Форум Рідного Міста

Кубок України 2004

Святослав Шеремета - 8-3-2004 у 17:21

Відбулись перші півфінальні матчі Кубку України. Знову порадував Дніпро. Дніпряни видали фантастичну гру і перемогли київське Динамо 2:0. Хоча за кількістю моментів Дніпро мав би перемагати як мінімум 4:0. Тоді питання про вихід у фінал було б остаточно вирішене. Але я думаю , що 2:0 є також хорошим результатом перед матчем відповідю, що відбудеться 21 квітня у Києві. Бажаю Дніпру успіхів і перемоги. Сподіваюсь що дніпряни Кубок в цьому сезоні таки візьмуть. Так тримати Дніпро!!!!!!
В другому матчі Щахтар переміг при переповнених трибунах одеського стадіону Чорноморець 1:0. Тому є всі шанси на цікавий фінал Дніпро-Шахтар. Бо чесно кажучи 4 фінали поспіль Шахтар-Динамо вже трохи приїлися.

Роман Голощук - 8-3-2004 у 23:45

Як сказав Кучеревський на післяматчевій конференції, характеризуючи цей поєдинок: "Це було красиво і зі смаком" :)

Юрій Сєров - 9-3-2004 у 13:01

Дніпро справді грав суперово! І дуже шкода, що не зміг забити більше, бо у другому матчі все буде набагато складніше. Два голи для ДК відіграти цілком реально, зважаючии на фактор Цуркіса.
Я з дитинства вболіваю за ДК, але дуже хочу, щоб кубок взяв Дніпро, і буду вболівати за це.

Святослав Шеремета - 11-3-2004 у 19:07

Динамо звичайно два голи відіграти зможе. Це їм безумовно під силу. Але потрібно ще і не пропустити. А я думаю, що Дніпро з Венглинським і Мелащенком, для якого забити Динамо буде справою принципу , заб"є обовязково. Тоді Динамо потрібно буде забивати вже чотири голи. А це будемо сподіватись є нереально.

Юрій Сєров - 18-3-2004 у 08:36

Мелащенко не може грати у матчах проти ДК (умова конракту)

Святослав Шеремета - 20-3-2004 у 18:26

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Мелащенко не може грати у матчах проти ДК (умова конракту)

І на який час? На цей сезон, чи на весь час перебування у Дніпрі?

Юрій Сєров - 26-3-2004 у 02:30

Точно не знаю, але думаю лише на цей сезон.

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 11:11

До фіналу залишилось 10 днів. Які будуть прогнози, колеги?

Олексій Мачехін - 20-5-2004 у 11:13

Побачимо в цьому турі в якому стані Дніпро і що почав робити з ШД пан Будулай.

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 11:22

Справді, Дніпро має шанс провести репетицію фіналу. І щодо цього я вважаю так: зможуть побити Динамо - поб"ють і Шахтар.

Олександр Чорнобиль - 20-5-2004 у 11:29

Щодо Луческу... Ось тут є гарний матерал про нього, правда, традиційно для Донецька російською мовою:
http://www.terrikon.dn.ua/today/event.htm

Виглядає на те, що Ахметов запросив його, передусім, для перемоги в Кубку.

Олександр Чорнобиль - 25-5-2004 у 08:17

Дніпро має перемагати в Кубку. Молодці!!! В грі з Динамо грали добре і бились самовіддано. Вірю, що вони не втратять цей запал і в грі з Шахтарем.

Олександр Чорнобиль - 2-6-2004 у 08:41

2Olexiy: Схоже пан Будулай - крепкий спец. Шахтар виграв кубок.

Хоча через суддівство фінал вийшов трохи змазаним. Дніпро ще покаже цим заморським зіркам в наступному році.

Єдина приємна річ - у Шахтаря забивали українці.

Юрій Сєров - 7-6-2004 у 23:31

Шкода мені Дніпро :(. Так хотів, щоб вони виграли...

Олексій Мачехін - 8-6-2004 у 08:36

Але ШД виграв по грі і тут нема шо казати.
Доречи виводив ШД Прокоп, це і Будулай визнав, що кубок - прокопівський.