Форум Рідного Міста

AutoCAD чи Компас ?

Павло Тимофійович - 12-2-2004 у 17:42

1. Чому AutoCAD ?
2. Чому Компас ?
3. В якої з цих програм є майбутнє?
Чому?

Андрій Пелещишин - 12-2-2004 у 17:55

Голосування звичайно тут виглядає дужжжже доречним! :)
Тут на форумі є щонайменше один САПРівець. Сподіваюся, він може по цьому питанню компетентно висловитися.
Про АвтоКад я чув і знаю, що система потужна і достатньо популярна. А от що таке "Компас"?


А взагалі вибір САПРу залежить від задач, які він має розв'язувати. Є САПР для проектування електронних мікросхем, а є САПР для розкрою одягу (навіть знаю де він у Львові використовується). Зрозуміло, що кожен з них має свою
сферу застосувань. Є навіть САПРи для моделювання зачісок, і в своїй сфері вони напевно кращі за АвтоКад.

Коротко про компас

Павло Тимофійович - 12-2-2004 у 18:28

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Голосування звичайно тут виглядає дужжжже доречним! :)

Про АвтоКад я чув і знаю, що система потужна і достатньо популярна. А от що таке "Компас"?


Компас це програма на зразок Автокаду, має схожі функції і налаштована під ГОСТи.
В мене є підозри, що це скопійований Автокад..:rolleyes:
Про те, що про неї(компас) мало хто знає я вже зрозумів, але наш викладач просто силою хоче нас налаштувати на Компас. :mad:

Volodymyr - 12-2-2004 у 18:30

Компас - поширена пітерська розробка САПРу на зразок Автокаду... не є Автокадом!

Павло Тимофійович - 12-2-2004 у 19:46

Які переваги Компасу і чи доречно його використовувати?

Андрій Пелещишин - 12-2-2004 у 20:25

Може він дешевший за АвтоКад? Бо САПРи (якщо не піратські версії) - це найдорожчий клас програмних продуктів узагалі.

Nazar - 15-3-2004 у 00:21

Хочу повернути цю тему.
Ну то може хтось згадає таки інформацію про це?

Volodymyr - 15-3-2004 у 07:58

Цитата:
Першим відправив користувач Павло Тимофійович
Які переваги Компасу і чи доречно його використовувати?
Соррі за пізню відповідь... Так, основною перевагаю "Компасу" є його ціна - у ліцензійному виконнанні (близько 5000$ проти 40000$), а також "заточенність рішень" під наші стандарти (в основному ЕСПД та ЕСКД)... Саме у "Компасі" можна випустити повний комплект конструкторської документації... А основним недоліком є певна "глюкавість" - продукт є досить сирим, хоча можливо, у нових версіях вже виправлено...

Павло Тимофійович - 15-3-2004 у 20:03

Цитата:
Першим відправив користувач Volodymyr
під наші стандарти (в основному ЕСПД та ЕСКД)... Саме у "Компасі" можна випустити повний комплект конструкторської документації... А основним недоліком є певна "глюкавість" - продукт є досить сирим, хоча можливо, у нових версіях вже виправлено...


Чи може це бути гальмом нашого прогресу адже європа не користується ЕСПД та ЕСКД, а ми тут себе прив'язуємо до Росії чи може я помиляюсь?