Форум Рідного Міста

"Не все же дни учиться"

Ostap - 7-12-2002 у 11:47


не потрібно так

Андрій Пелещишин - 7-12-2002 у 22:00

Ну що мало значити це повідомлення?
Безмістовні повідомлення на Форумі будуть каратися!

Alfred - 8-12-2002 у 12:20

Вельмишановний пане Адмін, ну навіщо так строго - він же по-суті правду сказав:)
//хіба що по-російськи

Андрій Пелещишин - 8-12-2002 у 16:06

Ну звичайно

А можна ще також ряд тез (правдивих) сформулювати:
Не всі дні працювати
не всі ночі спати
не всіх качок перестріляти
.
..
...
Ну і що, а смисл?

Юрій Сєров - 8-12-2002 у 18:55

У вас тут така змістовна дискусія розгорнулась :).
Можна додати свою тезу?
Всю горілку не випити!

і правда...

Agent86 - 8-12-2002 у 19:09

Цитата:
Першим відправив користувач Ostap


Можна іноді і новини почитати :cool: і фільм переглянути....
Зате можуть вигнати з університета, якщо захопитись !!!


Alfred - 9-12-2002 у 22:34

як видно з профілю
в хлопця день народження був...
так він напевно свої враження після нього і описав у цій багатозначній фразі

Андрій Пелещишин - 9-12-2002 у 22:47

А! Ну тоді усе зрозуміло :D

Ярослав Новицький - 10-12-2002 у 00:03

Шановний Alfred має рацію щодо дня народження!
(Маю честь підтвердити це яко учасник святкування)
Хочу лишень додати, що дана фраза наводиться в лапках і є цитатою. (Авторство не наводиться з політичних міркувань і за згодою автора :D )

Alfred - 10-12-2002 у 21:20

Що за такі політичні міркування?
І хто автор? Чи може ця інформація є, вибачте за жаргон, classified? :o

Ярослав Новицький - 11-12-2002 у 00:44

"Політичні" міркування наступні - автор може піддатися утискам за стиль життя, що виражається фразою "не все же дни учится".:D:D

Вибачте, але Ваш жаргон "classified" для мене не зрозумілий. Поясніть, якщо можна свій жаргон.;)

Alfred - 11-12-2002 у 20:12

Це інформація не для всіх

Семен - 22-12-2002 у 13:13

Конечно, зачем все дни учиться тем более на Рамадан (от Романа до Андрия)... А потом его можно продлить до Йордана...

kristi - 2-1-2003 у 13:29

Бридня (перепрошую) це все.
Якщо декотрим людям неподобається вчитися, то є їхні проблеми, але тоді просто станеться деградація особистості, й потрібна буде допомога психолога, якщо не психотерапевта. А взагалі отупіння у нас і так помічається в декотрих об'єктах чи суб'єктах. Що це за теза така про всі дні й навчання. Дотогож вчитися можна не так як не подобається, а можна так щоб було класно. Ось я наприклад вчу 3 річних дітей співати. Здавалось би, що за бридня, вони ще й говорити добре не вміють, яке там співати, але я в роботі застосовую різні ігри, психологію й маю шалений результат.
А тут дорослі ніби люди, й такі от тези висувають, курам на сміх((((((((((
А потім ще дивуються, що у нас життя не складається. Звичайно, як кожен почне казати: навіщо вчитися. А може давайте взагалі відмінимо навчання, вузи, роботу, життя..... Й ДО ЧОГО МИ ДОЙДЕМО?????? До первісного суспільства!!!!!!!!!!!!!! До печер, та тигрових шкур!!!!!!

Андрій Пелещишин - 2-1-2003 у 18:04

Kristi - можу підписатися під кожним Вашим словом!

Nazar - 2-1-2003 у 18:34

А я би радше підписався під словами:

"У вас тут така змістовна дискусія розгорнулась ".
:D

Люба Христинко!

Worman - 8-1-2003 у 23:08

Навіщо вдаватися в крайнощі. Ніхто ж нічого не відміняє! Відпочивати і веселитись також потрібно. На все свій час. ;)
Мимоволі приходить на думку один польський вислів: "Ciezka praca moze przyniesc korzysci w przyszlosci, a lenistwo przynosi korzysci TERAZ...":D:D:D

Ярема - 9-1-2003 у 13:51

Мій тато говорить: "Від роботи і коні мруть". А він страший пан і багато вже знає.

Любий Wormane

kristi - 15-1-2003 у 08:59

Дуже мені подобається тоте твоє звертання до мене люба Христинко!!!8-))))*
Звичайно ти правий усі мусять відпочивати, адже це приносить фізичне розслаблення нашому тілові, однак якщо котрась людинка вважає що відпочивати треба цілий час, то це вже патологія...... Я саме це мала на увазі....
А ви одразу накинулися на мене з патиками й камінням, можна подумати я якийсь там тиран - заучка, котрий змушує усіх вчитися й працювати без перерви.....
Я теж люблю відпочити.....

Ostap - 15-1-2003 у 20:45

Ну що сподобалась вам моя тема, стільки наговорилися бачу :)

kristi - 20-1-2003 у 08:50

Тема не сподобалась, однак поговорили ми дійсно класно.
Я справді надіюся, що ти так не думаєш як написав в темі. Й також сподіваюся, що це був такий собі жарт

kristi - 21-1-2003 у 08:09

Ну звичайно, звичайно - я як завжди не в курсі усіх справ............................. Це була цитата. Але на мою думку, досить беззмістовна цитата :baddevil:

Ostap - 21-1-2003 у 08:32

так шановна kristi це була цитата з прихованим змістом, Отець Прокопій знає про що там йдеться
Це був жарт:lol:

kristi - 22-1-2003 у 08:46

То може для загального розвитку ви ще й процитуєте весь цей віршик???????? :mad:

Svitovyda - 21-7-2003 у 18:43

ta rozslabtes ludy! kanikuly!! jakyjs bytyj misjats lyshyvsja do pochatku navchannja/aktyvnoji roboty!!!

// pidtrymka povidomlennja
//---------------------------------------------------------------
// А я би радше підписався під словами:
//
// "У вас тут така змістовна дискусія розгорнулась ".
//---------------------------------------------------------------------

Наталка - 21-7-2003 у 18:58

Ага, а моя бабця, поглядаючи на ледачого онука, любили повторювати "Як не робити, можна жити, а як не жерти, можна вмерти". :)

Чирка Олег - 1-10-2003 у 18:43

З вичайно постішно (без перерви і відпочинку) вчитися неможна бо може і "дах" поїхати, і прогуляти можна. Але потрібно не захоплюватися, бо коли захопитися то виникнуть проблеми причому великі.