Форум Рідного Міста

Мирослав Хомяк - новий керівник обласної податкової

Андрій Пелещишин - 31-1-2004 у 23:34

Нинішнього Голову Львівської міської податкової адміністрації Мирослав Хом'яка призначено на вакантну (після переведення Сергія Медведчука на підвищення в Київ) посаду голови Львівської обласної податкової адміністрації
http://www.korrespondent.net/main/87912

Ігор Мартинів - 1-2-2004 у 11:20

Все про Мирослава Хом"яка

http://www.podatkova.org.ua/rubrics/?article=204

Сергій Бєляєв - 1-2-2004 у 13:41

Закономірне просування службовою драбиною. Очевидно, що змін у діяльності ДПА у Львівській області не буде.

Ігор Мартинів - 1-2-2004 у 19:34

Звичайно ж не буде.
Коли його Медведчук в суботу представляв, Хом"як так і сказав, що нічого міняти не збирається бо Сергій Володимирович зібрав прекрасну команду. І себе він назвав ГРАВЦЕМ тої команди. Зауважте - не КАПІТАНОМ, а ГРАВЦЕМ. Капітан значить буде той самий. Команда вочевидь називається СДПУ(о). Хом"як є членом цієї "партії".

ЗОРЯНА - 2-2-2004 у 12:01

Членами цієї партії є всі хто хоча б кілька днів пропрацював у податковій. Моя коліжанка вже чотири роки як звільнилася а їй досі поштою приходять запрошення з'явитися на партійні збори. Я пана Хом'яка пам'ятаю ще як він був на посаді голови Шевченківської ДПІ. Я якраз тоді працювала на підприємстві що знаходилося у цьому районі.

Роман Голощук - 2-2-2004 у 17:02

Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
Я пана Хом'яка пам'ятаю ще як він був на посаді голови Шевченківської ДПІ. Я якраз тоді працювала на підприємстві що знаходилося у цьому районі.


Ну і з якого боку Ви його пам'ятаєте? Позитивного чи негативного :)

ЗОРЯНА - 3-2-2004 у 12:18

Тяжкенько було отримати його автограф на найпростішому папері. Для цього потрібно було кликати на допомогу американських президентів.

Не можу позитивно охарактеризувати жодного податківця. Можливо таке відношення до них в мене сформувалося через те що вже досить довго працюю бухгалтером.

Олексій Мачехін - 23-12-2004 у 17:22

Зняли вашого Хомяка. Незважаючи на те, що у відпусці.

Odarka - 24-12-2004 у 11:01

Наші друзі постаралися:))))))))))))))