Форум Рідного Міста

А що це правда щодо Львівської газети?

Serjo - 20-2-2004 у 20:35

сумно....
http://maidan.org.ua/news/download_thread.php3?bn=maidan_free&t...
http://www.gazeta.lviv.ua/2004/02/13/NewspaperArticle.2004-02-13.31...

Наталка - 20-2-2004 у 21:01

Я подібну статтю і у "Високому Замку" бачила. Починається..

Нормалайзер - 20-2-2004 у 22:14

Ой ой ой... Така оппа-попа-позиційна газетка :lol: "Іскра" наших днів :lol:
А читачам тепер, певні, по 30 копієчок даватимуть :lol:

Е, чуєте... Повідомте, може в якому номері буде спростування :lol:

Зараз нам розкажуть, що гроші не пахнуть, що за рекламну площу редакція відповідальності не несе, продемонструють викручені руки, пообіцяють виправитись і надрукувати дві статті про Ющенка :lol:

Права пані Наталка: починається....:baddevil:

marco - 21-2-2004 у 00:13

І Поступ подібного плану статті про доброго дядька Януковича вже довший час (з півроку) друкує, правда не настільки відверті і бездарні, але також явно замовний PR.

Ігор Мартинів - 21-2-2004 у 19:21

Чомусь я переконаний, що якби на цій же сторінці, на цьому ж самому місці в "Газеті" була розміщена за такі ж самі гроші така ж сама стаття про Ющенка, ви би усі тут мовчали.

Dmy - 21-2-2004 у 19:24

Я тут трохо розгубився, може в чомусь помиляюся...
Це до керівництва цієї газети має відношення пан Іващишин, на захист якого піднимали всю інтерактивну Україну?
Якщо так, то дуже шкодую, жи поставив свій підпис.

І взагалі, чомусь на треді "Львівська" мовчить. В гості не запрошує :rolleyes:

fish - 21-2-2004 у 20:11

Пане Мартинів, якби подібна стаття з"явилася будь-де про Ющенка, я би собі посміялася тихо і не дуже здорово подумала про Ющенка.
В тому то й справа, що Янукович потребує сопливих і солодких статейок про те, як він файно з онуками бавиться і старій мамі допомагає (одвічні цінності, як же!), а Ющенко вже не дуже.
Дивно, що доводиться це розтлумачувати дорослим, розумним чоловікам. Вашу газету значна частина "укр діяспори" схід-сайду передплачує саме за те, що там в принципі не мже (не могло) бути подібних статей.
За пана Марека я поки що злого не спішу думати, наскільки мені відомо, він зара тимчасово має бути трохи поза справами.
А взагалі - дійсно прикро.

Dmy - 21-2-2004 у 20:58

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Чомусь я переконаний, що якби на цій же сторінці, на цьому ж самому місці в "Газеті" була розміщена за такі ж самі гроші така ж сама стаття про Ющенка, ви би усі тут мовчали.

Треба ж, як ми одночасно. Запросила...

  1. Мабуть не мовчали - обурилися, жи якась дурна баба робить Ющенку таку дурну послугу.
  2. Якась інтонація у пана Ігора знервована і роздратована. Прямо так і напрошується замість крапки додати ", суки невдячні!"
  3. Місце, яке мене особливо зацікавило: за які ТАКІ гроші? Можна Форуму дізнатися "почім сьогодні совість?"

А взагалі, це переспіви "майданових" відмахувань. Старовойт от вскинувся. Тіпа "карабль прапйом, а флот нє апазорім" Може раніше тра думати було?

В тему (не про ЛГ, а про її фаворита). Згадався анекдот-загадка, може, хто і не знає.

Що спільного і в чому різниця між Л. Кучмою і В. Януковичем?
Спільне: оба можуть піти на третій термін (рос. срок).
Відмінність: Кума хоче, а Янукович - ні.

Serjo - 22-2-2004 у 08:18

одним із сучасних міфів, які роздмухуються антиукраїнською владою є - ось прийдуть ющенківці - вони вам покажуть! і мстити будуть, і саджати по тюрмах! бійтесь їх!

в цьому ж руслі висловлюється на форумі і представник газети, яка пускає бульки, продавшись на корню. львської!!! газети.

на кого ж тепер надіятись? де він, П'ємонт?
і новиниукраїни http://www.novyny.com.ua - москалізаторські. сумно.
ось сьогодні на чільному місці - "радісне" повідомленння в стилі жовтої преси - КОНЕЦ "НАШЕЙ УКРАИНЫ"! - і посилання на ворожий сайт.

Ігор Мартинів - 22-2-2004 у 08:28

я дивуюся, чому всі тут переконані, що газета мусить бути "чиясь"? Панове! Газета - це бізнес, в якому заробляються гроші від продажу рекламних площ. Рекламна стаття про кондиціонер фірми "LG" за вашою логікою, мала би викликати таку ж саму реакцію у прихильників "Самсунга". Ви спробуйте видавати газету і при цьому відмовляти рекламодавцям у розміщенні реклами.
Цитата:


  1. Мабуть не мовчали - обурилися, жи якась дурна баба робить Ющенку таку дурну послугу.
таку саму дурну послугу йому щодня роблять у багатьох львівських і не тільки львівських ЗМІ.
Цитата:
  • Якась інтонація у пана Ігора знервована і роздратована. Прямо так і напрошується замість крапки додати ", суки невдячні!"
  • Ну це уже ваша фантазія :)
    Цитата:
  • Місце, яке мене особливо зацікавило: за які ТАКІ гроші? Можна Форуму дізнатися "почім сьогодні совість?"
  • Почім совість - незнаю. Почім газетна площа - зверніться у відділ реклами "Газети"
    Цитата:

    В тему (не про ЛГ, а про її фаворита).

    Знову ж, за вашою логікою, Віктор Янукович фаворит чи не всіх львівських газет :) Ось наприклад http://www.wz.lviv.ua/pages.php?ac=arch&atid=27647
    Але наскільки я зрозумів - то тільки для вас він фаворит. Для усіх інших - рекламодавець.

    Ігор Мартинів - 22-2-2004 у 08:37

    Цитата:
    Першим відправив користувач Serjo
    одним із сучасних міфів, які роздмухуються антиукраїнською владою є - ось прийдуть ющенківці - вони вам покажуть! і мстити будуть, і саджати по тюрмах! бійтесь їх!

    в цьому ж руслі висловлюється на форумі і представник газети, яка пускає бульки, продавшись на корню. львської!!! газети.

    на кого ж тепер надіятись? де він, П'ємонт?
    і новиниукраїни http://www.novyny.com.ua - москалізаторські. сумно.
    ось сьогодні на чільному місці - "радісне" повідомленння в стилі жовтої преси - КОНЕЦ "НАШЕЙ УКРАИНЫ"! - і посилання на ворожий сайт.


    Ось . Це і є підтвердження моїх слів. Чомусь усі вирішили що будь-який ЗМІ ЗОБОВ"ЯЗАНИЙ бути рупором "Нашої України". А як же свобода слова, панове?

    А про "КОНЕЦ "НАШЕЙ УКРАИНЫ" Серйо збрехав. Такого повідомлення на сайті "Новини України" ніколи не було.

    Андрій Пелещишин - 22-2-2004 у 09:46

    Serjo, слідкуйте за своєю лексикою.

    Serjo - 22-2-2004 у 09:50

    свобода слова у нас мусить бути одна як для української преси - НЕ ВОРОЖОЮ ДО УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ. вона може бути ворожою тільки щодо влади - бо таке призначення преси - стояти НА ЗАХИСТІ ІНТЕРЕСІВ СУСПІЛЬСТВА.

    те ж, що створили ФСБ на нашій віртуальній території - новиниукраїни чи власті нєт - за визначенням - ПРОВЛАДНІ ХОЛУЇ.

    щодо посилання - Ви, п. Мартинів просто спите, в той час, коли на ваш сміттєзбиральний сайт засмоктується всяка гидота - Ви просто не можете про це знати - режим-то автоматичний. та й не міг я збрехати - я ж не міг ТАКЕ паскудство придумати - це тільки на провладних сайтах таке буває.
    та нічого, працюйте - мусять бути ж і вороги в житті.

    Ігор Мартинів - 22-2-2004 у 10:39

    Те що ви брешете перевірити дуже просто - варто задати в пошуку слово "КОНЕЦ".

    Зрештою, брехня - то ваш головний інструмент у всіх дискусіях у всіх форумах, де ви були помічені.

    Serjo - 22-2-2004 у 10:44

    а що - так легше за все сказати - оголосити опонента несповна розуму, або показати спину і відмовитись від дискусії.
    таке теж буває. і такі люди потрібні еволюції.
    а пошук нічого не дасть, бо ці слова капслоком - були на банері. а звідки ж Вам знати, що діється на Вашому сайті - лежачи на печі - воно ж само - і Ви ж тут ніпричому і не відповідаєте ні за що. ну як і наша влада.

    Ігор Мартинів - 22-2-2004 у 11:02

    Зразу сказав би, що то рекламний банер такий був.
    Якщо йдеться про банер "на чільному місці", то він проданий, як усі можуть побачити, Блоку Юлії Тимошенко. Що на їхніх банерах пише - мене не дуже хвилює. Хоча я сумніваюся, що там пише щось схоже на те, що каже Серйо. Але нам до його брехні не звикати

    Serjo - 22-2-2004 у 11:09

    1. банер стояв біля логотипу
    1а. і те що Ви намагаєтесь примазати Юлю - це теж з тієї опери.
    2. в народі це називається нейролінгвіністичним програмуванням
    3. це Вас не виправдовує, бо я би на свій двір сміття від сусіда ніколи не збирав би - треба бути несповна розуму або просто агентом сусіда, щоб в Україну нести чужомовне сміття.

    Serjo - 22-2-2004 у 11:16

    ++++Зрештою, брехня - то ваш головний інструмент у всіх дискусіях у всіх форумах, де ви були помічені. +++++

    А щоб Ви сказали, коли б змогли осягнути всю мою діяльність?
    Зрештою, я знаю, про те, що Ви відслідковуєте-моніторите. Ех, судьба...

    Ігор Мартинів - 22-2-2004 у 11:22

    Біля логотипа теж рекламуються Украина Криминальная і Академия Власти.

    Слухайте Серйо, може вас жаба просто дусить? :)

    Взагалі, мені принаймні не соромно за свою роботу, а ось Серйо встидається того чим його змусили займатися чи то СБУ чи то об"єднані. Чого ж так соромно назватися?

    Повертаючись до теми
    http://imi.org.ua/?id=read&n=69&cy=2004&m=thm

    Андрій Пелещишин - 22-2-2004 у 13:29

    Так, або офтоп припиняється, або тема закривається

    Serjo - 22-2-2004 у 14:00

    всьо! я більше в цю гілку не буду писати - отримав свою порцію адреналіну!

    СИМПАТИКИ СДПУ(о)!!! яке блюзнірство! невже є такі? і без примусу? без податкової? без маскі-шоу?

    +++Ігор Шурма, щоправда припускає, що мову про купівлю газети як про бізнесовий проект міг вести хтось з симпатиків.... партії.+++

    Ігор Мартинів - 22-2-2004 у 14:54

    Я гадаю саме симпатики СДПУ(о) розповсюджують ці чутки і активно у різних форумах підняли і розкручують тему про цю статтю.

    Jeremy - 22-2-2004 у 15:03

    Пропоную цю тему перенести на Львівпорт у "Проституція, добре чи зле?"

    тихий вечір - 22-2-2004 у 17:09

    нікуди цю тему переносити не потрібно. Її потрібно витерти, бо вона м’яко кажучи не робить форуму честі.

    п.с.: чого лише вартує ця фраза:
    "всьо! я більше в цю гілку не буду писати - отримав свою порцію адреналіну! "
    ...

    Serjo - 22-2-2004 у 17:14

    розумні люди зрозуміють - що це просто вершина блюзнірства - ці слова і подача цього посилання для ознайомлення.
    будьмо демократичніші! це ж форум - місце спілкування вільних людей, а не рабів влади.
    а честь форуму... ну не треба голосних слів, патосу, політиканства. це зайве. ми - українці. за виключенням шпійонів, що працюють на чужу державу.

    Наталка - 22-2-2004 у 17:17

    Цитата:
    Першим відправив користувач Ігор Мартинів
    Чомусь я переконаний, що якби на цій же сторінці, на цьому ж самому місці в "Газеті" була розміщена за такі ж самі гроші така ж сама стаття про Ющенка, ви би усі тут мовчали.


    Якби така сама - не мовчали б, бо нудить від блювотиння на глюкозі. Така бездарність, що не знаю, чи плакати, чи сміятися, чи плюнути та розтерти, і забути зовсім про нашу наскрізь "порядну" пресу - за ті ж самі гроші (30 коп) три дні зекономити і морозива собі купити... Гидко!

    Jeremy - 22-2-2004 у 22:51

    Оце, приїхали:
    "Її (тему) потрібно витерти, бо вона м’яко кажучи не робить форуму честі."

    ЛГ теж не робила честі податковій, але то була героїка. А зараз ЛГ залюбки виступає в ролі цензора. Її дії не можна обговорювати. В неї на все є поважні причини. А, може, і не було ніякого протистояння, ніхто ж майже довументів не бачив, а зараз хочуть усе замяти. Що ж то було насправді?

    fish - 23-2-2004 у 09:05

    Цитата:
    Першим відправив користувач Ігор Мартинів
    Панове! Газета - це бізнес, в якому заробляються гроші від продажу рекламних площ. Рекламна стаття про кондиціонер фірми "LG" за вашою логікою, мала би викликати таку ж саму реакцію у прихильників "Самсунга". Ви спробуйте видавати газету і при цьому відмовляти рекламодавцям у розміщенні реклами.

    Пане Мартинів, цілком справедливо. Але біля таких статей зазвичай робиться рамочка з акуратною поміткою "Розміщено на правах реклами" - принаймні у виданнях, які мені трапляються, роблять саме так. І значка спеціальна є.

    Dmy - 23-2-2004 у 18:32

    Цитата:
    Першим відправив користувач Ігор Мартинів
    я дивуюся, чому всі тут переконані, що газета мусить бути "чиясь"?
    Цитата:

    Так у тому-то і річ, жи тут в цьому геть не переконані, а вважають, найкраще, коли газета взагалі "нічия". Але ви нас переконуєте в протилежному, лише слово "чиясь" слід замінити на "зрозуміло, чия"
    Цитата:
    Газета - це бізнес, в якому заробляються гроші від продажу рекламних площ
    Цитата:

    Ну, справді, просто друга найдавніша професія (ніхто ж за язик не тягне).
    Нагадуйте цитовану тезу якнайчастіше, бо люди - вони дурні, думають, жи газета - носій інформації, найкраще правдивої та незалежної. Якби знали про то, що воно є просто чистий папір, який забруднюється окремими реклямками за окремі гроші, то й читацьке коло суттєво б обмежилось.
    Хоча, підозрюю, "Львівській" тепер то байдуже - при такому-то спонсорі. Хоч взагалі не читайте.

    Ігор Мартинів - 23-2-2004 у 20:23

    Цитата:
    ЛГ теж не робила честі податковій, але то була героїка. А зараз ЛГ залюбки виступає в ролі цензора. Її дії не можна обговорювати. В неї на все є поважні причини.

    Коли це ЛГ була у ролі цензора? Бреше пан Єремія
    Цитата:
    А, може, і не було ніякого протистояння, ніхто ж майже довументів не бачив, а зараз хочуть усе замяти. Що ж то було насправді?

    Може й не було. Але про те, що воно було свідчать кількамісячні податкові перевірки, арешти, погрози. Про це свідчить робота десятків людей впродовж довгого часу в самій Газеті. Людей, які своєї роботи не соромляться, які під своєю роботою ставлять свій підпис. А вам звичайно ж набагато легше, боягузливо сховавшись за мережевою анонімністю, поливати їх брудом.

    Наталка - 23-2-2004 у 20:49

    Цитата:
    Першим відправив користувач Ігор Мартинів
    Людей, які своєї роботи не соромляться, які під своєю роботою ставлять свій підпис. А вам звичайно ж набагато легше, боягузливо сховавшись за мережевою анонімністю, поливати їх брудом.


    ?????????????

    Прошу вказати, які координати потрібні, аби не вважати, що я - боягуз, який сховався за мережевою анонімністю. Готова надати всі, включно з номером домашнього телефону. І, пане Ігоре, поливають брудом не журналістів, а їхню роботу, яка на мою думку (сподіваюся, ви ще пам’ятаєте, що я маю право на свою думку, і журналісти якоюсь мірою пишуть для людей?) і сама є липким, підсолодженим брудом. :mad:

    Олексій Мачехін - 23-2-2004 у 21:47

    А ти, Наталочко, не переймайся. То у пана Ігора стиль такий - сказати що всі на світі брехливі кретини а сам він Д'Артаньян.
    І ніякі дані його не заспокоять. Це клініка.

    Наталка - 23-2-2004 у 21:48

    Ага, я вже помітила. ;) Він такий - він може! :)

    Ігор Мартинів - 24-2-2004 у 01:51

    Цитата:
    І, пане Ігоре, поливають брудом не журналістів, а їхню роботу

    в цьому випадку не бачу різниці. Запущена явна провокація проти газети. Одночасно по багатьох форумах у мережі. Всюди анонімно. Тому вважаю, що метою її є саме дискредитація видання, а отже і людей, які по суті і є цим виданням. Підстави так стверджувати мені дає те, що нікого не обходив піар Нашої України, СДПУ(о), "донецьких" у ВСІХ львівських медіа. Але комусь САМЕ ЗАРАЗ знадобилося вилити помиїв на Львівську Газету. І багато хто з вас цю ініціативу підтримав. Зрештою на це і був розрахунок
    Цитата:
    , яка на мою думку і сама є липким, підсолодженим брудом.

    любимо ми навішувати ярлики.
    журналістика - бруд
    політика - бруд
    менти - бруд

    у чорнобілому світі жити легше, але до чого ми так дійдемо? чи до чогось домовимось?

    Щодо клініки. Вважаю, що у кожної нормальної людини має бути така ж "клініка" на брехню. Завдяки таким анонімкам багато наших співвітчизників зогнили у Сибіру. Тому цього я сприймати не буду. Навідміну від Serjo чи Єремії, вас я на брехні наразі не впіймав і сподіваюся не впіймаю. Тож пропоную, замість вестися на провокації, дивитися в корінь. Бо загалом ми з вами скоріше союзники, аніж опоненти.

    Serjo - 24-2-2004 у 07:11

    це просто манєчка якась у п. Мартиніва - щодо провокацій та недооцінки його геніальної роботи. - всі навкруги брехуни і заздруни. один Мартинів - на білому коні серед зібраного ним російськомовного сміття. і публікації в ЛГ не було. не було!
    мабуть це властивість характеру, швидше за все.

    не дай Боже таких союзників у боротьбі за українську Україну!

    Андрій Пелещишин - 24-2-2004 у 10:33

    Шановні друзі, мені так видається, що дискусія вже себе вичерпала, опоненти змогли познайомитися з думкою один одного та подати свою думку на загал.
    Тему закриваю