Форум Рідного Міста

Татусько у Львові

Василь - 25-2-2004 у 08:06

26 лютого до Львова приїзжає Кучма... Поки що все...

кецо - 25-2-2004 у 11:29

Комітете Свободи, як завше, збирається його гучно зустріти.

ЗОРЯНА - 25-2-2004 у 11:56

Вчора "новини" казали що ніби Львів омине, поїде лише на "Леоні".

Asmera - 25-2-2004 у 13:34

Морально готуйтеся до проблем на дорогах

Marjana Pjecuh - 27-2-2004 у 20:54

Приїхав, поїхав, і зрозумів, що його тут раді бачити і що він дійсно хазяїн навіть на Львівщині. Слава українським патріотам, які навіть не здатні були зорганізувати йому гідний прийом і слава СДПУ(о), яка втерла носа патріотам і показала Кучмі, що його тут дуже люблять!

Dмитрик - 28-2-2004 у 00:14

татуся настільки залякали, що до останньої хвилини програма візиту трималася в таємниці - хіба то нормальне явище для демократичного суспільства?



ЛЬВІВСЬКІ АВТОБУСИ FOREVR !!! :)

Олександр Ганущин - 1-3-2004 у 20:45

Треба краще працювати (щодо прийому) і все тут. А студіків з гаслами дякуєм за міст і сами зорганізувати можна. З часом навчаться.........

ЗОРЯНА - 2-3-2004 у 16:49

Сів на летовищі у автобус і у ньому загорівся обігрівач салону. навіть львівські автобуси протестують проти Кучми!

Олексій Мачехін - 2-3-2004 у 17:02

Цитата:
Першим відправив користувач Marjana Pjecuh
Приїхав, поїхав, і зрозумів, що його тут раді бачити і що він дійсно хазяїн навіть на Львівщині. Слава українським патріотам, які навіть не здатні були зорганізувати йому гідний прийом і слава СДПУ(о), яка втерла носа патріотам і показала Кучмі, що його тут дуже люблять!


Пані Марьяна мабуть зі сльозами на очах намагалась пронести величезний плакат "Кучму геть!" через огорожі аеропорту та заводу, проте її не пустили. А може навіть намагалась організувати масові акції протесту? :baddevil:

Marjana Pjecuh - 3-3-2004 у 14:05

Ні, пані Мар"яна яко журналіст зустірчала Кучму на "Леоні" в Стрию, а потім на прес-конференції питала Кучму, чого він так рідко до нас приїжджає, чи то може боїться опозицію. Але Кучма відповів, що він нічого і нікого не боїться, бо йому немає чого боятися. Після його прийому у Львові, мабуть з ним можна дещо погодитися. Принаймні у Львові йому наразі немає чого боятися (автобус не рахується). Тай всім відомий локальний опозиціонер Новоженець запевнив мене у коментарі, що ніхто тут на Кучмене життя не позариться, бо галичани - християни і не візьмуть на себе такого гріха, навіть з патріотичних міркувань.

Marjana Pjecuh - 3-3-2004 у 14:08

А щодо масових акцій протесту, то я їх не організовувала, бо, на щастя, завдяки совїй провесії може в іншій формі бути суспільно-корисною. Проте я запитувала у Новоженця, чого вони в арепорт не йдуть пікетувати, а в ЛОДА, де Кучми не буде. Але ті сказали, що так нібито простіше.

Odarka - 3-3-2004 у 14:12

Там під час його приїзду студентів з пар позабирали й позаставляли їх з плакатами стояти і накше заліки та екзамени не поставлять.....:) Ось таке у нас демократичне суспільство

Олексій Мачехін - 3-3-2004 у 14:24

Ось такі у нас студенти.
Наші за гроші на мітинги ходили - ніде правди діти (сам ніколи не ходив). Але якщо б хтось почав грозити, то б добром не скінчилось. Коли у нас в аудиторіях ніби випадково з`являлись наклейки за Єду (ну ректор... всі розуміють), їх зривали (хоча й не всі).
Одного разу викладач економіки провів лекцію на тему яку політику веде гарант. Ні за що не агітував - наводив цифри, будував графіки, пояснював. Голосувати чомусь потім за того не хотілося.
Іншим разом наш політолог намагався агітнути (дослівно "я вас не агітую але окрім СДПУ альтернативи нема" ), так йому досить було один раз відкрито сказати що він чинить протизаконно і лекція пішла звичайним руслом. Казав я. На заліку мав автоматом п`ятірку.

Odarka - 3-3-2004 у 14:54

НЕ знаю. але студіки залякані я також ніколи б не пішла...але інші не дуже патріотичні...

Captivitas - 3-3-2004 у 16:46

Він вчора вже у Харкові був, а його ще у Львові згадують.
Мабуть гикається.

Святослав Шеремета - 4-3-2004 у 21:24

Але класно загорівся мікроавтобус, що мав вести горе "татуська" в Стрий. Злі язики подейкують ,що був страшно розстроєний і матюкався так , що вуха в людей нормальних вянули.