Форум Рідного Міста

Лівія - Україна 1:1

Юрій Сєров - 19-2-2004 у 02:09

Відбувся перший у цьому році (другий з Блохіном) матч нашої збірної. Грали не найсильнішим складом (без Шеви і дніпрян) + міжсезоння. Дуже багато молоді (це радує). Знову "дотепний" гол від Шовковського (це вже бренд :-), хоча тут більше винні захисники ніж воротар). Роботи в Блохіна купа, тим більше що до літа нас ще чекають цікаві спаринги, зокрема і з французами.
Україна, вперед!

Нормалайзер - 19-2-2004 у 14:04

О так... Збірна Франції по футболу може виявитись дуже невигідним суперником для збірної України. По хокею...

Я в глибокому ауті від побаченого вчора футболу. Хоча нині дуже сумніваюся, що то був футбол...

Captivitas - 19-2-2004 у 16:31

Лівія-Україна 0:0 (молодіжна збірна)

Цікаво, хто в кого вчиться?
Але вчора було варто дивитись футбол заради коментатора (див. відповідний тред)

Коментар до гри

kol99 - 20-2-2004 у 14:02

Після такої млявої гри з третьосортною командою хочеться згадати слова одного російського футбольного фахівця: "Надо признать, что сборная Украины остается таки очень даже средней командой несмотря на наличие в ней такой звезды футбола как Шевченко!":P

Як то кажуть без коментарыв.....

Сергій Бєляєв - 20-2-2004 у 14:38

Згідний. Парадокс у тому, що свого часу київське "Динамо" успішно виступало у Лізі Чемпіонів. Проте, намагання створити на її базі збірну не можна було назвати вдалим. Хоча, класних гравців у команді не бракувало.

Святослав Шеремета - 20-2-2004 у 19:15

Та що тут говорити і футбол був ніякий, бо давно вже наша збірнала не грала по-людськи. Але і розпачати дуже не треба стосовно скочення збірної все нижче і нижче. У матчі з Лівією переконаний була замішана і політика. Адже "Рудий Тарган" недавно в Лівію їздив,з Каддафі бачився,про нафту і вигідні контракти для свого зятя Пінчука по трубах домовився, а на закінчення вже мабуть за чаркою і пообіцяв Вождю Лівійської Джамахірії що приїде збірна і розпишуть мирову. Потів дав вказівку Віті, а той Гріші і дальше по тексту.... Хоча, якщо чесно то вибрик Шовковського чогось дуже нагадав сумнозвісний матч з Словенією. Але це вже лірика......

Юрій Сєров - 21-2-2004 у 08:33

Я чомусь також згадав Словенію, те як ми були близько до мети (найближче), і мені стало сумно :(.

Юрій Сєров - 21-2-2004 у 08:45

Післяматчеві інтерв'ю з сайту Чемпіон:
Олег БЛОХІН (головний тренер збірної України):
       - Результат повинний бути зовсім іншим. Сталася помилка, але все у футболі буває. Я задоволений командою,я ка знаходиться у підготовчому періоді. Багато молодих та нових хлопців грали. Скільки витримали, стільки витримали.
       - Яке найголовніше завдання ставили для команди?
       - На мій погляд, і результат показати і перевірити себе у лютому місці.
       - Ви заграли у цьому матчі чимало дебютантів. Які шанси у них, і чи будуть вони викликатися й надалі у збірну України.
       - Хтось зіграв краще, а хтось гірше. Це була перша гра. Подивимося далі у наступних іграх.
       - Пуканич грає в принципі у “Шахтарі” на фланзі. Ви його випустили у центр поля. Це був експеримент, чи ви награвали його на це місце?
       - Я не знаю на якому місці грає Пуканич в “Шахтарі”. Я його визначив на цю позицію і це виправдало себе.
       - Загалом ви задоволені тими футболістами, яких змогли використати на цьому зборі. Чи були ще гравці яких би ви хотіли проглянути?
       - Думаю, що ні. Це ті кандидати, яких я на даний момент вибрав. Звичайно, проблема лівого флангу присутня.
       - Ящо порівняти збірну цю, й ту що грала минулого року. Вона стилем гри чимось відрізняється?
       - Ми хочемо відразу, щоб у першій грі визначили стиль гри. Я думаю, що стилем вона відрізняється. Але судити вам журналістам.
       - Ваша оцінка гри Реброва?
       - Сергій знаходиться у доволі гарному стані. Інша справа, що він отримав травму. Але так як він зіграв сьогодні – це напевно, сильніше ніж з Македонією.
       - Коваленко буде викликати у збірну?
       - Давайте вже закінчимо цю тему. На даному етапі ми Коваленка викликати не будемо.



       Олександр КОСИРІН (нападник збірної України):
       - Непогано зіграв у збірній?
       - Слава богу все добре. Звичайно, жаль, що тільки нічия. Але тільки сезон розпочинається і всі гравці у різному стані. У майбутньому підтянемся і будемо більш зіграні.
       - Ти грав чистого нападаючого. Але під тобою грали такі футболісти, що самі звикли забивати і Ребров і Воронін...
       - Так підтримка була з їх сторони велика. З ними було приємно грати, і хотілося б почастіше.
       - Сьогодні у нас були проблеми в захисті?
       - Це у всіх команд буває. Наша команда лише створюється. Сподіваюся надалі все буде гаразд.
       - Коли Балабанов вийшов тобі легше було грати?
       - Так. Навіть зняв у мене з ноги м`яч коли небезпечно пробивав по воротах.
       - Як тобі Лівія?
       - Чесно кажучи шокований рівнем життям.
       - А що саме вразило?
       - Як вони живуть, які в них хатинки маленькі у порівнянні з нашими хмарочосами.


       Андрій ВОРОНІН (нападник збірної України):
       - Розпочали ми доволі непогано. Перші 30 хвилин ми були краще на полі ніж лівійці. Забили гол плюс були хороші моменти для взяття воріт. Потім трохи втомилися, відійшли трохи назад і був великий розрив між захистом та нападом. Дали їм грати. Вони ж технічні і можуть щось зробити коли йм дати грати. Але, звичайно, результатом ми мне можемо бут задоволені.


       Анатолій ТИМОЩУК (півзахісник збірної України):
       - Ти відіграв весь матч. З одним складом у першому таймі і з другим у другому. Який склад був сильніше?
       - Тяжко сказати. Як в першій та і в другій 45-хвилинці ми володіли ініціативою. Мали ряд моментів, які повинні були реалізовувати. Суперник лише один раз у першому таймі вдарив по воротах і забив гол, Кривдно, звийчано, втрачати такі перемоги. Але добре, що це хоча б товариська гра...
       - Як тобі Лівія?
       - Гарно підтримують вболівальники свою команду. Технічні футболісти. Намагаються грати у свій футбол. Афираканські збірні технічні команди і проти них завжди тяжко грати.

Андрій Пелещишин - 21-2-2004 у 10:37

Цитата:
Афираканські збірні технічні команди і проти них завжди тяжко грати.

Отже, згідно досвіду нашої збірної, важко грати проти:
- Європейців
- Американців
- Африканців
- Азіатів

З ким же грати нашій збірній, щоби перемогти?

Юрій Сєров - 21-2-2004 у 14:39

Мабуть проти Антарктиди :), бо проти Австралійців також важко :)

Святослав Шеремета - 21-2-2004 у 15:12

По Вашій логіці з Антарктидою також буде нелегко. Адже пінгвіни чи якісь інші самці , що там транляються також можуть бути незручними суперниками.

Кутузік - 21-2-2004 у 16:59

Я думаю, в Афганістану ми би точно виграли:)

Юрій Сєров - 22-2-2004 у 00:36

Уявляю, як Шовковський біжить на перехоплення мяча, а пінгвін йому з 40 метрів лупить гол в пусті ворота :D:D:D. І не причепишся - поле ж слизьке. :):D