Форум Рідного Міста

Хіт-парад укр. музики. Володимир Івасюк. Опитування.

Руслан Кравець - 23-2-2004 у 15:55


Volodymyr - 23-2-2004 у 16:40

Одним словом - переміг Тарас Чубай :)
Наш вибір - "Нестримна течія"

Наталка - 23-2-2004 у 16:46

А мій - "Червона Рута". Якщо чесно, саме тому, що до Тарасової обробки я цю пісню просто не сприймала. Мені подобалися більшість пісень Івасюка, але не ця. Я, звісно, відчувала її потенціал, однак слухати не любила. Аж ось вийшов "Наш Івасюк" і тепер моя найулюбленіша лірична балада - це "Червона Рута", коли я її чую, у мене на очі сльози навертаються. Щоб так змінити ставлення до пісні, виконавець повинен мати неабиякий талант. Що і проявилося - не тільки у виконанні, а й у обробці. За це Тарасу Чубая низький уклін і велике спасибі! :)

Volodymyr - 23-2-2004 у 17:05

Те саме можу сказати і за "Нестримну течію"... У виконанні Софії Ротару ця пісня для мене не звучить, а Тарасу вдалося зачепити щось там усередині... Можливо, просто співпало з душевним настроєм, але - щось там таки є :)

Asmera - 23-2-2004 у 23:24

Так нечесно проводити голосування! Ну не можу ж я розірватися і голосувати одразу за 4,5,6 та 8? А "Нестримна течія" мені подобається і у Чубая, і у Ротару. І чому в голосування нема "Запроси мене у сни"?

Asmera - 23-2-2004 у 23:26

А найкраще виконання "Червоної рути", як на мене - те, як її співали ще у 70-му році у фільмі "Червона рута" молоді Яремчук та Івасюк :) І Ротару там теж була. Оте найкраще, оте справжнє, як на мене, звичайно

Asmera - 23-2-2004 у 23:31

Все, вирішила..."Я піду в далекі гори" :saint:

Руслан Кравець - 24-2-2004 у 15:58

Цитата:
І чому в голосування нема "Запроси мене у сни"?


Її не було серед пропозицій.

Captivitas - 24-2-2004 у 16:12

"Над морем" Півнів, бо в Тарасовому виконанні на жаль не чув.
А за "Червону руту" й без мене проголосують. ;):sing:

Asmera - 24-2-2004 у 16:30

Цитата:
Першим відправив користувач Руслан Кравець
Її не було серед пропозицій.
шкода.... і дуже и:rolleyes:

Східняк - 2-3-2004 у 00:44

Дуже шкода, що в хіт-парад не потрапив жоден виконавець пісень Івасюка 70-х років, і хіт-парад вийшов такий одноманітний. Я б проголосував за Ротару або Смерічку. Ще б декілька років тому у ньому б беззаперечно панувала б Ротару. Я теж розриваюсь у своїх симпатіях між нею і Тарасом. У виконанні Софії ці пісні звучать мабуть енергійніше, а у Тараса ніжніше.

Igor_J - 3-3-2004 у 17:27

Пісень Івасюка я чув набагато більше за інших, та все одно мало. Найкраща пісня із пізніх творів Володимира Івасюка - "Літо пізніх жоржин". Більше - шедевр.
Мені дуже подобається версія "Кленового вогню" від "Кому Вниз". "Літо пізніх жоржин" же сама проситься до них. Там подібні "важкі" ритми, прекрасний серйозний текст. "Кому Вниз" можуть створити ще одну сенсацію, якщо заграють цю пісню.
А ще всім рекомендую послухати альбом "Софія Ротару співає пісні Володимира Івасюка" 1975 року. Серед них найкраща - "Пісня про тебе".
Голосую за них.

Dмитрик - 4-3-2004 у 00:07

"Запроси мене у сни" !!!!!!!!!!!!!!

А буде парад пісень Грицька Чубая?

Odarka - 4-3-2004 у 15:42

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
"Запроси мене у сни" !!!!!!!!!!!!!!

А буде парад пісень Грицька Чубая?

Навіщо? Є Винницький з Івано-Франківська, який співає на батькові вірші і також група "Морс". яка має псню "день відходить" і все. Здається "Плач Єремії" зробив найбільше на поезію Грицька Чубая пісень:D
Бо моя мама має авторські права на поезію і це не так просто все....

Dмитрик - 4-3-2004 у 15:53

Одарко, можливо Ви мені допоможете!
Чи друкувались ще якісь збірки Грицька окрім "Плач Єремії"???

Odarka - 4-3-2004 у 15:54

Так. друкувались: "Говорити. мовчати і говорити знову"

Dмитрик - 4-3-2004 у 16:16

Чи реально її придбати?

Odarka - 4-3-2004 у 16:21

Не знаю. Це гірше видання ніж "Плач Єремії" і там набагато менше віршів. не має спогадів, знимок. Це маленька збірочка поезії.
ДОречі ще була виданна книжка для дітей, хзараз не пригадую як називалася. де були надруковані віршики для дітей Грицька Чубая.
Я думаю. що їх нема в продажі

Captivitas - 5-3-2004 у 11:39

До речі вчора була дата Х (4 березня).
З загальнонаціоних новин про Івасюка згадало лише 1+1.

fish - 5-3-2004 у 12:42

віршики для дітей? от цікаво, а що саме туди потрапило? поміж тих, що є на сайті, я може б одразу про чорного й червоного півників подумала. Чи там взагалі тих нема?

Максим Стюфляєв - 26-12-2007 у 19:43

Проголосував за "Я твоє крило" у виконанні Чубая.

Катруська Пономаренко - 21-2-2008 у 22:13

А мені дуже -Нестримна течія- подобається, а коли Чубай співає -...і тепер не знаю як забути те, чого ніколи не було...- серце просто завмирає, так красиво і так сумно:(

Юрій Сєров - 22-2-2008 у 00:45

Вже колись голосував, але зараз навіть не згадаю за якусь з пісень. Всі дуже гарні...

Соломія Федушко - 2-11-2010 у 21:04

Най більше з поміж усіх пісень Івасюка подобається "Запроси мене у сни", але не побачила у переліку :( А наступна пісня в мене за міркою улюбленості є "Я піду в далекі гори" :)

До речі, цього року "Червоній руті" виповнилось 40 років :)

Катерина Слобода - 2-11-2010 у 22:08

Мені всі подобаються, але проголосувала за Кленовий вогонь. Подобається як виконують "Кому вниз".

Елена Войтович - 4-9-2011 у 18:19

А на мою думку ніхто не переспіває Івасюка!!! Він був найкращий. Талант!

Оля Покровецька - 1-12-2011 у 23:08

Всі вони шедеври!!!!! Але "Я піду в далекі гори...." та "Пісня буде поміж нас.." - для мене найкращі, це музика, яку наспівувала в дитинстві:)

Ольга Кулинич-Стасюк - 2-12-2011 у 00:07

А я ще й досі ці пісні наспівую:D