Форум Рідного Міста

Біатлон: перехід О. Зубрилової в команду Білорусі

Круціфукс. - 7-12-2002 у 09:28

Яке ставлення шановних дописувачів форуму до цієї події? Чи будемо уболівати за команду Білорусі, чи є шанси в української жіночої збірної досягнути попередніх висот?

Андрій Пелещишин - 7-12-2002 у 10:49

голосування заглючило :(
Прошу перестворити без всяких спецсимволів

Якщо його перестворите (бо я забув пункти) то потім я спробую об'єданати дискусії

Андрій Пелещишин - 7-12-2002 у 15:07

Я особисто за Білорусь вболівати не буду, ще чого!
А взагалі - таке враження що національні збірні в деяких видах спорту перетворюються в аналоги футбольних клубів (транферна політика і тп). Якщо так, то олімпіадам довго не жити.

Круціфукс. - 8-12-2002 у 00:11

А, забудемо про голосування.

Щодо вболівання, то мої симпатії тепер на боці Норвегії! {:-{D>>>

Андрій Пелещишин - 8-12-2002 у 00:40

Є якась вагома причина, чи так просто кров вікігів заграла?:D

Юрій Сєров - 8-12-2002 у 18:45

За збірну Білорусі уболівати не буду однозначно. У нас є своя збірна, і треба вболівати за неї. Якщо почати вболівати за всі збірні, в які переходять наші, то треба й за Польщу вболівати - там Водоп'янова, і т.д.
А про Зубрилову. Важко її судити. З одного боку країна її виростила і дала можливість виступати. З іншого боку, кар'єра коротка, хочеться досягти якихось вершин, а з нашим фінансуванням... Хай живе своїм Богом.
Особисто мені буде приємно, якщо вона чогось доб'ється. За винятком ситуації, коли це перешкодить виграти нашій спортсменці. А цього ще скоро не буде, оскільки від старого складу збірної у нас не лишилося жодної спортсменки.

Agent86 - 8-12-2002 у 19:15

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
А про Зубрилову. Важко її судити. З одного боку країна її виростила і дала можливість виступати. З іншого боку, кар'єра коротка, хочеться досягти якихось вершин, а з нашим фінансуванням...


Коли Зубрилова переходила в команду Білорусі,офіційні представники нашаго спрортивного комітету на пресконференції казали , що Зубрилова отримує 1000грн ( :( ) і крім того розкритикували її за те, що на неї було витрачено багато грошей ( точно не памятаю) , а вона втікла... ну і тд...


Круціфукс. - 9-12-2002 у 07:25

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Є якась вагома причина, чи так просто кров вікігів заграла?:D

Не зможу точно мотивувати: просто симпатична команда, багато яскравих спортсменів. +)

Юрій Сєров - 9-12-2002 у 16:19


Цитата:

Коли Зубрилова переходила в команду Білорусі,офіційні представники нашаго спрортивного комітету на пресконференції казали , що Зубрилова отримує 1000грн.

Ну по-перше: мало, що вони казали, я думаю платили більше.
По-друге: навіть 5000грн. - це небагато, як для спортсмена, якому постійно потрібно спецхарчування, ліки, і т.п.

Alfred - 9-12-2002 у 22:42

Я думаю, що якщо росіянам грошей на таблетки вистарчить, то їхні бігатлоністки теж можуть побігати. Ну і німці будуть сильні як завжди

Юрій Сєров - 11-12-2002 у 11:03

У біатлоні всякі там стимулятори мають місце (це для бігу), але все одно стрільба відіграє важливішу роль. Її стимуляторами не піднімеш.

Павло Жежнич - 11-12-2002 у 12:10

Зубрилову і їй подібних не підтримую. Бо все ж треба бути патріотом своєї держави.
І тупо тікати з України в БілорусіюЇ, Росію чи Польшу. Якщо вже хотіла їхати, то хай би Зубрилова їхала десь далі.
Але проблема не тільки в спортсменах, але й в умовах, які їм створило наше спортивне керівництво.

кецо - 11-12-2002 у 12:40

А що білоруський "друг фізкультурників" ("бацько") створить їй значно кращі умови для тренування, чи може там снігу більше ніж в наших Карпатах?