Форум Рідного Міста

Піккардійська терція

Svetlanka - 1-2-2004 у 22:48

У мене питання: чи знає хтось, де в інеті (чи не тільки) можна знайти афішу виступів Піккардійської терції...
Я захоплююсь цією формацією вже давно, але інформацію збираю по крихтах, і переважно через знайомих. Шукала в інеті, але все, що змогла знайти - декілька статей і пісень, та перелік альбомів... А от афіши не знайшла. Розумію, що ПТ доволі часто виступає за кордоном, але хоча б знати де і коли вони виступатимуть в Україні.
Допоможіть хто зможе: чи добрим словом, чи порадою... буду вдячна...

Олексій Мачехін - 1-2-2004 у 23:36

А на сайті Дзиґи нема?
Принаймні вони мусять знати де та що...

Наталка - 2-2-2004 у 17:15

Не думаю, що Дзиґа в курсі. Я так само велика прихильниця Терції, однак сайт у них не працює й досі (я ще пам’ятаю його в роботі), але навіть на ньому афіші, як такої, не було... :( Інколи я й про концерти дізнаюся пост-фактум...

Svetlanka - 2-2-2004 у 17:30

От і я майже все облазила, познаходила навіть коли вони в Америці виступали, а афіші нема.... Та ладно афіша, вони ж майже зовсім не анонсують своїх вистав. Я про київський концерт випадково від знайомої почула, добре що квитки встигла купити, але то був контрольній постріл моїй стипендії... Вони в Києві не так часто виступають, і при цьому мені вдається з двох концертів побувати на одному, приблизно...

Олексій Мачехін - 2-2-2004 у 17:34

Тут нам Одаська розповідає, принаймні :)
Ще є сайти про культурні події в Києві - том можна і квитки замовляти.

Svetlanka - 2-2-2004 у 17:44

А я й не проти замовляти там квитки, чи хоча б відвідати ті сайти, але я напевно невезуча, бо мені не пощастило їх знайти...

Наталка - 2-2-2004 у 17:50

На жаль, сайти про культурні події часто відзначаються тим, що анонсують подію за двень-два - у кращому випадку. Бувало на моїй пам’яті і таке, що анонсували після :) Єдиний вихід - періодично набирати в пошуку "Піккардійська Терція" - і шукати. :) Я про концерти дізнавалася по радіо :)

Олексій Мачехін - 2-2-2004 у 17:54

Як правило реклама іде в ЗМІ. інша справа що ажніяк не тягне ті ЗМІ дивитися/слухати.
Нажаль, більше зарадити нічим. Хіба що на Майдані хлопець що продає компакти зазвичай попереджає що де буде, але й він далеко не все знає.

Asmera - 2-2-2004 у 18:15

Був такий собі сайт пікардійців, але він вже мабуть з рік не працює :( А такий собі постер можна зробити власноруч - збільшити малюночка з обкладинки диска, так й на кольоровому лазернику роздрукувати...Ідея не суперова, але один мій приятель саме так і робить :)
А живцем їх часто можна побачити у Львові, "За кулісою" - то у приміщенні філармонії

vps - 26-3-2004 у 11:07

Маю, хіба що, їх mp3 записи. Так що, якщо цікавить - пишіть на
v12p2s@rambler.ru (прохання цифри з адреси не враховувати!!!!).:P

fish - 26-3-2004 у 11:25

їх сайт зараз має адресу http://www.tercia.com.ua/ Афіша перебачається, але наразі ще не діє.

Odarka - 26-3-2004 у 16:08

то Светланка:
Я скажу їм, щоб десь розміщували свою афішу..поки що вони дійсно частенько виступають закордоном...але якщо будуть у них концерти на Україні найближчим часом, я буду про це писати:)

Odarka - 26-3-2004 у 16:10

РОман Климовський (менеджар Піккардійців)тільки що завітав на ДЗигу. сказав. що скоро буде дороблений сайт і все ви зможете дізнатися з цього сайту:)))

Svetlanka - 26-3-2004 у 19:40

Ой, скоріше б... Дуже хочеться все-все знати, нічого не пропустити, і ще декілька разочків почути їх... А коли б ще й нових пісень, то взагалі б було пречудово...

Наталка - 22-6-2004 у 16:18

А я ось що знайшла у "Куполі" від 15.06.2004:

"Піккардійці їдуть до Франції
Львівська музична формація “Піккардійська Терція” їде змагатися у французькому ігровому шоу “Форт Буаяр” - інформує радіо Люкс.Підкорювати неприступні мури французького форту Буаяр піккардійцям запропонувала телекомпанія “1+1”, яка відосені транслюватиме цю програму. Команда львівських бійців у повному складі вирушить у Францію уже у суботу, каже музичний керівник “Піккардійської Терції” Володимир Якимець. А протягом цих днів тривають посилені тренування. Наші герої випробовують свої фізичні та розумові сили, пригадують як плавали на озерах Львівщини і бігали щоранку на найближчому стадіоні, каже Володимир Якимець. Хлопці кажуть, що попри спортивні випробування, спробують заробляти очки і своїми музичними обдаруваннями, можливо навіть заспівають їм “Старенького трамвайчика” чи “Пустельника”. До трансляції в Україні хлопці пообіцяли не оприлюднювати результатів гри".

Враховуючи повідомлення Одарки, можу сказати, що гра має бути цікавою. :) :saint:

Tempika - 22-6-2004 у 16:48

...у мене є афіша :-) можу подарувати :-))
я робила їм рекламки для гастролей в америці, то мені запрезентували декілька...
щоправда, без автографів...

Tempika - 22-6-2004 у 18:08

...я мала на увазі стару афішу, до виступів минулої осені у оперному...
для колекції, очевидно. :-))

tetyana - 22-6-2004 у 20:38

наталка
Враховуючи повідомлення Одарки, можу сказати, що гра має бути цікавою


ТАРАС ???????

Наталка - 22-6-2004 у 23:16

Oui! ;)

Svetlanka - 23-6-2004 у 08:25

Дуже прикольно, не сподівалась, що так трапиться...
Обов'язково буду дивитись... канал 1+1... з осені... :-)

Captivitas - 23-6-2004 у 08:56

Подробиці від Люби Сорокіної (львівський репортер студії „1+1“):
http://www.portal.lviv.ua/digest/2004/06/17/152303.html

""Піккардійці" вже навіть придумали, як збиратимуть золото, щоб побільше вхопити! Андрій Капраль (найпотужніжий співак групи) візьме на руки Славка, а усі інші накладатимуть на нього золоті монети. Вдале рішення! З шести учасників формації поїде тільки четверо, а ще до них приєднається Любов Сорокіна - львівський кореспондент каналу „1+1”. Отож чекатимемо прем'єри шоу і вболіватимемо за наших!"

Джерело: http://www.lwr.com.ua/

Олексій Мачехін - 23-6-2004 у 12:00

Гей, та раніше тре було, бо зара і пікардійці і Чубай - хлопці з добрячими пузиками. Важкувато їм буде :)

Наталка - 8-2-2005 у 21:36

http://tercia.alfaspace.net/ - дуже цікавий неофіційний сайт "Піккардійської терції".

Ігор Баранік - 21-7-2005 у 10:19

Коли я слухаю цих хлопців, то просто відпочиваю. Вони просто супер!

Наталка - 5-8-2005 у 11:32

http://tertsia.info/ - а це, здається, якщо ще не офіційний сайт, то, принаймні, предтеча офіційного. :sing:

Яндрух - 5-8-2005 у 11:42

Ха, а я від них не в захваті!.. Типовий комерційний музичний колективчик.
А по тім, як заспівали на польській - взагалі перестав поважати.
Ну, не подобається мені їхній вокал, не подобається і край!

Captivitas - 5-8-2005 у 13:03

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Ха, а я від них не в захваті!.. Типовий комерційний музичний колективчик.
А по тім, як заспівали на польській - взагалі перестав поважати.
Ну, не подобається мені їхній вокал, не подобається і край!


Якщо говорити про українське, то як на мене краще Терція ніж Man Sound.
А Макферін - це теж комерція, Яндрухе? :)

Наталка - 5-8-2005 у 15:41

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Ха, а я від них не в захваті!.. А потім, як заспівали на польській - взагалі перестав поважати.


:o Просто без коментарів... :o

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Яндрух
Ну, не подобається мені їхній вокал, не подобається і край!


Амінь. А я від них у захваті. І вокал їхній подобається, і вся "Терція" гамузом. І хай співають хоч на мові племені мумбо-юмбо, аби гарно було.
Я от чого не розумію - чи хтось когось під дулом автомата силує слухати/не слухати музику, читати/не читати книги, дивитися/не дивитися фільми?.. Не подобається, і край?! Ну то баба з воза - коні в курсі справи. :baddevil:

Яндрух - 5-8-2005 у 18:19

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
Я от чого не розумію - чи хтось когось під дулом автомата силує слухати/не слухати музику, читати/не читати книги, дивитися/не дивитися фільми?.. Не подобається, і край?! Ну то баба з воза - коні в курсі справи. :baddevil:

А тут, Наталко, ніхто нікого не силує... :saint:
От спитаймо нашого чесного люду: правда, чесний люде? :saint:
- Ще б пак! - мовив (наш) чесний-пречесний люд. :baddevil:

Ігор Баранік - 8-8-2005 у 16:06

Пікардійська Терція це клас! Навіть не те слово!

Наталка - 8-8-2005 у 17:10

Та тут мова не про те, класні вони чи ні (для мене - класні, бо чудові голоси, цікаві пісні, у мене від "Мелодії пізньої осені", приміром, й досі аж серце завмирає), але ж смаки різняться. Тут йдеться про недоречну категоричність, яка часто буває продиктована бажанням комусь дошкулити. :baddevil: Хоча - каюся - я теж деколи буваю категоричною. Не те, щоби я хотіла комусь дошкулити, але, коли щось мене зачіпає, я забуваю, що не всі знають мене так добре, як я сама себе. :)
З віком це минає... Добре дорослішати. Якби при цьому ще й не старішати... :)
А взагалі - кожному своє. Я сподіваюся, цього року Терція знову приїде до Києва. Для мене осінь без їхнього концерту щось втрачає - щось чисте і серпанково-ніжне.
Вони можуть і польською співати, і англійською... :saint: І співають. "It’s probably me" у їхньому виконанні - це ж супер! :)

Ігор Баранік - 9-8-2005 у 11:25

Мені подобаються такі рядки "нехай і холод і вітри..."

Наталка - 9-8-2005 у 12:05

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ігор Дзвін
Мені подобаються такі рядки "нехай і холод і вітри..."


Роберт Бернс, переклад Миколи Лукаша:saint:

Captivitas - 11-8-2005 у 11:08

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Наталка
А взагалі - кожному своє. Я сподіваюся, цього року Терція знову приїде до Києва. Для мене осінь без їхнього концерту щось втрачає - щось чисте і серпанково-ніжне.
Вони можуть і польською співати, і англійською... :saint: І співають. "It’s probably me" у їхньому виконанні - це ж супер! :)


Просто ті, кому не подобається Терція "живуть не на тому березі ріки" ;)
А пісні в них, принаймні ті що маю, справді дуже осінні.

Яндрух - 11-8-2005 у 12:14

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Просто ті, кому не подобається Терція "живуть не на тому березі ріки" ;)

Щось, певно, в тому є... :saint:

Ігор Баранік - 11-8-2005 у 14:03

А де можна їхні пісні поскачувати. Бо в Нікополі їх ніде не купиш.

Tempika - 11-8-2005 у 14:07

...я думаю, на музоні можна пошукати або на лібідо... я часто зустрічала,
але не качала... у них на офіційному сайті теж є емпетри, до речі...
лінків не пам*ятаю, відсилаю в гугль. :-)

Ігор Баранік - 11-8-2005 у 14:22

Може хтось інший напише лінки?

Наталка - 11-8-2005 у 14:46

http://www.muzon.com/index.php - на Музоні є 4 альбоми Терції.

Ігор Баранік - 14-8-2005 у 13:52

Dzenke.:)

Ігор Баранік - 14-8-2005 у 15:04

Але там незрозумілі якісь умови скачування.

Юрій Сєров - 14-8-2005 у 17:21

абсолютно зрозумілі. Бесплатно качаєш 1кб/сек. Швидше - за гроші.

Юрій Карпенко - 14-8-2005 у 18:03

Диск з серії Українська рок-колекція, Легенди рок-музики знаходиться тут:
[url]http://www.c2h5oh.org.ua:8080/audio/Pikkakdijs'ka_terciya/[/url]

Як на мене, збірка дуже гарна.

Українська рок-колекція. Легенди Рок України
Старенький трамвай
Сумна я була
Пустельник. Кам’яна елегія
Кантрі
Слова, слова, слова
Сад ангельских пісень
Нехай і холод і вітри…
Моя любов
Шізгара
Колискова для Аліси
Усе тобі
Шаляла
Спитай…
Сядеш у поїзд…
Весільний марш
Капелюх

Віддають на дуже пристойній швидкості. Якість запису - VBR.

А на http://www.muzon.com пропонують якість запису 96 кб/с та ще й за гроші чи на швидкості 1 кбс...

На згаданому вище Лібідо альбоми ПТ відсутні.

Всі п'ять альбомів ПТ можна замовити на Арт-Вертепі.
http://www.artvertep.dp.ua

Ігор Баранік - 18-8-2005 у 15:08

Цікавий лінк, зараз подивлюся.

Роман Голощук - 24-2-2008 у 00:06

Відомий львівський музичний гурт «Піккардійська терція» став цьогорічним лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка – найпрестижнішої з українських премій у сфері культури.

Вітаємо!!!

Юрій Сєров - 24-2-2008 у 11:15

Це добре, що такі премії почали знаходити вже визнаних в народі, а не лише "самих своїх"

Тарас Сокальський - 5-10-2012 у 02:03

"Слова". Кавер.
http://www.youtube.com/watch?v=LBvV_LReQbM&feature=youtu.be&...