Форум Рідного Міста

Звернення музикантів до гаранта

Captivitas - 26-2-2004 у 12:56

Днями у новинах одноразово проскочила новина, що українські музиканти надіслали листа Президенту з приводу замовчування україномовної музики.
Бо як було наведено у листі, то на телебачені українською співається 25%, а на радіо близько 5%.

Може хтось має більш розширену інформацію?

Олексій Мачехін - 26-2-2004 у 13:00

Так, сайт є на domivka.net
Нажаль, точно не пам`ятаю адреси. Можливо він тимчасово не працює, бо Домівка переїхала на тому тижні

Наталка - 26-2-2004 у 13:57

Сьогодні чула про цей лист по ВВС, однак прізвищ музикантів чомусь не назвали, хоча репортаж був доволі розгорнутим...

Олексій Мачехін - 26-2-2004 у 14:21

Як вийде Богдан в аську - запитаю в нього.

Олексій Мачехін - 26-2-2004 у 14:23

Детальніше - тут: urok.domivka.net

Captivitas - 26-2-2004 у 15:01

Дуже тішить, що серед підписантів багато представників молодої музики.

Збір підписів триває за електроною адресою urok@domivka.net

Пропонована методика по збиранню електроних підписів під текстом відкритого листа:

1. Місто/село
2. П.І.Б.
3. Проект (виконавець, колектив, організація)
4. Телефон (для підтвердження Вашого підпису)

fish - 26-2-2004 у 16:21

Я знаю, хто це зробив. Коріння шукайте в Поплавку. Олекса Ткачук з гурту Оркестр Янки Козир певен час тримає мене в курсі подій і ми навіть новину про то викладали минулого місяця.

Dmy - 26-2-2004 у 17:29

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Детальніше - тут: urok.domivka.net

Наразі у вигляді urok.domivka.net не відкривається і видає помилку без зайвих коментарів. Натомість відкривається urok.domivka.com

Dmy - 27-2-2004 у 19:48

Мабуть, тема нецікава :(
А дарма :rolleyes:
От пресуху зварганили: УРОК Українській владі
Потрохи моніторю список подписантів. І от які побіжні спостереження мене зацікавили:

Олексій Мачехін - 28-2-2004 у 01:06

А мо вони просто не знають?

Ігор Мартинів - 28-2-2004 у 01:54

Скрипка був в гостях в "Газеті" днями. Коли його спитали про той лист, казав що нічого про нього не знає і ніхто йому його не пропонував підписати

Dmy - 1-3-2004 у 17:04

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А мо вони просто не знають?

То вже питання до О. Ткачука (я правильно зрозумів?)
Але хтось (і багато) таки знає, невже вони не спілкуються?
От цікаво зі Скрипкою: був ДНЯМИ, го спитали (тобто інформацію отримав), ну, не знав, але ж і потім не цікавився. Чекає, коли прийдуть із підписним листом і низко вклоняться?
За 3 останні доби реєстр, здається, не збільшився: як було 52 підписи, так і залишилося.

Odarka - 1-3-2004 у 17:19

Доречі у Львові з музикантів, які приходять на ДЗигу (а їх багатенько) також ніхто не знав про цей лист-звернення нічого.
Дивно ми там ще підписалися у четвер, а наших імен там ще не має???

Dmy - 1-3-2004 у 19:08

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
Доречі у Львові з музикантів, які приходять на ДЗигу (а їх багатенько) також ніхто не знав про цей лист-звернення нічого.
Дивно ми там ще підписалися у четвер, а наших імен там ще не має???

Схоже не з черверга, так із п'ятниці оновлень не робили. Чого б це?

Тарас Сокальський - 30-7-2004 у 13:32

А Бурмака -- проти.
http://www.burmaka.kiev.ua/cgi-bin/burmaka/press/open_press.pl?arti...

Олексій Мачехін - 30-7-2004 у 13:45

"Тут дело, наверное, не столько в украиноязычных песнях, сколько в украинских исполнителях как таковых. Среди "плюсов" - украинский язык все-таки есть в эфире(я часто слышу, например, свои песни)."

Най би почула себе в Харкові або Луганську в ефірі. Еге....