Форум Рідного Міста

Банерна система

Captivitas - 11-2-2004 у 16:01

У мене банер у бмінній системі вже давно, але накопичення почалися тільки нещодавно.

Проясніть, будь ласка, мені кілька питань:
1) Що таке таркетинг?
2) Який принцип найкращого співвідношення показів та натискань?

Заздалегідь дякую.
:D;)

Ігор Мартинів - 11-2-2004 у 19:51

1. Не таркетинг, а тарГетинг
2. Принцип дуже простий - чим більше натискань тим краще :) Це співвідношення називається CTR.

Загалом нормальним вважається CTR на рівні 2-3%. Тобто із 100 банерів ви отримали 2-3 відвідувача.

А якщо зробити хороший актуальний банер, то можна отримати 6-8%. Це вже багато і дуже добре. Такі банери треба вміти робити. Бувало, що вдавалося досягти CTR 10-12%, але це буває дуже рідко.

Нормальний CTR мають не всі банерні мережі. Той самий банер в bigBN і в ABN може мати 8% і 2% відповідно.

Чим прискіпливіший відбір учасників до мережі і контроль за розміщенням і відкруткою банерів, тим більша і ефективність.

Окрім того CTR залежить в значній мірі від вас.

1. Який банер зробите
2. Як налаштуєте ТАРГЕТИНГ

Таргетинг в дослівному перекладі з англійської - "націлювання". Тобто ви самі визначаєте на яких сайтах, в який час і кому показувати ваш банер. Добре налаштований таргетинг забезпечить вашому банеру високу ефективність.

А взагалі-то ніхто вам тут всього не розкаже - працюйте з банерними мережами, експериментуйте і самі всього навчитеся.

Captivitas - 12-2-2004 у 13:40

Вибачте, дійсно таргетинг (це моя неуважність).
У мене комісія 9%.
Але таке цікаве явище:
то не накопичувалось нічого, потім було навколо 10, а зараз виписує "мінуса". З чим це може бути пов"язано?

Ігор Мартинів - 13-2-2004 у 01:27

Висловлюйтеся зрозуміліше.
В якій банерній мережі у вас комісія 9%
де і що було навколо 10? і 10 чого було?
і що значить виписує мінуса?