Форум Рідного Міста

Валіза, потяг, М...штадт

Олексій Мачехін - 7-3-2004 у 22:18

Що називається - сталося.
Сьогодні по РТР-планета дивився передачу про демографічну кризу в Росії.
Було виказано пропозицію підтримки міграції російськомовного населення СНД до Росії і полегшення надання їм громадянства.
Пошвидше б.

Тарас Сокальський - 7-3-2004 у 22:47

Можна навіть на квитки скинутися...

Андрій Пелещишин - 7-3-2004 у 23:41

Ну спрощення процедури повернення на історичну батьківщину - річ нормальна у всьому світі. У нас наприклад, для вихідців з України спрощена процедура отримання громадянства.

Олексій Мачехін - 8-3-2004 у 08:43

Яка ж тут історична батьківщина? Вони закликають казахів, узбеків, прибалтів, білорісів, українців.....

Особливо бідкались з того приводу що ти ж бач українці їздять на заробітки до Європи а не до Росії.


Тьху.

dr.Trollin - 8-3-2004 у 11:41

"бідкались з того приводу що ти ж бач українці їздять на заробітки до Європи а не до Росії"
Нащо бідкатись? платили би краще - то б і.
Або ж якщо грошей катма, то хоча б згадали про докільність впровадження у Реалію того гасла "слов'янобратерського". А то з гординею у них троха проблем таки є.
а також і з працездатним народонаселенням. (як самі ж і кажуть)

(риторичне) То як може бути ота гординя, як народу нема і грошей теж не занадто?

(смокритичне) правда у нас теж з тим проблема.

Андрій Пелещишин - 8-3-2004 у 11:56

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Яка ж тут історична батьківщина? Вони закликають казахів, узбеків, прибалтів, білорісів, українців.....


А навіщо так складно? Китайці самі приїдуть. А узбеки напевно уже тільки умовно можуть бути віднесені до тих, хто знає російську мову. Ще за совдепу це була критична проблема армії, наскільки я знаю.

Святослав Шеремета - 8-3-2004 у 17:41

Підтримую колег. Пошвидше би вони повиїзджали. На квитки також скинусь. Думаю, що коштів їм на дорогу зберемо. Нехай їдуть.

Marjana Pjecuh - 8-3-2004 у 19:51

Але і серед москалів є нормальні люди. Нє, треба якось вибірково. Тим більше, у нас зовсім з демографічною ситуацією біда буде. Хіба що пропонуйте альтернативні варіанти. Хоча, чесно кажучи, більшість москалів би повідправляла додому.

Андрій Пелещишин - 8-3-2004 у 19:53

Маряно, будь-ласка, слідкуйте за своєю лексикою

Marjana Pjecuh - 8-3-2004 у 20:00

Сорі, Можна уточнити?

Андрій Пелещишин - 8-3-2004 у 20:20

Я про зневажливе називання росіян. На Форумі не допускаються подібні речі.

ЗОРЯНА - 8-3-2004 у 20:26

A u mene susidy cherez stinu til'ky rosijs'koju rozmovljajut' ale jak tilky mene pobachat' pochynajut' mihz soboju i dit'my ukrains'koju.. Takyj ot fenomen.. I dity ih perepytujut' potim sho z to vony kazaly:) a ja smijusya tyhen'ko.

Marjana Pjecuh - 8-3-2004 у 20:33

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Я про зневажливе називання росіян. На Форумі не допускаються подібні речі.


За слово м.....ь, перепрошую. Але я в кожному коментірі тут бачу зневажливе ставлення до росіян. Думаєте, вони образяться лише на моє слово?

Андрій Пелещишин - 8-3-2004 у 20:36

Інтернет - відкрите та велике середовище. Хтось та й образиться. І прийде на Форум і почне хуліганити. На відміну від газети чи іншого друкованого слова тут принципово вища інтерактивність.

Андрій Пелещишин - 8-3-2004 у 20:42

А зневажливого ставлення я не побачив. Можливо певну неприязнь, але то справа кожного особиста, головне щоби не було образ та інших недопустимих речей. Хоча сама тема започаткована власне Керівництвом Росії, яке вирішило повернути росіян на історичну батьківщину. І я щиро їм того зичу - хто хоче повинен мати можливість повернутися.
І Україні також треба активніше працювати над поверненням українців в Україну. Мені приємно бачити людей які жили "там" і переїхали сюди. На жаль, мені здається, і тут ми відстаємо від Росії.

А Зорянині сусіди напевно просто розумні та виховані люди.

ЗОРЯНА - 8-3-2004 у 21:01

І Україні також треба активніше працювати над поверненням українців в Україну. Мені приємно бачити людей які жили "там" і переїхали сюди. На жаль, мені здається, і тут ми відстаємо від Росії.

Ja znaju ne odnu ukrainku bat'ku jakyh narodzheni vze v USA. Zamizh vony vyjshly u Ukraina i meshkajut' tut!

ЗОРЯНА - 8-3-2004 у 21:03

Pereproshuju sho chastkovo latynkoju, ale z haty inakshe ne bude:( Vypravlju cenezabarom!

Олексій Мачехін - 8-3-2004 у 21:20

Щодо вживання слова м-ль, я вже давно і не раз пошкодував що навчив форумців набирати прізвище Москaлець :(
Справді, пані Мар`яно, не варто вживати зневажливих слів, бо відповідь не забариться і доведеться влагоджувати чергову сварку.

Nazar - 8-3-2004 у 23:23

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Щодо вживання слова м-ль, я вже давно і не раз пошкодував що навчив форумців набирати прізвище Москaлець :(

А хто ще крім мене, якщо то не раз?
Я тіко себе пам"ятаю:)

Олексій Мачехін - 9-3-2004 у 10:21

Та було, Назаре. Не хочу зараз шукати. Але ти не єдиний був :)

Олекса Мандрівник - 9-3-2004 у 12:30

В мене сусідка росіянка. Дуже, скажімо так, конфліктна людина. Все їй тут не так, і реклама українською її дратує, і дивиться вона виключно російські телеканали... Якось я напівжартома сказав їй: "А чи не краще вам виїхати до Росії?". І знаєте, що вона мені відповіла?
"НЄ ДАЖДЬОТЄСЬ!"
Ось так... :(

Captivitas - 9-3-2004 у 13:17

А що робити зі змішаними родинами (росіянин-українка й навпаки)?
А якщо людина за "паспортом" росіянин, але усім серцем на цій землі.
Тому така постановка питання трошки безглузда.

Олекса Мандрівник - 9-3-2004 у 14:10

Якщо людина усім серцем на цій землі, то вона, незалежно від походження, шануватиме її народ і її мову. Шанувати, а не зневажати...

freewill - 9-3-2004 у 19:17

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Маряно, будь-ласка, слідкуйте за своєю лексикою


Ну ви даєте, шановний :D
Ваше зауваження нагадує мені ситуацію, якби хлопчаку, який бейсбольною битою розніс голову перехожому, сварити пальчиком за те, що в нього на биті написано непристойне слово... Я не маю на увазі особисто Мар"яну, а весь цей тред.

І що ви думаєте, відразу тоді настане в Україні щастя та добробут? Розруха панує в головах, панове. В го-ло-вах.

Андрій Пелещишин - 9-3-2004 у 19:43

Я бачу що дискусія трохи в офтоп сповзає, та й зауважень по темі вистачає. Тому дискусію закриваю.