Форум Рідного Міста

Футбол. Зміна назв команд

Теодор - 9-12-2002 у 12:40

Нещодавно команда ЦСКА була переіменована на Арсенал.

Не виключно що вже в цьому чемпіонаті II-е коло ще дві команди почнуть з іншими назвами.

1. Планується переіменувати Металург М на Іллічьовець. Це спричинене тим що головним спонсором команди є "Маріупольский металургічний комбінат ім.Ілліча" Про якого Ілліча йдеться можна тільки здогадуватись. І сміх і гріх

2. Ще один Металург - донецький, також планує зміну назви. Поки що точно невідомо, але швидше за все це буде або СК "Донецьк" або "Донбас".

Таким чином в Україні може залишитись тільки запорізький Металург, якщо він не вилитить в I лігу. Нагадаю, що після 1-го кола, Металург Зп. займає 15 стрічку у турнірній таблиці Вищої ліги ЧУ.

Ігор+ - 10-12-2002 у 01:17

Так там ще напевно памятники Іллічу стоять на кожній площі...

Павло Жежнич - 10-12-2002 у 17:51

Донецький "Металург" міняти на "Донецьк" чи "Донбас" - це нормально.
А Маріупольський "Металург" стидалися б міняти на "Іллічьовець".

Юрій Сєров - 11-12-2002 у 11:02

Та взагалі чому не можна просто: ФК "Донецьк", ФК "Маріуполь", ФК "Запоріжжя".
Ще б "вІССАРІОНИЧ" назвали б :mad:

Теодор - 24-12-2002 у 12:48

Металург М таки буде називатись Іллічьовець. З цього приводу хочу навести цитату з форуму ФК "Карпати" людини під ніком Karpatian :
Тема " Вєчна буду в камсамолє - вєчна буду маладой! "
" Пройшла інфа, що в нашій вищій лізі замість одного з Металургів буде грати Іллічівець - їх перейменують. Неясно тільки, на честь якого з вождів - Владіміра чи Лєоніда?

У мене є зустрічна пропозиція: перейменувати "Карпати" у "Бандерівець". Уявляєте афішу? Сьогодні на стадіоні Україна відбудеться матч Бандерівець-Іллічівець... Так, то була би правдива атракція!-:)) "