Форум Рідного Міста

Вибори наближаються ?!?!

Юрій Сєров - 18-2-2004 у 08:29

Ось наткнувся на статтю. Підвищують стипендії студентам. http://www.korrespondent.net/main/89033 Якщо я не помиляюся, то ще збільшили зарплати бюджетникам на 10%. Досить характерні симптоми для року виборів. Принаймні, 4 роки тому, було щось схоже.

Сергій Бєляєв - 18-2-2004 у 12:52

Так. Процес звичний і небезпечний. Якщо перед виборами щось дають, то після будуть забирати.

Шарль Монтеск'є, наприклад, писав у далекому ХVІІІ ст.: "чим більша свобода підданих, тим більші податки можна з них стягати". У нас з 1 січня цього року прибутковий податок зменшився.

fish - 18-2-2004 у 14:06

Та... пам"ятаю, якраз перед виборами я була на 3 курсі. І нам виплатили стипендію за 8 місяців - коли ми уже й до стипендії тої ставилися як до конаючого птаха-дронта з минулої епохи.
Я тоді собі диктофон купила - професійно необхідну річ. Шок досі пам"ятаю, така купа грошей одразу - гривень з півтораста!

Dmy - 18-2-2004 у 20:26

Цитата:
Першим відправив користувач fish
якраз перед виборами ... нам виплатили стипендію за 8 місяців. Я тоді собі диктофон купила. Шок досі пам"ятаю, така купа грошей одразу - гривень з півтораста!

Якийсь дешевий диктофон, нє? :) А за кого проголосувала?

fish - 19-2-2004 у 12:50

Здається, за Мороза. Але не з власного глузду: тоді я найбільше до батьків прислухалася, вони ліпше на тому розумілися.
Вдячності до діючого предидента я точно не відчувала, віддали мені моє - то й добре.
А диктофон - такий-сякий, може і не дуже крутий, хоча й Соні, та мені вистачало.

Кутузік - 5-3-2004 у 19:00

Десь на днях читав, що у нас на сьогоднішній день більше 10 млн. грн. боргів по стипендіях ...

Святослав Шеремета - 5-3-2004 у 20:21

Будуть і стипендії збільшувати, і пенсії , і гречку з ковбасою роздавати будуть. Але від нас всіх залежить , щоб у їм це не допомогло.

Captivitas - 26-5-2004 у 14:47

Дійсно, вибори наближаються. Це можна відчути за спираллю гостей нашої країни.

Бзежинський -> Дж. Буш-старший -> Ханне Сіверінсен -> Хто наступний?

Остап_М. - 26-5-2004 у 15:00

Вибори не наближаються... вони вже зі всієї сили стукають у двері і лізуть через екрани телевізорів і шпальти газет до нас в голову. Це від нас залежить: дозволити собі їх опанувати чи ні!!!

Олексій Мачехін - 26-5-2004 у 16:38

Перед останніми виборами всі кричали що ввімкнули типографію - гроші просто друкують і роздають.

Зараз та ж сама ситуація, проте ніхто про емісію не каже. Вже звикли?

Monty - 2-6-2004 у 13:41

Та ніби не помітно. ІМХО в нас не такажа вже зарегульована економіка щоб не відчути емісію.