Форум Рідного Міста

Айкідо Нішіо у Львові

katon - 8-2-2004 у 00:45

Спортивно-просвітницький клуб Нішіо Будо (айкідо) "Котодама" (http://www.kotodama.lviv.ua) запрошує нових членів.
Президент клубу Оленич Тарас Леонтійович, 2 дан айкідо Айкікай і 1 дан Нісіо-рю Тох Іай.

Розклад занять:
ср., пт. - 19.30 - 21.00 у залі при відкритому басейні Динамо
нд. - 10.30 - 12.30 у Стрийському парку в спорткомплексі НУ "Львівська Політехніка", корпус 1, зал №10.

Запитати про деталі можна аською 30822468.

Рост - 13-2-2004 у 13:02

Тільки ви забули додати, що Тарас обов`язковою умовою для занять у нього айкідо вважає проходження курсу трансцендентальної медитації . А це вже зовсім не айкідо.
Чи щось змінилося останнім часом?

Dмитрик - 13-2-2004 у 15:13

Пропоную альтернативу - йосінканівська школа Жодних курсів трансцендентальної медитації:) й повна "свобода творчості"
Ще й суперовий зал в СШ№35 відкрили - східний стиль, професійні інструктори й можливість прийняти участь у надзвичайній події - семінару під керівництвом Теради сенсея - 9-ий дан айкідо йосінкан!
ПРИЄДНУЙТЕСЬ!!!

Олексій Мачехін - 13-2-2004 у 15:18

Мені чомусь здавалося що 1 дану айкідо дуже і дуже мало для викладання. Тут якраз тільки мусить початись розуміння.

Рост - 13-2-2004 у 15:22

Ти, Олексію, за рангами не суди. Це нічого не означає. Хтось ніяких данів може не мати, а буде Майстром, а хтось за данами ганяється усіма правдами і неправдами.

А йосінкан - вельми вже специфічний стиль.
До речі, СШ №35 - це де?

Олексій Мачехін - 13-2-2004 у 15:27

Про те, що дани бувають різні я знаю, Ростиславе. Просто вперше якось зіткнувся з сенсеєм 1 дан. Особливо з огляду на те, що в Україні поняття "дан в Айкідо" дещо нівельовано (на превеликий жаль)... принаймні в Києві.

Рост - 13-2-2004 у 15:45

Думаю, що нівельовано не лише в Україні. Може, як раз навпаки, в нас ще з тим зовсім нічогенько справи стоять.
Якось приїхали "майстри" 2-го і 3-го данів на семінар. Не японці, звісно, з ними інша ситуація, а з Європи. Взяли когось із наших, що якийсь там "кю" мав, щоб техніку продемонструвати, і облом. Не можуть. Людина вміє своїм центром своїм керувати, вміє контролювати центр партнера.
А вони звикли до гри в піддавки у своїй цивілізованій державі. А ми ж - темний ліс! ;)

Dмитрик - 13-2-2004 у 18:41

Прошу пояснити чого йосінкан - вельми вже специфічний стиль???
СШ№35 Шухевича,2

Рост - 17-2-2004 у 11:52

Мені видається, що він надмірно "силовий".

Dмитрик - 17-2-2004 у 16:46

"силовий" - це як силові структури чи Ви натякаєте на фізичне навантаження під час тренувань? Згоден - йосінканівці не танцюють!

Олексій Мачехін - 17-2-2004 у 16:55

Панове, продовжуйте - мені цікаво.
Справді, що значить силовий?

Рост - 18-2-2004 у 12:16

Я не про структури, і не про навантаження на тренуваннях. До-речі, мав можливість порівняти навантаження в Тараса Оленича і Володі Горака. В Тараса - ну так, розігріюся до кінця заняття. У Володі - з кімоно можна склянку поту націдити :)

Я про сам стиль. Прийоми можна виконувати виключно "на відчуттях", на тонкій взаємодії зусиль, а можна силовим заломом. Так от, йосінкан в моєму розумінні ближче до цього останнього. Ще не айкі-джитсу, але десь по дорозі.
Зауважте, я не говорю про краще-гірше і т.п. Просто техніка дещо відрізняється. Навіть не техніка, а підхід до її застосування.

А взагалі техніка, в сенсі послідовності рухів, з часом відходить на другий план, випускаючи вперед розуміння, свідомість. Он, навіть О`Сенсей казав, що айкідо - це ірімі і атемі. І все :)
приблизно це виглядає так. Спершу іде накопичення технічного арсеналу, техніка ускладнюється до максимуму. А потім повинен відбутись якісний перехід. Тоді замість 20-ти рухів робиться один, але він виходить в 20 разів ефективніший. А останній етап - коли техніка стає невидимою. Тобто, вона перестає бути фізично видимою. Працює виключно свідомість і до фізичного протистояння взагалі справа не доходить.
А яким способом до цього доходиться - то вже таке. Кожному своє.

Dмитрик - 26-2-2004 у 00:05

2NetGuy Цілком погоджуюсь
Просто особисто мені надзвичайно набридла ворожнеча йосінканівської та айкікаївської шкіл (в нашому місті це НАЖАЛЬ має місце)

Рост - 26-2-2004 у 09:37

Ця ворожнеча - типова не лише для йосінкан-айкікай, а і для "новий ВАЗ vs б/у іномарка", "лінукс vs віндовс" і т.п. і т.д.
Мені ж, чесно кажучи, байдужі ці вияснення стосунків - кожному своє. Аби толк був.

katon - 15-11-2005 у 11:39

У Львові відбувся перший міжнародний фестиваль Нішіо Будо в Україні за участю Київського, Одеського та Львівського клубів. В гостях були також представники клубу "Чорний пас" з Познаня.

katon - 23-4-2006 у 12:06

Змінився графік занять. Зараз всі заняття проходять на вул. Стуса 4 (відкритий басейн Динамо). Графік тренувань:

Середа - 19:30
П'ятниця - 19:30
Субота - 14:00

Семінар у Києві

katon - 24-6-2006 у 12:13

В Києві відбудеться великий семінар айкідо стилю Нішіо. Запрошуються бажаючі!

katon - 19-11-2006 у 19:47

9-10 грудня відбудеться відкритий семінар Нішіо Будо у Львові. Проводить Такаші Курокі, 4 дан Айкідо Айкікай.
Спортивний зал відкритого басейну "Динамо" вул. Стуса 4 (2-й поверх). Вартість семінару - 50 грн за 1 день, 100 грн за 2 дні. Контакт: 8 050 636 23 11 (Тарас)

katon - 23-8-2007 у 14:20

Стиль айкідо Нішіо робить великий наголос на роботі зі зброєю. Всі техніки тайджицу мають свої відповідники у техніках з кеном і дзьо, які допомагають зкоригувати хибні рухи, притаманні роботі без зброї. Крім того в Нішіо будо існують власні ката з мечем - цей розділ називається Нішіо рю іай. Паралельно вивчається класичне іайдо і дзьодо - мистецтво володіння мечем і палицею.