Форум Рідного Міста

Тарас Чорновіл проти "Нашої України"

Станкевічас Сергій - 10-2-2004 у 12:39

Тарас Чорновіл вийшов з фракції НУ. Процес виходу з фракції супроводжувався великою кількістю не надто приємних коментарів і зі сторони Тараса, і зі сторони представників НУ. :(
Не все так добре в Нашому домі:(

Олексій Мачехін - 10-2-2004 у 13:10

Політика взагалі брудна річ.
З одного боку в НУ багатенько людей з якими за руку вітатися - пів життя відмиватися, але з іншого - в т.з. більшості та ж картина.
Натомість підходимо до етапу, коли доведеться обирати між двома таборами, що, з огляду на тенденційність висвітлення "некращих" партійних боків у ЗМІ, нічого доброго не предвіщає.

Рост - 10-2-2004 у 13:11

1. Це політика.
2. Мені не до вподоби методи Тараса Чорновола.

Андрій Пелещишин - 10-2-2004 у 13:19

На мою думку, Тарас завжди відрізнявся певною поведінкою, що заважала йому працювати в політичній команді.
І дивно чути докори про некоректну поведінку НУ в парламенті від людини, яка свого часу спалювала національну символіку під пам'ятником Шевченка в Києві

Олександр Ганущин - 10-2-2004 у 14:14

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Політика взагалі брудна річ.


Так Олексію. Але правила у політиці теж існують. І Т.Чорновіл їх порушив.

До речі варіантів чому безліч.
Тарас Чорновіл разом з Тарасом Стецьківим був у так званому найбільш радикальному "крилі" партії "Реформи та порядок". Сюди слід додати і "За правду", Форум Нацпорятунку. Та і донедавна його (Чорновола) позиція виглядала такою, як ніби керована з боку Стецьківа. Останній ніби себе знайшов у штабі Ющенка. Дивно...

Рішення це не стосується лише Львівського регіону. У будь якому випадку кількість осіб у фракції наблизилась до 100. Це проблема. Проблема і в тому, що львів'яни пам'ятають - за Андрія Чорновола людина котра свого часу привселюдно відреклась від батька, дякувала радянській владі за освіту, квартиру, опіку і далі, за цю людину проголосувало більше 96 000 на виборах до Львівської обласної ради 2002 (це перше місце). А що тоді як раптом.........??? Три- чотири відсотки гарантовані у Західній Україні (з них 2/3 відомо у кого відібрані).

Зрештою, може бути. що це просто торги. Або примха/витівка.

Для остаточної оцінки ще слід почекати. Але так зі своїми не робиться. Та ще у такі моменти.

Наталка - 10-2-2004 у 15:03

Тарас Чорновіл, як політик, мені ніколи не імпонував. Повністю згодна з паном Андрієм та NetGuy.

Odarka - 10-2-2004 у 15:06

Моя мама сказала. що він завжди був придурком, але коли я з ним поспілкувалася він мені здався цілком виваженою. доброю людиною. Він чесний - здається. принаймі мені так видалося. Те що в Нашій Україні суцільний бардак і це правда...
Жаль лишень те що наші уркаїнці між собою не вміють домовляти не те що з есдеками чи комуністами :(((

Наталка - 10-2-2004 у 15:23

Нічого не можу сказати, бо особисто з ним не спілкувалася, але, гадаю, що увесь бардак він бачив так само, коли вступав туди. То не секрет, що половина НУ на горбу Ющенка в парламент в’їхала. Просто в житті є певні моменти, коли свій вибір треба захищати і відстоювати до останнього. І з цієї точки зору (імхо) вчинок Тараса Чорновола у мене поваги не викликає. :(

Nazar - 10-2-2004 у 15:28

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Зрештою, може бути. що це просто торги. Або примха/витівка.
Для остаточної оцінки ще слід почекати. Але так зі своїми не робиться. Та ще у такі моменти.


Згоден з паном Олександром у цьому. Мені чомусь не віриться, що Тарас буде балатуватись.
Андрій пройшов з-за прізвища, тоді лише деякі знали про його блуд, але всі знали чий він син, тут паралелі не слід проволити.

marco - 10-2-2004 у 18:30

І всі дружно накинулися на Чорновола... :-(
Так він є незручним політиком, так він часто діє імпульсивно, так він часто не оглядається на інших, так він занадто категоричний. Але чи це недоліки?
В даній ситуації його рішення може зашкодити загальній справі, але не думаю що йому воно легко далося. І свої аргументи він виклав досить чітко (на відміну від Пиненика, останнє інтерв'ю якого лишило брудний осад).
Імпонує мені те, що він послідовний і чесний у своїх поступках. Згадайте що в недавній історії з Іващишиним його активна участь багато вирішила.

Не все у нас в політиці однозначно чорне чи біле...

Nazar - 10-2-2004 у 19:08

Марко.
Загально - ви бачите зараз щось конкретне в діях Тараса? Ви ці дії розумієте?
Бо для мене то темний ліс. Або купили, або звірився. В останнє повірити дуже хочеться, але перше чомусь здається реальнішим...

Олександр Ганущин - 10-2-2004 у 19:29

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Андрій пройшов з-за прізвища, тоді лише деякі знали про його блуд, але всі знали чий він син, тут паралелі не слід проволити.


А от і ні. Свідомі - знали. Він же ж був на рупорі пропаганди у радянські часи. І потім есдеки пригріли. Але ж проголосувало 96 тисяч. ... От і кажи що нарід вумний

Наталка - 10-2-2004 у 23:19

Здається, роль Тараса у справі Іващишина ніхто і не применшував. Оцінюється останній його вчинок, і різких слів я поки що не забачила. (Дуже різких. :) ) Це ж не суд, а просто розмова.

marco - 11-2-2004 у 00:31

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Марко.
Загально - ви бачите зараз щось конкретне в діях Тараса? Ви ці дії розумієте?

Конкретне - бачу, позицію. Конструктивності не бачу. Але що не все є добре в НУ - це очевидно. Побутує думка, що сміття з хати не виносять і тим більше напередодні виборів і в часі не дуже сприятливої для НУ політичної ситуації...
Але...
Цитата:

Бо для мене то темний ліс.

От власне. Що там діялось, які кроки були здійснені ( і чи були) для узгодження поглядів і вироблення спільних кроків невідомо...
Цитата:
Або купили, або звірився. В останнє повірити дуже хочеться, але перше чомусь здається реальнішим...

Ну це вже цілком малоімовірно. Всіх кого мали купити, купили вже давно. Я схиляюсь до думки що це його власне рішення, не стимульоване нічим і ніким.

І попри то що цей факт буде максимально використано провладними рупорами а-ля Корчинський і Піховшек, навряд чи він сильно вдарить по рейтингу Ющинка чи спричинить якісь розколи, відтягування електорату і т.п. Для того Чорновіл має недостатню політичну вагу.

vovka - 11-2-2004 у 14:57

Особисто я Чорновола меншого не розумію. Весь в батька.
Занадто власне 'я' у нього високе. Всюди посвітитися, поговорити,вилізти на барикаду - це для нього основне, а не якась там робота, інтереси блоку. Як на мене це некоректний вчинок в даній ситуації, стосовно блоку, і Ющенка особисто. Нарікаємо, що нам весь час хтось заважає, в той час як найбільше шкодимо ми самі собі через якісь особисті негаразди.
Мені здається що треба вміти себе перебороти, і грубо кажучи вітатися з усіма людьми в блоці, тому що на даному етапі - ви єдина команда. Тобто розмежувати власні амбіції, і амбіції блоку.

Станкевічас Сергій - 11-2-2004 у 18:55

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
А що тоді як раптом.........??? Три- чотири відсотки гарантовані у Західній Україні (з них 2/3 відомо у кого відібрані).


Ну не 2/3, а всі 99,9%, якщо раптом....

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Ганущин
Зрештою, може бути. що це просто торги. Або примха/витівка.
Для остаточної оцінки ще слід почекати. Але так зі своїми не робиться. Та ще у такі моменти.

Ніхто не оцінив декілька позитивних моментів:
1. Тарас не буде йти на президентські вибри самостійно.
2. Відхід Чорновола не призведе до зменшення популярності Юща в Західній Україні, але дещо зменшить настороженість до нього в Східній.
3. На перспективу наявність правої опозиції до Юща тереба сприймати як НЕОБХІДНІСТЬ:)

Dmy - 11-2-2004 у 19:42

Щодо того, як воно потім зашкодить чи допоможе Ющенку, я так зрозумів, не йдеться. (чи хтось вважає, жи то є заздалегідь продуманий хід Оппозиції? ;) )
Йдеться про особистий вчинок Тараса Чорновола. Так, власне, цей вчинок, як такий - просто непорядний (незалежно від того, яку кількість бабусь він перевів через дорогу чи звільнив місце в громадському транспорті). Чому?
Якщо тобі розподобалася чинна ситуація, якщо фракція зкурвилась і зсучилася, якщо ніхто не слухає твоїх міркувань стосовно тактики та стратегії (ну, обдурили, а ти повівся - з ким не буває): все елементарно - кладеш депутатський мандат і чекаєш наступні вибори до парляменту. Так ні ж, воно не хоче. А коли у ВР пхався - все влаштовувало? :mad:
Я десь щось писав про розчарування Лавриновичем і Мусіякою. Тепер матимемо "Трійцю" достойників.

vovka - 11-2-2004 у 21:25

В сьогоднішньому Високому Замку з'явилася стаття Наталі Балюк на цю тему. Майже в усьому з нею погоджуюся.

Наталка - 11-2-2004 у 23:54

Подаю посилання:
http://www.wz.lviv.ua/pages.php?atid=27563

Нормалайзер - 12-2-2004 у 00:58

http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=27563

малось на увазі оте?

сумна - 12-2-2004 у 09:16

Найбільше мені імпонує позиція п.marco, бо він розглядає ситуацію зі всіх боків. Я теж думаю, що Тарасові Чорноволу цей крок дався нелегко. І підозрювати, що він продався, якось не теє... бездоказово.

Станкевічас Сергій - 12-2-2004 у 12:49

До речі, якщо буде прийнятий закон про вибори на пропорційній основі з 1%-ним прохідним бар'єром, то у Чорновола є всі шанси пройти да парляменту як то кажуть "на імені", чи то пак на прізвищі.

Олександр Ганущин - 12-2-2004 у 13:35

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій

Ну не 2/3, а всі 99,9%, якщо раптом....



Ні, так не буває. Відстотки не можна просто доадати і відняти. Та ще й на Президентських виборах - хоч нарід і темний та все ж орієнтується. Тому й написав що дві треті

Цитата:
Першим відправив користувач Станкевічас Сергій

Ніхто не оцінив декілька позитивних моментів:
1. Тарас не буде йти на президентські вибри самостійно.
2. Відхід Чорновола не призведе до зменшення популярності Юща в Західній Україні, але дещо зменшить настороженість до нього в Східній.
3. На перспективу наявність правої опозиції до Юща тереба сприймати як НЕОБХІДНІСТЬ:)


1. НЕВІДОМО
2. Що додасть (чи не відніме) на Сході - відхід правих чи розкол у команді. Модавати ж будуть відомо які медіа і як...
3. Так. Але ті хто це роблять зараз повинні б трохи замислитись, що у ній (опозиції) себе ще треба знайти. Тарас Чорновіл не виступав самостійним політиком. Він сам не побудує опозииції . Тому цей Ваш тезис свідчить що він може бути лише інструментом.

Станкевічас Сергій - 13-2-2004 у 18:14

Навіщо сперечатися. Якщо Чорновіл і піде на вибори, то 99,9% голосів, які він набере - це будуть голоси, відібрані у Ющенка.
І ще. Не знаю, чи це піде на користь НУ, але коли там буде збільшуватися кількість таких як Черновецький, і зменшуватися таких як Чорновіл, то образ ультра націоналістів з НУ малювати буде складніше.

Святослав Шеремета - 21-2-2004 у 16:10

Взагалі сумно ,що відбуваються такі події. Тарас Чорновіл поступив не правильно. Його аргумент, що він вийшов з Нашої України, бо Наша Україна програла все ,що можна програти і це є також і його поразкою інакше просто ганебний і не завслуговує на повагу. Мужчини так не поступають. Тай взагалі , як відомо з тонучого корабля першими біжуть ....... Хоча не вважаю Нашу Україну тонучим кораблем. Так ситуація зараз є складною, але все залежить від нас з Вами. від того ,що буде відбуватись у найближчі місяці залежить вектор розвитку україни на ближчі десятки років. А щодо Тараса Чорновола, то щоб зрозуміти природу його поведінки і вчинків треба мабуть почитати книжку З.Фрейда та У. Булліта" Томас Вудро Вільсон- 28-й Президент Сполучених Штатів" Я думаю Що дядечко Фрейд там дуже вдало і наочно розписав про природу і психологічну сутність синівських комплексів.
А загалом дуже шкода що так сталось. Раніше я Тараса Чорновола вважав перспективним ,патріотичним політиком, а він мабуть просто істеричка.... Дуже шкода.

Marjana Pjecuh - 27-2-2004 у 21:00

А я підтримую Чорновола. Мабуть, бо я така ж істеричка:D:saint:

Олександр Ганущин - 1-3-2004 у 20:37

Ні Мар'яно, ні. Я ж тебе знаю...:)

А втім, до теми - Святославе, а чи немає тут трохи глибшого контексту у вчинку Чорновола ??? Ну бо не все ж так має збігатися у часі та просторі...

Кутузік - 2-3-2004 у 12:27

З Чорноволом не все так однозначно. Не можна його ганьбити, можливо його вчинок піде на користь.
Хоча, я б на його місці так не діяв.

Кутузік - 3-3-2004 у 12:14

Усе. Тарас остаточно пішов.


За нами спалені мости .... ?
Марійка Бурмака.

Marjana Pjecuh - 3-3-2004 у 14:10

Ну не зовсім остаточно. У блоці "НУ" він залишається

Odarka - 3-3-2004 у 14:13

Тарас Чорновіл пішов, бо не міг сидіти у болоті...але про це треба мовчати....

Dmy - 3-3-2004 у 19:28

Цитата:
Першим відправив користувач Marjana Pjecuh
Ну не зовсім остаточно. У блоці "НУ" він залишається

Що то означає, залишитися в блоці?
Блок існує до виборів. Після виборів існує (якщо існує) фракція. З фракції він пішов, навіть полетів - купу інтерв'ю пороздавав про те, який насправді правильний і святіший за Римського Татка.

Святослав Шеремета - 3-3-2004 у 22:05

Щодо того , що Тарас Чорновіл залишився у блоці "Наша Україна", то це просто смішно. Якщо би він реально залишався у блоці, то не виходив би з фракції, і не поставив би під загрозу перехід рубежа 100 штиків у фракції.
Щодо інтер"ю на телебачені і газетах. то зверніть увагу, як провладні і есдеківські канали і ЗМІ добросовісно їх тиражували. Думаю , що Тараса це б мало насторожити. Він мав би задуматись, що мабуть щось не те робить. Не хочу вірити , що він вже спокусився на виборчий прект 2006 до парламенту,і вже взяв під це гроші, або йому їх обіцяли. Ще раз підкреслюю, що не хочу у це вірити!!! Але на місці політтехнологів від влади, я б над цим дуже ретельно працював.

Святослав Шеремета - 3-3-2004 у 22:08

Мяр"яно не наговорюй на себе . Ніяка Ти не істеричка. Зрештою поведінка мужчини повинна суттєво відрізнятись від жіночої

Grabchuk - 29-3-2004 у 18:44

Тарас Чорновіл улітку цього року має намір розпочати роботу зі створення "третьої сили", яка частково буде орієнтуватися на Віктора Ющенка, частково – на Володимира Литвина.
Про це він заявив під час перебування в Івано-Франківську місцевій газеті "Репортер"...


Опа.

Dmy - 29-3-2004 у 19:27

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Тарас Чорновіл улітку цього року має намір розпочати роботу зі створення "третьої сили", яка частково буде орієнтуватися на Віктора Ющенка, частково – на Володимира Литвина

Ну ось і вуха виросли. Довго чекати не довелось.
Шерше ля владу! :sing:
Удачі вам, пане Тарасе! Справді, скільки можна сидіти в болоті, кєди просто поруч такі файні наукомуністи! :lol:
Але про то не варто говорити... :cool:

Нормалайзер - 29-3-2004 у 21:31

О так... По ТЕТ-каналі, правда, казали, шо Чорновіл буде під Литвина робити, за Ющенка ніц не казали...

Я взагалі досить довго думав, шо Корчинський пришпилюється в своїй передачці... Тепер, певні, тре почати думати, шо і Чорновіл пришпилюється... А взагалі-то - все вірно-закономірно: бабло завжди перемагає зло... Історія має здатність повторюватись, правда вдруге - фарсом... НРУ Тарасові - мало, виявляється.

Україна...
Де два пани -
Три гетьмани...
А царює Катерина...

Captivitas - 23-4-2004 у 08:16

Інтерв"ю Т. Чорноволатут

Раніше в інтерв'ю виданню Pro-UA Тарас Чорновіл заявляв, що в перспективі бачить у новій групі, можливо, 30-35 депутатів, а якщо зменшиться тиск між "донецькими" та СДПУ(о), то, можливо, й до шестидесяти.

У тому ж інтерв'ю Тарас Чорновіл говорив про можливість створення "третьої політичної сили" і про те, що таку силу може очолити спікер парламенту Володимир Литвин.

На думку оглядачів, у Верховній Раді знов почався процес перегрупування, який може посилитися з наближення президентських виборів.

Андрій Пелещишин - 9-9-2004 у 10:12

продовження теми
http://ukr.proua.com/news/2004/09/09/084939.html

Grabchuk - 9-9-2004 у 18:20

Нічого не зрозуміло. Невже просто Тараса купили? Більше запитань, ніж відповідей.

Залишкам довіри до братів Чорноволів - гаплик.

Андрій Пелещишин - 9-9-2004 у 19:45

Пояснення самого Чорновола
http://pravda.com.ua/archive/2004/september/9/3.shtml

Ігор Мартинів - 10-9-2004 у 00:50

Особисто я вважаю, що він мене кинув. Я його виборець. Оце обмірковую чи не подати до суду.

Dmy - 10-9-2004 у 17:24

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Пояснення самого Чорновола
http://pravda.com.ua/archive/2004/september/9/3.shtml

На мою думку, краще тут - навіть не пояснення Чорновола (звичайна відмазка, 100 разів чули), а коментар УП. Читаєш інтерв'ю і постійно хочеться вставити свій шеляг, а як дойдеш до коменту - там усе твоє вже стоїть - люди ж самі не дурні, мабуть. І про те, що як зудить капітально попрацювати, то 2 місяці додаткового чекання для скаженого собаки - не термін, і про офіційність -неофіційність співпраці, і ... т.п.
Єдине, що тепер думаю, бабки тут справді ні до чого (принаймні чинник далеко не головний).
Просто пацан - нервовий і з комплексами. Ніц не відаю про його дитинство, може били регулярно, поки тато був на зоні, може ще щось. Але досить очевидними є:
спочатку - комплекс меншовартості (член родини зека);
потім - комплекс меншовартості-2 із-за знаменитого батька - спробуй-но випхатись із-за широкої спини;
далі - просто образа: такий легінь - син ТАКОГО батька і, раптом, не на перших ролях.
Чекав-чекав, поки білу кобилу приведуть, не дочекався і вирішив щось утнути: "Вони ще пожаліють, а буде пізно!"
(Але й про це УП частково написала. Саабражают, блін)

Тобто висновок: Тарас Чорновіл - примітивний неврастеник і псих, геть не вартий тієї уваги, яка йому наразі приділяється (скоріше, з причини прізвища - може його заміж видати? :lol: ). Схоже, в НУ це розуміють. І правильно - таких не беруть в космонавти, хай краще йде до Януковича.

Grabchuk - 11-9-2004 у 11:00

Тарас Чорновіл відмовився від посади міністра


Поступ -- Не так давно Ви гостро критикували роботу уряду. Ви уже вважаєте його добрим?

Т. Чорновіл -- Якби я зараз ставився однозначно позитивно до уряду, то, напевне, у мене був би намір стати не радником, а міністром. Щобільше, Міністерство реґіональної політики, яке будуть створювати найближчим часом, наскільки я знаю, чимало людей в уряді розглядали як міністерство персонально під мене. Я від цього відмовився, тому що багато з того, що відбувається в уряді, мені не подобається.



Людей, яким вірив стало ще на одну менше..... Шкода.

Grabchuk - 11-9-2004 у 11:11

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Тобто висновок: Тарас Чорновіл - примітивний неврастеник і псих, геть не вартий тієї уваги, яка йому наразі приділяється (скоріше, з причини прізвища - може його заміж видати? :lol: ).


До речі, категорично не погоджуюсь з тезою, що Тарасу приділяють увагу тільки із-за прізвища. За 4 останні роки він доказав що є зрілим самостійним політиком із власним баченням розвитку держави.


Було... тай загуло.

Dmy - 13-9-2004 у 15:43

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
категорично не погоджуюсь з тезою, що Тарасу приділяють увагу тільки із-за прізвища. За 4 останні роки він доказав що є зрілим самостійним політиком із власним баченням розвитку держави

І далі продовжує демонструвати "власне бачення", ніяк не вгамується. Щодо прізвища, то що би він не доказав за 4 роки, а де би наразі був без нього. Таки цей чинник спрацював на його користь (як і на братця - що би той зміг заробити у влади, як називався інакше?) Тут саме розігрується карта: Чорновіл (-воли) проти колишніх чорноволівців, діти колишнього керівника Руху проти рухівців.
Анти-приклад: Олександр Лавринович. Теж свого часу дещо довів, і в десятці НУ йшов не за красиві очі. Прийшов у Парламент і не гальмуючи почлопав далі - до президентика міністром юстиції. Чи багато про нього наразі говорять? Бо він - не "Чорновіл", і тато його не сидів, не очолював і не загинув при підозрілих обставинах. Закони піяру :(

Grabchuk - 2-12-2004 у 18:00

http://maidan.org.ua/static/news/1101977217.html
Сталося те, що мало бути. Мутація Тараса Чорновола відтепер оформлена юридично.
Сьогодні він вийшов з депутатської групи "Центр" і увійшов до фракції "Регіонів", заяву про що зачитав на засіданні Верховної Ради В.Литвин
Майдан-Інформ щиро підтримує цей крок - там йому і місце.



Краще не скажеш.

Odarka - 2-12-2004 у 19:17

Купили хлопця з патрохами:(((
А колись великі надії подавав:(((
Навіть співав повстанські пісні на концертах...

root - 2-12-2004 у 22:48

Саме головне що це %^&%^ кинуло через одне місце всіх, хто за нього проголосував.

Андрій Пелещишин - 2-12-2004 у 23:18

Зараз пан Чорновіл представляє інтереси Януковича на переговорах в ВРУ, наскільки я зрозумів

Юрій Сєров - 3-12-2004 у 16:33

А чи вже розпочатий процес відкликання цього депутата? Як виглядає процес відкликання? Наскільки я знаю він мажоритарник.

Grabchuk - 3-12-2004 у 16:38

Я думаю, що Чорновіл міг би стати першим нардепом, якого позбавили корита.

Андрій Пелещишин - 6-12-2004 у 20:22

http://www.korrespondent.net/main/108640

Тарас Чорновіл росте! Тепер він буде начальником штабу в Януковича. Фантастика!
Певно таким чином Я планує завоювати голоси на Заході України?

Ігор Мартинів - 6-12-2004 у 20:26

Потім Тарасик скаже своїм виборцям, що так усе й було задумано, щоб розвалити все зсередини :)

Олександра Бабяк - 6-12-2004 у 22:43

Тим що він очолив штаб Я, він найбільше допоміг нам. бо при його недолугості все дійсно посиплеться...

Олександр Ганущин - 7-12-2004 у 12:07

Так, нам тепер буде простіше...

Grabchuk - 7-12-2004 у 12:46

Янека можна якось зрозуміти. Якби після демаршу Тігіпків-Гавришів він призначив на голову штабу когось з донецько-луганських, то це би було майже, що просто підняти вгору дві руки і показати тим самим, що ніхто з серйозних політиків центру, півдня, а тим більше півночі і заходу з ним не хоче мати нічого спільного.
Не було серйозних політиків - найшли Тарасика.
Ніякої організаційної роботи йому доручати не будуть, так що нічого він не завалить.

Як зрозуміти Чорновола? Це питання. Чи мова йде виключно про "бабло", чи про якийсь зсув по фазі в голові - сказати важко. Адже Чорновіл - це все таки не Стоян, якісь переконання він демонстрував.

І ще одне.
2 Олександра Бабяк
>>бо при його недолугості все дійсно посиплеться
Цікаво, як ми висловлюємся про своїх бувших сортників. Точно такі самі висловлювання були про Зінченка, коли він перейшов до "наших".
Львівяни, ви ж його вибирали!

Олександр Ганущин - 7-12-2004 у 13:18

До Грабчука - А що Тигіпко оргроботу вів ??

Рівень зате був. А зараз....

Grabchuk - 7-12-2004 у 18:06

А зараз передвиборча компанія Янека спиймається як прикол. Сьогодні почув пропозицію (здається Томенка) включити в виборчий штаб, крім Чорновола, ще Базилюка і Ромку Козака:))))

Dmy - 7-12-2004 у 18:25

Цитата:
Першим відправив користувач Grabchuk
Як зрозуміти Чорновола? Це питання. Чи мова йде виключно про "бабло", чи про якийсь зсув по фазі в голові - сказати важко. Адже Чорновіл - це все таки не Стоян, якісь переконання він демонстрував

Як на мене, всі свої справжні переконання Тарасик продемонстрував протягом неповного останнього року. І до цього вже звикли - не знаю, кого здивував його останній цілком логічний крок. Здивування було на початку року, обурення - восени, зараз йому просто більше нема чого робити - він все поставив на карту: програш Януковича = політичне самогубство Т. Чорновола, зокрема. Тобто яке там, на фіг, бабло?! Він і за ідею пахатиме, аби врятувати власну шкуру.
Цитата:
Якби після демаршу Тігіпків-Гавришів він призначив на голову штабу когось з донецько-луганських, то це би було майже, що просто підняти вгору дві руки

Ну да! А Тігіпко, виходить, був із донецько-луганських?! :lol:

Усе це схоже на елементарне дежавю того що сталося з Ганею. У травні я був прикро вражений, почувався зрадженим і боявся, що призначення нової секретарки пресової додасть Гані Дону ((с) Ю.Винничук) вистів у Галичині й на Заході (хай і Близькому). Приємно помилився :D:P.
Цитата:
Цікаво, як ми висловлюємся про своїх бувших сортників. Львівяни, ви ж його вибирали!

Я розумію, що Львів - культурне місто і генетично ще пам'ятає цивілізацію. Але, чесно кажучи, при всій моїй неповазі до Т.Ч., я би му не радив вертати додому посеред дня і без охорони.

Nazar - 7-12-2004 у 18:50

Нарахунок останньої репліки.
Я був свідком, як один вуйко доказував, що він абсолютно мирний та добродушний:
"- Та я абсолютно мирний та дружелюбний, яби і комашки не образив, хоч що би не стало. Хоч би стояв отут поряд зі мною Тарас Чорновіл, я б і того б не забив, певно!!!"
Мені було весело, бо перелік ще зачепив троха "улюбленців", таких як Кузьма і т.д.
:D

Юрій Карашівський - 8-12-2004 у 17:21

Одіозність Тараса Чорновола стала помітна ще під час подій 9 березня, коли він палив синьо-жовту стрічку під пам'ятником Т. Шевченка у Києві. Тоді цим відео втішалися всі СДПУ-ошні канали. Він тоді став обличчям опозиції. Тепер опозиція переродилась, люди змінились, а от "обличчя" залишилось.

Амбіції, амбіції і ще раз амбіції. Особиста думка така, що в Тараса і раніше була помітна якась мара в голові. Згодом вона загострилась: навряд чи хтось із блоку "Наша Україна" сприймав його серйозно, але до останнього часу робили вигляд (з такими людьми як Чорновіл-джуніор вкрай важко знаходити спільну мову, оскільки відчуття власної правоти і важливості в них обтяжене відповідними амбіціями, а от адекватної самооцінки не має). Це й стало причиною виходу Тараса з фракції - осмислив нарешті свою "реальну вагу". А от чому його пригріли в штабі "Я." - оце вже питання адекватності тих людей, які там працювали до сьогодні. І той факт, що ці люди пішли, а Чорновіл залишився, вказує на одну важливу деталь: цирк поїхав, а клоуни залишились. Директор цирку зараз має в запасі лише один "фінт", щоб подолати Ющенка - зняти свою кандидатуру, але і тут великий ризик: з одного боку, активність людей в третьому турі може бути вже вкрай низькою і йому (Ющенкові) нізащо не набрати 50% + 1 голос. З іншого боку, він (за даними екзіт-полу) набрав їх ще в першому турі. До того ж, "проющенківські" регіони без примусу і фальшувань продемонстрували високий виборчий бал в обох турах, то ж і цього разу не спасують.

А Тарасові залишиться лише розповідати, що в Україні переслідують за політичні погляди, варто лише їх змінити. А ж не політичні погляди він змінив - він досі не переконав, що є послідовником хоча б якоїсь "ідеології", яку несе в собі Янукович. І про гроші не варто забувати. За деякими даними, Ганна Герман-Стеців отримує близько 40 000 грн./міс. Можливо це лише чутки, оскілки з/п чиновника (Кучми, наприклад) сягає щось 5000 грн. Можливо, це лише злі язики, але переконаний, що люди просто так не перевтілюються з затятих опозиціонерів і критиків влади в її відданих слуг.

Captivitas - 16-12-2004 у 10:30

Вже другий день відбувається показове виховання політичної поведінки в Тараса.
Спочатку Тимошенко у "Подвійному доказі", а вчора Рибачук у програмі Ткаченка на Новому каналі.
Рибачук: "Тарасе, ти мені у грімерці казав хто буде Президентом, не бійся це повторити"

vovka - 16-12-2004 у 20:58

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
а вчора Рибачук у програмі Ткаченка на Новому каналі.
Рибачук: "Тарасе, ти мені у грімерці казав хто буде Президентом, не бійся це повторити"

О, а Рибачук - це артист , в хорошому розумінні цього слова.
Там багато ще цитат було.. Щось типу:
"Янукович казав що буде йти до кінця, так от, скоро він прийде до свого кінця"

"Тарасе, якби біля тебе поставити детектор брехні, він би вже поломався від перегрузки"

За точність не ручаюся, але зміст зрозумілий .
Чорновіл якось убого виглядав біля Рибачука, особливо коли почав щось виправдовуватися на рахунок двох важких тупих предметів які він чітко бачив, які попали в Януковича :)

Наталка - 16-12-2004 у 22:00

Цитата:
Першим відправив користувач vovka
Чорновіл якось убого виглядав біля Рибачука, особливо коли почав щось виправдовуватися на рахунок двох важких тупих предметів які він чітко бачив, які попали в Януковича :)


Судячи з усього, Тарас Чорновіл з тих пір так і не перестав бачити ті два важкі тупі предмети. І досі їх бачить, бідака, так от вони в очах і миготять - цілодобово. :D

Олексій Мачехін - 17-12-2004 у 10:14

А от глузувати над фізичними вадами людини нечемно, не зважаючи на її вчинки.

Юрій Карашівський - 17-12-2004 у 13:44

Цікаво Янукович сам висловився про "яйцевий шкандаль" у програмі п. Ткаченка на "Новому": "Я не знаю, що там було, але я відчув удар у груди і знепритомнів. Вам краще у лікарів спитати, в якому я стані був тоді. І взагалі я нікому не бажаю, що хтось непритомнів і на когось нападали..."
А Чорновіл міг бачити все що завгодно. Залежно. куди він дивився тоді, тим більше, що його поруч не було, він, за власним твердженням, був тоді в автобусі. Якщо він спеціально стежив за ходою Дона, значить він явно чекав "нападу" і тоді йому залишалось лише ПОБАЧИТИ те, на що він сподівався. Якщо ж він в цей час вилазив з-за свого сидіння, то, знову ж таки, навряд чи йому можна вірити. Все одно це вже історія і весь світ побачив, який з Я. поганенький актор. Спрацювала приказка: не копай яму іншому, бо сам в неї втрапиш. Це тсосуєтьсявилосвлювання прем'єр-міністра України щодо памперсів для "НУ" річної давнини, після того як Ющенкові і Ко влаштували "теплий" прийом в Донецьку.

Наталка - 17-12-2004 у 14:51

Цитата:
Першим відправив користувач Олексій
А от глузувати над фізичними вадами людини нечемно, не зважаючи на її вчинки.


Про які фізичні вади йдеться, Олесю? Про відсутність совісті? Про патологічну схильність до брехні у вічі?

Олексій Мачехін - 17-12-2004 у 15:50

Про нервовий тік, який змушує Тараса блимати очима.

Наталка - 17-12-2004 у 16:23

Та байдуже мені до його фізичних вад, якщо він сам - одна велика суцільна вада в усіх значеннях цього слова! І на думці не тримала його тік, коли писала цю фразу. А мала я на увазі наступне: або людина так вірить у власну брехню, що їй і досі важкі тупі предмети перед зіницями пурхають, або вона на них (на Януковича в два ока) дивиться так часто, що аж умліває. Смайлик у моєму дописі є.

Наталка - 19-12-2004 у 20:53

Нині почула, як Тарас Чорновіл обіцяв заспокійливе звернення Януковича на наступному тижні до мешканців Західної України, з тим, щоби вони, цитую, "не сприймали програш Ющенка, як особисту трагедію".
Короше кажучи, "спі спокойно, дорогой товаріщ". Don’t worry, be happy!

Grabchuk - 20-1-2005 у 12:18

http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/january/20/news/9.shtml
Чорновіл заявив, що готовий продовжувати працювати в команді Януковича...

Якщо в того залишилися гроші? Чи може хоче по списку Регіонів попасти до парляменту?

Grabchuk - 20-1-2005 у 18:46

http://www2.pravda.com.ua/archive/2005/january/20/news/12.shtml

Чорновіл після роботи на Януковича потрапив на лікарняний

Dmy - 20-1-2005 у 19:14

Сюдячи із реакції поспільства, ця новина нікого не здивувала - люди йому вже давно поставили діагноз. Відомими засобами це не лікується.

Нормалайзер - 20-1-2005 у 20:14

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Сюдячи із реакції поспільства, ця новина нікого не здивувала - люди йому вже давно поставили діагноз. Відомими засобами це не лікується.


Ну чому ж, адитивна дія лоботомії передньої частини головного мозку і інтенсивний електрошок - і все ін орднунґ.

Слухайте, а, може, то йому пан Президент-Другої-Тури лікарняний оформив? Зара так модно все на Я. стало валити...

Нє, знаю: то пі(в оригіналі - грецька пі)Тарасик (до речі, то його так відразу назвали на донецьких форумах) нервується через виключення з ВНЗ ;)

А класична вийшла гісторія: неук не допоміг професорові...

сумна - 21-1-2005 у 19:56

Думаю, Тарас буде не єдиним депутатом з колишніх провладних фракцій, які "захворіють", щоб і на інаугурацію не йти, і обличчя не втратити.
Щоправда, він останнього часу таки зле виглядав (маю на увазі фізично).

сумна - 9-2-2005 у 13:06

Ну от, шеф залишив Тарасика у невизначеності, і він (Тарасик) вирішив піти у ВР трохи пописати закони. Ніби писання законів - то таке собі хоббі у вільний від служіння шефові час.
Схід мешканців Сихівського району, що відбувся 06 лютого, ініціював відкликання Тараса з ВР. Збір підписів розпочали вже давно, а зараз, очевидно, він ще активізується.

Яндрух - 11-2-2005 у 21:41

Скоро почують люде "вірних псів демократії", скоро почують.

Наталка - 12-2-2005 у 18:18

Цікаво, а як давно мешканці Сихівського району бачили свого депутата на власні очі? Бо, приміром, до Юрія Оробця, депутата від нашого округу, претензій не маю - якось встигає дядько і з виборцями спілкуватися, і проблеми наші вирішувати, і у виборах участь брати... Я дуже добре пам’ятаю, як ми обирали пана Юрія - наш округ найдовше був у ВР без депутата. Вибори двічі!!! визнавалися недійсними, бо в урнах знаходилися фальшиві бюлетені, щось таке знайоме робилося - до болю. Але тричі перемагав він. :)

Captivitas - 23-2-2005 у 12:11

Тарас знайшов собі чергових однодумців для створення "опозиції". Але вони (однодумці) кожного разу все дрібніші. Цього разу ними стали Вітренко з Корчинським.

Кутузік - 23-2-2005 у 13:08

Тарас, як багаторічний член парламентської групи "Україна-
НАТО" вирішив стати парламентським рупором народної опозиції ім. Натахи Вітренко, любимою балаболкою якої є тема співпраці нашої держави з різними міжнародними інституціями, а особливо з НАТО :))))



Справку, яку показував Тарас -підроблено!

Captivitas - 16-3-2005 у 11:13

Політична подорож Тараса Чорновіла закінчилась 5 березня на форумі ПР прийняттям його до лав регіоналів.

Dmy - 16-3-2005 у 19:46

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Captivitas
Політична подорож Тараса Чорновіла закінчилась 5 березня на форумі ПР прийняттям його до лав регіоналів

Хіба хтось сумнівався?