Форум Рідного Міста

Вітаю зі статусом Магістра державного управління!!!

Олександр Ганущин - 24-2-2004 у 23:52

Вітаю зі статусом Магістра державного управління Шеремету Святослава і Беляєва Сергія !!!
Всіх гараздів та звершень на ниві державного будівництва!!!!!!!!!!

ЗОРЯНА - 25-2-2004 у 14:27

Це випускники академії що у Брюховичах?

Рост - 25-2-2004 у 14:37

Магістрам від магістра магістерське вітання :)

Наталка - 25-2-2004 у 17:24

А від мене - просте вітання, яко від письменниці! :)
Успіхів вам, магістри! :)

Сергій Бєляєв - 26-2-2004 у 15:59

Дякую всім за привітання.

Святослав Шеремета - 11-3-2004 у 20:22

Дякую усім за привітання!

Святослав Шеремета - 11-3-2004 у 20:27

Цитата:
Першим відправив користувач ЗОРЯНА
Це випускники академії що у Брюховичах?

Так Зоряно. Ми випусники Академії у Брюховичах. А точніше - Львівського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України.

Кутузік - 12-3-2004 у 12:32

І як ви туди "попали" ?

Святослав Шеремета - 12-3-2004 у 13:34

Дуже просто, прийняли рішення і поступили. Якщо цікавить процедура вступу можу розповісти.

Устим - 12-3-2004 у 15:17

А магістрів державного управління на форумі все більше та більше! З великою приємністю щиро всіх вітаю, рівно ж як і слухачів магістерської програми, що йдуть нашими стопами.
"Брати-магістри всіх країн - єднаймося!!!"

Captivitas - 12-3-2004 у 15:35

Вітання магістрам державного управління від магістра економіки.
Улюбленої Вам роботи!
Працюємо разом!!!

Святослав Шеремета - 12-3-2004 у 23:04

Вітаю Устима, нашого брата магістра, з братнього міста Тернопіль на Форумі.

Святослав Шеремета - 13-3-2004 у 00:31

Спавді, нас все більше і більше. Вітаю Олександра Чорнобиля, магістра державного управління на Форумі рідного міста!!!!

Олександра Бабяк - 13-3-2004 у 11:32

Приєднуюсь до привітань. А все ж, яка процедура вступу в Академію? Якщо не важко...

Олександр Ганущин - 13-3-2004 у 11:42

Не важко Лесю. У середу на 19 00. Тільки певно в унішому місці . В ю2ю.........

Святослав Шеремета - 14-3-2004 у 14:07

Цитата:
Першим відправив користувач Олександра Б.
Приєднуюсь до привітань. А все ж, яка процедура вступу в Академію? Якщо не важко...

Процедура вступу не є складною. Для того .щоб поступити В Академію державного управління , потрібно мати вищу освіту, працювати в органах державної влади на посаді починаючи з 6-ї категорії і вище, або стояти в кадровому резерві на посаду четвертої категорії, та мати скерування з органу державної влади, де працюєш та стоїш в резерві. Можна звичайно поступати і не маючи досвіду роботи в органах державної влади ібез кадрового резерву, але таких місць є всього 10 %. Якщо врахувати, що на стаціонар приймають 45-50 осіб, щороку, то це 4-5 місць, і конкурс там звичайно дуже високий. На стаціонарі вчитись потрібно 18 місяців- 1.5 року , заочно 30 місяців -2.5 року. Здавати потрібно 4 іспити. Для держслужбовців. які займають категорії починаючи з четвертої і вище, і маючи 7-ий і вище ранг всуп без екзаменів і направлення , тільки по співбесіді.

Олександра Бабяк - 27-3-2004 у 01:00

Щиро вдячна за інформацію, Святославе!

Святослав Шеремета - 27-3-2004 у 19:34

Нема за що Лесю! Приймай рішення і поступай до нас в Академію.

Олексій Мачехін - 27-3-2004 у 20:07

Тут, здається, десь був критичний допис пана Нормалайзера.
Можна бодай дізнатись причину його видалення?

Андрій Пелещишин - 27-3-2004 у 21:03

Питайтесь в Нормалайзера. Наскільки я розумію, він сам і видалив.

А сам також хочу привітати випускників Академії. Серед моїх знайомих багато випускників і студентів цього закладу, і всі вони достойні люди та щиро прагнуть змінити життя в Україні на краще. Хочу побажати їм у цьому успіхів.
Також хочу відмітити, що прихід цих магістрів На ФоРуМ мене дуже радує і я вдячний за цікаві та змістовні дописи. Особливо мене вразив пан Устим своїми розгорнутими дописами на релігійні теми.

Хаварівський Устим - 28-3-2004 у 15:55

Дякую всім за привітання та хороші побажання!

Олексій Мачехін - 29-3-2004 у 20:56

2 Адміністрація
Вибачте за безпідставні закиди. Час, мабуть, пити валер`янку :(

2 Нормалайзер

А чого це пан свій допис видалив? Тутай би м і дискуссія розпочалася....

Нормалайзер - 29-3-2004 у 21:09

думаю, що часом важливіше не те, що кажеш, а те - як. я готовий би був відстоювати суть написаного, але почувся непевно за час і тон.

одним словом, внутрішній цензор спрацював...

Олексій Мачехін - 29-3-2004 у 21:34

Може варто просто було змінити форму?

Святослав Шеремета - 11-4-2004 у 19:19

Христос Воскрес!
Від Братства Магістрів Академії державного управління вітаю усіх випусників та слухачів Академії з Світлим святом Воскресіння Христового! Бажаю усіх гараздів та успіхів на ниві державного будівництва!!!!

Олександра Бабяк - 11-4-2004 у 23:20

Воістину Воскрес!
Приєднуюсь до привітань Св'ятослава. Та вітаю не лише випускників і слухачів, але й тих, хто лише роздумує над вступом...

Олександра Бабяк - 17-5-2004 у 12:38

Шановне паньство! А чи не підкажете/розкажете детальніше як попасти в кадровий резерв Академії управління? А також які іспити при вступі?
При нагоді віддячуся кавою...

Сергій Бєляєв - 17-5-2004 у 21:00

Для вступу до Академії державного управління необхідно:

працювати на державній службі не менше 1 року, мати ранг не нижче 10 (якщо нижче, то необхідно перебувати у кадровому резерві на посаду не нижче IV категорії не менше 1 року) мати загальний трудовий стаж не менше 3 років, мати вік не більше 45 років;

або, не працюючи на держслужбі, перебувати у кадровому резерві на посаду не нижче IV категорії не менше 1 року.

Для зарахування до кадрового резерву необхідно звертатися до органів виконавчої влади (місевого самоврядування). Питання вирішується в індивідуальному порядку.

Іспитів 2 письмових+співбесіда. З письмових: перший - щось на зразок твору з актуальних проблем державного управління, другий - підготовка документу (найчастіше аналітичної записки на основі наданих статистичних даних). Співбесіда включає широке коло питань з економіки, політології, організації державної влади тощо.

Програму вступних іспитів та правила прийому можна отримати у приймальній комісії: Брюховичі, вул. Сухомлинського, здається, 12 (Львівський регіональний інститут Академії...) або у відділі кадрів будь-якої місцевої адміністрації.

Олександра Бабяк - 18-5-2004 у 15:40

Дуже дякую! Сподіваюсь, що невдовзі поповню лави студентів Академії.
...А з мене, при нагоді, мною обіцяна кава...

Сергій Бєляєв - 3-3-2005 у 17:15

Вітаю зі статусом магістра державного управління Олександра Ганущина - випускника Львівського регіонального інституту державного управління цього 2005 року. Успіхів у нелегкій державній службі.

Користувач Олесь - 3-3-2005 у 19:14

http://postup.brama.com/dinamic/i_pub/usual.php?what=37612

Цитата:
Але слухайте, які файні трафунки у нас відбуваються! Написав мені читач, жи 25.02.05 року у Львівському регіональному інституті державного управління Національної академії держуправління при Президентові України (в Брюховичах) відбувся дев'ятий випуск магістрів державного управління, а точніше -- чиновників. Всього ся випустило біля 200 осіб, а на сесю параду запроси нового губернатора, І. Держка, В. Куйбіду, представників ОДА з восьми областей Західного регіону, для яких Львівський РІДУ готує чиновників.

Ну, і всі ся дуже тішили, жи то є перший випуск нових чиновників, котрі мають нове світосприйняття і готові служити своєму народу уже по новому, не так, як вони це робили досі, а так, як цього вимагає народний Президент В.Ющенко...

Dmy - 3-3-2005 у 19:31

ТОбто щороку нових чинуш з'являється як не тисячами то сотнями великими. А чи має хтось інформацію, скільки їх щороку йде на пенсію?