Форум Рідного Міста

Найулюбленіша реклама!?

freak - 18-2-2004 у 20:43

Хотілось б знати чи реклами,які вам подобаються???
Особито мені подобається реклама Coca-Cola про конформістів і нонконорістів!!!Як на мене дуже хороша реклама а ідея просо супер можливо це і є якісна реклама?
Назвіть свою улюблену рекламу????(як що є!!!):)

Dmy - 18-2-2004 у 20:57

Я втрачаю голову від Ласуні :lol:
Але геть не сприймаю її як рекламу ;):P

Asmera - 18-2-2004 у 22:39

А мені сподобалася реклама новго офісу ХР правда по ТБ її не крутять.Колись подобалася реклама ЮМС -"ми з тобою"

Ігор Мартинів - 19-2-2004 у 01:28

Моя улюблена реклама Альфабанку.
Особливо ось ця

Децл:
Йо! Тема есть! Замути хитовый расколбас!.. Залей мой грин в понтовый пластик).. Ща мы децл перетрем, че там из-под меня, и экшен!... А то че я реально, как лох с налом, тусуюсь?
\
Здравствуйте! Я хочу как можно быстрее открыть пластиковую карточку в Альфа-Банке. Сколько это стоит? Наличные деньги сейчас неактуальны…
Хочется быть респектабельным!

......................................

Банковская служащая:
Релакс, мэн! Мимо шняги зафигачим! Надо только кэш галимый забашлять и, типа таво, — секи по клокам! Йо!
\
Не беспокойтесь. Вы получите нужную карту. Это недорого. Внесите деньги, и оформление не займет много времени.

А ще дуже прикольна про чукчу

Даааа...
Деньга большой, а чукча — хитрый.
Чукча маржа ищет... Когда маржа большой, чукча довольный. І т.д.

І взагалі дуже креативна у них рекламна кампанія.
Скачати усі рекламні ролики Альфаранку можна тут
http://www.alfabank.ru/about/advertising/

Андрій Пелещишин - 19-2-2004 у 01:52

До речі, досить симпатичні реклами ізраїлького виробництва проскакують на російських "мірових" каналах (наприклад про халявні СМС якогось їхнього провайдера мобільного звязку). Описувати не буду, безнадійно. Хто бачив - зрозуміє.

А взагалі в неділю в обід по RTL2 йде передача "Найсмішніші реклами світу". Там взагалі шедеври можна побачити. Але що цікаво! Деколи там показують рекламу від якої стає смішно і весело, але коли її бачиш в нормальному рекламному блоці - вона починає дратувати.

Captivitas - 19-2-2004 у 10:57

Також подобається реклама "Альфабанку" (про продавця морозива) - "Прогресивні знижки на морозиво!!!"

Також цікаві реклами UMC (остання версія "копійки";):

- Розкажи як ти на мене не сердишся?

Ще запам"яталася новорічна реклама кави "Якобс" - полювання на Санта Клаусів

сумна - 19-2-2004 у 11:34

Мені подобається реклама Самсунг, чи то LG Electronics, де про органи чуттів людини, про її мозок з думками, зір з розрізнянням кольорів, слух з розрізнянням звуків, а насамкінець - про м'язи, 17 з яких скорочуються, коли ми усміхаємось :) І все це - у супроводі приємної музики.

ЗОРЯНА - 19-2-2004 у 12:51

Всі реклами вже настільки записані десь там далеко в голові, що увагу звертаєш лише тоді, коли з"являється якась нова. Мені особисто подобається реклама Нескафе, хоч трошки оригінальна, і її частенько змінюють

fish - 19-2-2004 у 13:06

колись був відеоролик - реклама коли. Дівчина і хлопець їдуть потягом з якогось фестивалю, вона спить, а він цмулить напій. Такі рідні і знайомі відчуття!
(цікавий збіг, але під час деяких фестивальних поїздок я саме колу і пила, властиво, як дешевий замінник кави. Коли поїздки асоціювалися з ночівлею на вокзалі, це було актуально)

freak - 19-2-2004 у 17:13

Про офіс ХР це не там де фацет з дівчиною сидять на канапі,а фацет хоче зняти з не ліфчик а там пароль??? Класний ролик!!
Доречі не погані реклами мобільних телефонів!!!Ви так не вважаєте?

freak - 19-2-2004 у 17:21

Спасибі за лінк!якщо ще хтось має цікаві лінки на рекламні ролики пишіть!!!
наперед вдячний

Captivitas - 19-2-2004 у 17:31

Запорізька рекламна фірма.
2 роліки можна закачати
http://conus-video.zp.ua/ExampleRekl.html

Наталка - 19-2-2004 у 18:26

Мені ще подобалася реклама "Пепсі", але вона давно була, коли кобіта на пляжі по гарячому піску йшла до крамнички з напоями, і кидала, щоби в ноги не пекло, спершу рушник, потім ще щось, а потім - верхню частину бікіні, і руками прикривалася. Продавець демонстрував об’яву "Друга банка пепсі - безкоштовна", і назад дівчина верталася, вже прикриваючись пепсі. ;) Дотепно, симпатичні актори, і ненав’язливо. Саме такі рекламні ролики я й люблю - ненав’язливі.
А з останніх, які НЕ сподобалися - "Русский шоколад". Жах! :o

freak - 19-2-2004 у 20:12

Я з тобою погоджуюсь на всі 100 "Русский шоколад" -складається враження, що це було придумано в останній день,хлопакам не було де діватися от і результат повний відстій
Не хотіось, б образити людей,яким ця реклама подобається - це тільки моя субєктивна думка!!!(Мабуть не тільки моя)

Ігор Мартинів - 20-2-2004 у 02:05

то все попса. Альфабанк форева

Captivitas - 20-2-2004 у 14:59

http://www.internews.ua/ukr/projects/roliki/files/elections

Рекламні роліки до виборів-2002 від Інтерньюзу-Україна.
Цікавий ролік з музичними інструментами.

freak - 20-2-2004 у 16:59

А що ви думаєте про не комерційну (соціальну) рекламу???

Наталка - 20-2-2004 у 21:04

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
то все попса. Альфабанк форева


Я обожнюю коментарі пана Ігоря за неупередженість та повагу до чужих смаків! :lol::D:P

Ігор Мартинів - 21-2-2004 у 19:30

А вам тільки дай привід :)
Уявіть собі, я справді неупереджено люблю цю рекламу :)

Андрій Пелещишин - 21-2-2004 у 20:57

Колись була дуже мила реклама лез для гоління. Коли татусь цілує зранку доньку, що ще спить, а та йому (не розплющуючи очей) каже "Па-па мамо".

freak - 22-2-2004 у 11:59

Орігінально- шкода, що я не бачив

Наталка - 22-2-2004 у 17:20

Ага, ця про леза Віs, так? Дуже мені подобалася. Взагалі, тішить, що доволі часто бачиш справді оригінальні ролики, які не зомбують тебе, і дотепні, і зворушливі... Це допомагає змиритися з іншими, не такими вдалими. :)

Captivitas - 23-2-2004 у 11:14

Останнім часом подобається реклама з коровами. що обмінюються плямами. Більш-менш оригінально.

Яндрух - 23-2-2004 у 20:30

А мені на нашому ТБ ніяка реклама не подобається.

Asmera - 24-2-2004 у 00:10

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Мені подобається реклама Самсунг, чи то LG Electronics, де про органи чуттів людини, про її мозок з думками, зір з розрізнянням кольорів, слух з розрізнянням звуків, а насамкінець - про м'язи, 17 з яких скорочуються, коли ми усміхаємось :) І все це - у супроводі приємної музики.
Точно, гарна.То LG Electronics.Хоч і довга, але мене ще ніколи не дратувала "...і 747 м"язів, 17 з яких скорочуються, коли ми посміхаємося":)

Asmera - 24-2-2004 у 00:17

Цитата:
Першим відправив користувач freak
А що ви думаєте про не комерційну (соціальну) рекламу???
То є необхідність. Бо соціальні проблеми лишаються і лишатимуться об"єктивною реільністю. На жаль, у нас поки що не дуже багато подібної реклами і часом замало грошей. Маю безпосередній стосунок до цієї сфери.Є талановиті , гарні проекти, але ж...але ж....на це у нас грошей нема:(

Captivitas - 24-2-2004 у 16:06

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
http://www.internews.ua/ukr/projects/roliki/files/elections

Рекламні роліки до виборів-2002 від Інтерньюзу-Україна.
Цікавий ролік з музичними інструментами.


Вибачте за самоцитування (не плутати з самомилуванням):D

Просто наведена вище адреса є спробою соціальної реклами на теренах України.

freak - 24-2-2004 у 20:34

Asmera ви праві, але не потрібно здаватись!!!
"Зупиним СНІД,поки він не зупинив нас" - дуже професійно зроблено!!!!Як ви вважаєте??? але це мабуть виняток

Asmera - 24-2-2004 у 21:51

У нас вже проводилися конкурси на проекти соціальної реклами. Зається, що цей варіянт був серед переможів. І взагалі, подається дуже багато талановитих проектів, але ж втілюються лише тя, на які вистачає грошей , але з іншого боку -то ті, які визнані кращими. До чого я те веду - до того, що соціальна реклама останнім часом у нас досить таки якісна

Captivitas - 26-4-2004 у 17:00

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
До чого я те веду - до того, що соціальна реклама останнім часом у нас досить таки якісна


А інколи навіть й провокативна (газово-боргова довгенько протрималась, поки її підредагували)

3 найтупіші реклами за визначенням експертів тут

Captivitas - 24-5-2004 у 16:39

Реклама "Київстару" з Депард"є.
- Тепер у вас мій номер...
- Я буду чекати... :)

jaguara - 24-5-2004 у 19:11

а я от млію від реклами негігієнічного шоколаду, де чувак з обличчям абсолютного вар'ята розповідає, що "потім маленьке звірятко загортає шоколад у фольгу" :) у мене відбувається моментальне повернення у дитинство.
ще пам'ятаю тішила реклама якогось дезика, де бактерії кохалися і плодилися...

сумна - 25-5-2004 у 07:56

Тут дехто (не показуватиму пальцем) обіцяв в темі “Реклама під час фільмів” створити (цитую) “свою рекламну агенцію, яка випускатиме тільки якісну українську рекламу”. Хлопці, розслабтеся, Любко Дереш вже про все подбав! Сюжетів не переповідатиму, бо забанять; читайте “Архе” в журналі “Четвер” № 20. Там кілька сюжетів, але один – просто апофеоз рекламного ідіотизму: Ісус Христос на Голгофі тамує спрагу “Спрайтом”. Оце сила, га?! Мороз по шкірі!
:D

Влодко - 2-6-2004 у 01:53

Найулюбленіша моя реклама - це Миргородська, коли сім"я на природі. Надзвичайно вдало підібрані кольори, м"які і ненав"язливі у імпресіоналістичному дусі.

Яндрух - 12-10-2004 у 17:15

Не знаю, як там щодо улюбленої, але я собі, здається, уподобав рекламний ролик горішків "мачо"!
Чесне слово, був вражений ним: можна тільки порадіти, що таку рекламну продукцію виробляють в Україні (якшо дійсно це так...)
А ще там, в тому роликові, мелькають спокусливі кралі; а та, шо остання, чорнява, - в неї така гарна - властиво галицька! - вимова: власне, "мачо", а не "мачьо"!
(Вони є у кож-ж-жному барі...)

Captivitas - 15-10-2004 у 12:54

Реклама майже про мене: "Ну ти й спортсмен!" (с) Нескафе :lol:

katherin Polyanska - 15-10-2004 у 14:14

обожнюю рекламу (колись була) UMS, там де "ми з тобою..." - гарний відеоряд, приємне звучання ...
із соціальної - подобається "скажи "ні" сексу без презерватива"

Користувач Олесь - 15-10-2004 у 15:09

http://www.ad-awards.com/home.php

Рекляма Sagem сподобалася найбільше.

katherin Polyanska - 15-10-2004 у 16:03

хто хотів би себе спробувати у створенні соціальної реклами на тему "Самотність", заходьте сюди http://www.saatchiawards.kiev.ua

Tempika - 15-10-2004 у 18:02

...рекляма нокії з кицькою на вентиляторі :-))
ще дуже люблю рекламу... не пам*ятаю чого... нескафе, ні?
там молода італійська пара пристрастно цілується на балконі.

Лучишин Роман - 20-10-2004 у 11:26

напевно що реклама про веселі яйця :)