Форум Рідного Міста

Пропорційні вибори. Я - за.

Кутузік - 5-3-2004 у 18:53

Верховна Рада України ухвалила за основу закон про вибори на пропорційній основі. Законопроект передбачає 3% бар'єр для партій і блоків проходження до Верховної Ради.

Особисто я за "пропорційку". Навіть, враховуючи пониження бар'єру, для розвитку демократичного суспільства - це добре.

Правда, Наші чомусь не голосували.

:yawn:

Святослав Шеремета - 5-3-2004 у 20:10

Наші не голосували, не тому , що проти пропорційного закону про вибори, а проти медодів , якими влада впроваджує " політреформу". Наші є проти 3-х відсоткового прохідного бар"єру. Всі ми пам"ятаємо як Рудий Панько тормозив прийняття Закону про пропорційні вибори в 2001 році, скільки разів він накладав вето на проголосований парламентом Закон. А зараз бачите він ніби " за". Дійсно, чого не зробиш, щоб залишитись при владі, або хоча б дальше впливати на процеси. Всі ж розуміють , що пропорційні вибори, це "хабар" від влади комуністам і соціалістам за підтримку політичної реформи. А мета ж влади не реформа, не зміна владних еліт, а консервація існуючого стану речей. Оточення Кучми, і в першу чергу В.Медведчук роблять все, щоб не допустити Ющенка до реальної влади. Якщо не виходить знайти реального кандидати від влади в Президенти,здатного перемогти, то хочуть обрізати Президентські повноваження через "політреформу". Тому , я також за пропорційні вибори, я також за формування Уряду партіями переможцями, але я проти змін до Конституції за 8 місяців до президентських виборів. Якщо політреформа пройде за сценарієм Кучми-Медведчука , то новообраний Президент не зможе реально впливати на ситуацію в державі аж до 2006 року. Реальні реформи , зможуть початись аж після парламентських виборів 2006, у випадку перемоги реформаторських і національних партій та блоків. Ми знову втратимо час ,півтори року. А не хотілося б. Бо ми вже і так втратили дуже багато часу. Тому , думаю,що Наші поступили правильно.