Форум Рідного Міста

Якість питтєвої води

Святослав Шеремета - 21-2-2004 у 18:15

Давайте поговоримо про якість води яка тече з наших кранів і яку ми п"ємо. Я недавно чистив свій чайник. Це прсто жах скільки осаду. Тиждень грів воду на чай і каву у невеличкому банячку. Глянув і жахнувся. Осад на стінках і дні банячка величезний. А це все осідає в нашому організмі в наших нирках,печінці іт.д. Що маємо робити?

Андрій Пелещишин - 21-2-2004 у 18:36

"Спасіння потопаючих - справа рук ......"

Я фільтр собі додому придбав. Вода відчутно кращає.

Святослав Шеремета - 21-2-2004 у 21:18

Мабуть правильно. Треба спасатися самому. Я фільтр мабуть купляти додому поки не буду. А воду пити буду мабуть Моршинську .що привозять на машинах в баках. От тільки треба взнати графік , коли ця машина буває в мому районі.

Андрій Пелещишин - 22-2-2004 у 00:09

Моршинська то класно, але привозять її раз на тиждень, і відповідно запастися нею важкою. Та й вона зіпсується за тиждень. А фільтр (такий як у мене на 7 літрів) відіграє ще і роль резервуару для зберігання води коли її нема в крані.

Сергій Бєляєв - 22-2-2004 у 12:17

Я вихожу із ситуації, відстоюючи воду. Хлор виходить, осад випадає. Проте, мабуть доведеться теж фільтр придбати, а то відра під ногами заважають.

Святослав Шеремета - 22-2-2004 у 17:49

А скільки коштує більш-менш людський фільтр?

Андрій Пелещишин - 22-2-2004 у 20:07

Я взяв за 150 грн. Мені подобається - і вигляд має, і досить вмістимий. Сам власне фільтр (сердечник, так би мовити) коштує 40 грн і міняти треба після фільтрації 3000 літрів.
Там декілька рівнів, включно зі сріблом, активованим вугіллям і тп.

Рост - 23-2-2004 у 09:47

Андрію, а як назвисько того фільтра і де брав? Не у Назара? ;)

сумна - 23-2-2004 у 10:28

Насправді це питання дуже важливе. Одному моєму знайомому довелось побувати на засіданні Жовківської районної ради, де лікарі оприлюднили дані про рівень захворюваності в районах, що прилягають до звалища, та про рівень забрудненості води в криницях у прилеглих селах. Перевищення вмісту солей важких металів - у 2000 разів! Люди страждають на судинні хвороби, онкологію. Все це взаємопов'язане.

Odarka - 23-2-2004 у 12:22

міняти треба після фільтрації 3000 літрів.
Ну це відносне питання. На нашій воді він далеко не так протягне. Раз ми купили пральку, і в комплекті був пакетик з порошком десь на пів кілограма дя пом'якшення води, щоб не ґеґнув нагрівач. І був там ще такий собі папірець a la лакмусовий, щоб визначити, скільки того порошку сипати до води. Так от, той папірець від нашої води "зашкалив" і вийшло так, що за один раз треба було висипати весь вміст пакета, якого мало би стати на пів року. З фільтрами ситуація, напевно, аналогічна :)

Юрій Марків - 23-2-2004 у 12:35

До речі, мені в крамниці (на вул.Франка, вище Стийського ринку) з тими фільтрами повідомили, що коли серцевина забивається тим непотрібом по саме нікуди, то вода йде разом з непотрібом на рівні в кілька рази вищому, ніж якби пити цю воду просто з крану. На тому тоді і зупинився, також п'ю відстояну воду і часом привізну Моршинську. Прохання до Андрія Пелещишина дати координати крамниці і марку свого фільтра.

Андрій Пелещишин - 23-2-2004 у 14:49

як забивається, то викидати треба.
А на халяву рекламу робити не хочу, тому напишіть у u2u і я вишлю координати продавця

Олексій Мачехін - 23-2-2004 у 15:37

Щодо води - будьласка не плутайте воду в криницях біля звалищ і воду в кранах. Воно таки різне ;)

По друге жодна тварина в природі ніколи не вживала і не вживає абсолютно чисту воду і тому має власні захисні механіхми з виведення "зайвого".

Проте вам у Львові, мабуть, видніше, хоча я, незважаючи на осад в чайнику, залюбки п`ю київську воду з-під крану. Вона смачна :)

Святослав Шеремета - 3-3-2004 у 21:50

Але київська вода таки інша від львівської. І за походженням, і за протяжністю водогону. А фільтр бачу таки треба брати. Напишу Пелещишину у u2u