНЦІ. Й ще про те, жи вона може співати.
А от в Південній Африці чи там у Росії - не переконаний.
То ж чому не вважати цей тур культурно-просвітницьким заходом в непролазних джунглях сучасної цивілізації? :) :(

Є ще варіант. Може у рік Польщі в Україні поляки завезуть нам TheUkrainians? Наприклад, під виглядом цивілізованої гуманітарної допомоги :P