Форум Рідного Міста

webmoney у Львові

Юрій Марків - 31-1-2004 у 17:52

Народ, де у Львові можна сконвертувати гривні в вебмані?

Юрій Марків - 31-1-2004 у 20:18

Вже знайшов, що це можна зробити через Укрсоцбанк.

Зараз в мене постала інша проблема - прога не хоче працювати через авторизований проксі. Бровзери, аська, інші речі працюють, а ця біда - ні. Може хтось знає, як з цим боротися?

vovka - 31-1-2004 у 21:51

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
Вже знайшов, що це можна зробити через Укрсоцбанк.

Зараз в мене постала інша проблема - прога не хоче працювати через авторизований проксі. Бровзери, аська, інші речі працюють, а ця біда - ні. Може хтось знає, як з цим боротися?

Прога в принципі не повинна працювати через проксі :)
Звичайним способом.
В них на сайті написано як підключатися через спецільну програму HTTPort .
Я в себе так зробив, але інколи все одно не хоче.

Юрій Марків - 1-2-2004 у 12:19

HTTPort юзав не раз. Та справа в тому, що прога ця використовує такий собі альтруїстичний шлюз (якщо тільки не встановити собі власний), який завантажений по вуха (халяву очевидно всі люблять). А прога Webmoney ніби якраз сама знайшла мою проксю, викликала через експлорер авторизацію на ncsa, а далі... глухо :-( Мабуть напишу до адмінів Webmoney, щоб над цим попрацювали. Бо Webmoney лайт видно жере трафік - все ж бо вантажиться з вебу.

vovka - 2-2-2004 у 15:31

Цитата:
Першим відправив користувач Efes
HTTPort юзав не раз. Та справа в тому, що прога ця використовує такий собі альтруїстичний шлюз (якщо тільки не встановити собі власний), який завантажений по вуха (халяву очевидно всі люблять). А прога Webmoney ніби якраз сама знайшла мою проксю, викликала через експлорер авторизацію на ncsa, а далі... глухо :-( Мабуть напишу до адмінів Webmoney, щоб над цим попрацювали. Бо Webmoney лайт видно жере трафік - все ж бо вантажиться з вебу.


Ну незнаю, в мене десь вже тиждень як Keeper перестав вантажитися через HttpPOrt.
Вот тут в них написано як би підключитися :
http://webmoney.ru/keeperconn.shtml

Я думаю можна через Сокс з допомогою програм SocksCap,FreeCap .. Але знайти нормального сокса який пропрацював хоча б день, важкувато...

А на форумі наскільки я памятаю, в них вже те питання піднімалося десь певно як рік тому перший раз...
Просили встроїти роботу через проксю в кіпер, але віз і нині там..

p.s. Якщо б був інтерес могли б скоперуватися і міняти між собою вебмані. Мені наприклад декілька вмз кожного місяця потрібно за готівку. Наразі. Можу з розрахунку 1 $ = 1WMZ.