Форум Рідного Міста

mirror

Юрій Марків - 3-2-2004 у 09:43

Привіт.

Мені потрібно, щоб на моєму компі постійно знаходилися останні версії певних кількох файлів з одного фтп. Підкажіть плз якусь прогу для сабжа (чи може це можна зробити іншим способом). Оновлюватися файли мають лише в певні години доби, причому через авторизований проксі.

Підкажіть плз хто може!

Рост - 3-2-2004 у 11:41

А по крону фтп-клієнт запускати у визначений час і зливати, що там потрібно? Чи це не про юнікс мова?
У віндовзі є теж якийсь там шедулер і фтп-клієнт. В сесії дос ftp набери - і буде тобі щастя. Якщо він вміє працювати через проксю з авторизацією :) Бо вміє чи ні - цього я не знаю :)

Максим - 3-2-2004 у 11:56

якщо юнікс - рекомендую wget
наприклад: wget -c -m ftp://ftp.zzzz.com

Юрій Марків - 3-2-2004 у 12:25

Значить так. Це юнікс. Wget-ом пробував - він відмовляється перезаписувати існуючий файл (даний сервер не підтримує partial download) :

Continued download failed on this file, which conflicts with `-c'.
Refusing to truncate existing file

Витирати існуючий перед оновленням не підходить, бо інші компи ще можливо не встигнуть собі скопіювати (це бази антивірусу f-prot), а тут вже він буде витертий. А якщо витерти, а віддалений насправді не оновлений? Тоді вийде, що я його витру, а він мені знову заллється без потреби. Тому хочу щось більш досконале, наприклад mirror. В портах вже знайшов, залишилося вияснити, чи дозволяє він оновляти лише кілька файлів з директорії, а то в описі пише що він оновлює всю директорію.

Максим - 3-2-2004 у 12:33

А ключ -m точно давали?

Юрій Марків - 3-2-2004 у 12:38

Цитата:
Першим відправив користувач Максим
А ключ -m точно давали?


Ні :rolleyes:
Поставлю сьогодні наніч з цим ключем.

Юрій Марків - 6-2-2004 у 09:35

З ключем -m або ж --mirror також та ж фігня:

Continued download failed on this file, which conflicts with `-c'.
Refusing to truncate existing file `/home/public/install/Antivirus//ftp1.mirrors.complex.is/pub/fp-def.zip'.

Цей сервак таки зовсім не підтримує partial download... Хтось ще щось порадить?