Форум Рідного Міста

Космос

-=IGO=- - 15-3-2004 у 15:34

---
Опитування: Як ви оцінюєте своє захоплення космосом?
---
Телескоп Spitzer обнаружил 10-ю планету Солнечной системы
http://www.rol.ru/news/misc/spacenews/04/03/15_009.htm
А вам цікаво?

Dmy - 15-3-2004 у 16:38

Цитата:
Першим відправив користувач -=IGO=-
Телескоп Spitzer обнаружил 10-ю планету Солнечной системы

"Шо, опять?!!" (цит. по мульфільму "Жыл-был пёс";)
Із тих "десятих" планет можна свою Соняшну систему утворити. Замало не видасться. Таке враження, жи ув астрономів бюджетне фінансування напряму залежить від брутто-маси відкритого газо- і ґрунтобрухту. :(
Я ще вагаюсь, але мабуть проголосую за останній пункт (хоча космос - це порядок, і все)

dr.Trollin - 15-3-2004 у 16:41

_нам_ таки цікаво :-)

особливо з огляду плановане використання самоповірювальних температурних вимірювачів у космічній техніці. Зокрема мала самоцитата:

Виробничі потреби постійно вимагають привернути увагу до забезпечення прецизійної повірки використовуваних термометрів. Зокрема, у зв'язку з автономізацією виробничих процесів. Для забезпечення можливості їх повірки, в діапазонах температур між температурами фазових переходів чистих металів (за МТШ-90) останнім часом розвивають дослідження щодо можливості використання у якості робочої речовини температурних реперів евтектичних стопів. Для евтектичних сплавів найбільш критичним фактором є нестабільність у часі структури евтектик: гравітаційо-зумовлена ліквація під час використання у земних умовах та концентраційна седиментація у разі витримки евтектичного розтопу в умовах невагомості.

Volodymyr - 15-3-2004 у 16:50

http://www.justinian.com.ua/forum/viewtopic.php?t=114
:) подивися? ;)

Олексій Мачехін - 15-3-2004 у 17:01

То було давно, тому допишу не там а тут :)

Одна планета іншій:
- Мабуть помру - завелись люди
- Та припини!!! У мене теж колись були - нічого, повиздихали.

Asmera - 15-3-2004 у 22:35

Моє захоплення? НУ.....власне кажучи тут Володечко лінк давав - от люблю там гарненькі малюночки передивлятися - от і все захоплення :)

Рідна - 19-3-2004 у 04:12

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Одна планета іншій:
- Мабуть помру - завелись люди
- Та припини!!! У мене теж колись були - нічого, повиздихали.
:lol: :lol: :lol: