Форум Рідного Міста

Порядок у місті ????

Agent86 - 8-12-2002 у 20:02


У місті не порядок, а безпорядок !!!
Пропоную збільшити видатки на міліцію ( можна забрати частину у СБУ ), зробити патрулі, а то коли треба їх ніде немає....
Дозволити, на законодавчому рівні, використовувати вогнепальну зброю міліціонерам без попередження і стріляти на ураження.:cool:



Андрій Пелещишин - 8-12-2002 у 22:51


Цитата:

Дозволити, на законодавчому рівні, використовувати вогнепальну зброю міліціонерам без попередження і стріляти на ураження.:cool:


Ага,а потім проскакувати мимо відділку міліції лише з одною думкою (підстрелять чи ні)

Мабуть для таких заходів спочатку потрібно серйозно покращити кадровий склад міліції. Що знову ж досить складно з огляду на міліцейські зарплати та загальну атмосферу в державі (згадайте хоча б скільки судимостей в одного з новопризначених керівників держави)

Agent86 - 8-12-2002 у 22:59

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
...
Що знову ж досить складно з огляду на міліцейські зарплати та загальну атмосферу в державі (згадайте хоча б скільки судимостей в одного з новопризначених керівників держави)


Наскільки я знаю він має 2і судимості, причому не умовні, а реальні....
Америкоси ж дозволи таке робити своїм поліцаям, і там хоч можна не переживати за себе принаймі в деяких місцях...
А в нас ???

Ярослав Новицький - 10-12-2002 у 00:26

"Наша міліція нас береже -
Безплатно катає, безплатно стриже"
Звичайно, перепрошую за такий екземпляр народної творчості (не моєї), але він досить непогано ілюструє реальну ситуацію.
У якості неофіційного прикладу можна навести бачане мною побиття (без причини) мирного хлопця на концерті. Хоч це були "тільки" курсанти міліції, але ж вони потім стануть нас "обороняти".
А ще згадайте, з ким спілкуються міліціонери у вільний від роботи час? (деякі точно) Вони "тусуються" у і "приятелюють" із тим середовичем, проти якого повинні були б (на мою скромну думку) боротися.
То ж, у будь-якому випадку, я б не довірив ЇМ вільно скріляти "на поражение" в тих, хто їм здастсявинним.

Нам потрібна не міліція, а армія спасіння.
(вибачте за песимізм)

кецо - 10-12-2002 у 14:18

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
...
Що знову ж досить складно з огляду на міліцейські зарплати та загальну атмосферу в державі (згадайте хоча б скільки судимостей в одного з новопризначених керівників держави)


Я б несказав що міліція має малу зарплату. Живуть менти непогано. Я це точно знаю. (Мова не йде про сержантів).

Семен - 12-12-2002 у 11:10

==Ага,а потім проскакувати мимо відділку міліції лише з одною думкою (підстрелять чи ні)==

Они же не знают, что Вы администратор :)
:D

Павло Жежнич - 13-12-2002 у 16:26

Наша міліція займається всім чим хоче, але не тим чим треба.
В останньому тижневому "Поступі" (за 12 грудня) Юзьо Обсер(в)атор написав як наші доблесні міліціонери "злапали" продавця книжок, який продавав книжки з ненормативною лексикою. Причому, пришили йому розповсюдження порнухи.

міліція

Agent86 - 17-12-2002 у 01:54


Може, тоді інший варіант, дозволити "вільне" носіння вогнепальної зброї, і дозволити використовувати у цілях самозахисту (хоча мені здається це може погано закінчитись).
Ваша думка ?


Ростислав Пелещишин - 18-12-2002 у 11:40

Носити зброю - справа не дешева. І в наш час небагато людей зномуть скористатися цим.

Дмитро Тарасов - 18-12-2002 у 15:08


Нарешті, у вас вдома є сейф для зброї та місце для нього?

Для носіння кожен день, на мою думку, вогнепальна зброя не підходить. Кожен день Вас повинні захищати люди, яким за це платять гроші. Як їм це робити – окрема розмова.

Зараз наявність зброї є критерієм - перед Вами злочинець . Можливо останнім реальним критерієм.

Dмитрик - 23-3-2003 у 04:16

...Пропоную збільшити видатки на міліцію ( можна забрати частину у СБУ ), зробити патрулі, а то коли треба їх ніде немає.... -ти з глузду з'їхав!!!!!!!!!! Вони завжди є коли їх не треба, а після збільшення - взагалі буде як тараканів!!!
Єдина причина "безпорядків" - це ми з вами, а також усі, хто схожий на нас - ЛЮДЕЙ :(

Користувач Олесь - 24-3-2003 у 13:17

Враховуючи, хто працює в міліції, я собі уявив, що буде, як їм дати більші права (особливо стріляти на ураження!). Ви собі уявляєте, що з того буде? Мало нам того, що затриманих жорстоко б'ють і калічать в райвідділах?
Пам'ятаю, як пару років тому даішникам заборонили зупиняти авта без причини, штрафувати, а факти з приводу правопорушень вони мали передавати для розгляду до суду. Святий спокій був. Потім, звісно, доступ до корита відкрили знов - даішники протест підняли, що вони так не можуть ефективно боротися з крадіжками авт і порушеннями Правил.