Форум Рідного Міста

DCC + WellCom у Львові

popTAB - 15-3-2004 у 17:21

Неодноразово Львівська Газета повідомляла, що з травня планується тестовий запуск WellCOMа у Львові.
Отже, для тестового запуску добре було б мати кілька сот :-)

Пропоную разом пошукати по Львову нові соти, які нещодавно "виросли".

Олексій Мачехін - 15-3-2004 у 17:34

не сота, а стільник....

Рост - 15-3-2004 у 17:56

Щось то я не допетрив, що саме пропонується шукати...

А по-друге - от коли велком буде мати мережу по всі Україні хоч би наближено до юмз з кс - тоді і шукати будемо.

Юрій Сєров - 15-3-2004 у 17:58

А хто дає компас і карту ?

Святослав Шеремета - 20-3-2004 у 19:14

Так будуть нові оператори у Львові чи ні? А якщо будуть , то коли?

Лучишин Роман - 15-6-2004 у 10:05

А ви спробуйте пошукати. Ще на початку травня було замітно що будується третій оператор. Я замітив як мінімум 4 нових стільників. (Біля привокзального ринку, біля кільця на пр.Чорновола, ст.Підзамче, біля АС що на вул. Садовій)

А тиждень тому на мобільних телефонах детектується Ukr-Wellcom. Цікаво коли вони офіційно відкриють мережу.
Можете перевірити. Правда інколи таки вони виключають. Але це як правило десь в час обіду.

popTAB - 15-6-2004 у 10:59

Складається враження, що запущено тільки один стільник, що знаходиться на новому цумі на кн. Ольги

А стільник велкома на пр.Чорновола не коло кільця, а на палаці культури Хоткевича біля залізничного моста.

Василь Яворський - 15-6-2004 у 11:08

Велком вже активно працює, незнаю як на рахунок стільничка а от виділенки у них шустрі і не висять (принаймні так говорять їхні користувачі)

Лучишин Роман - 15-6-2004 у 11:35

#popTAB
Трохи сумніваюся що один. Я недавно в підземному переході (перехр. пр.Шевчанка і пр.Свободи) пробував робити пошук мереж і знаходив.
Якщо ти кажеш що на ун.Львів це їхній, тоді вже їх 6 як мінімум є.
Доречі, ніхто не знає де вони збираються офіс відкривати?

popTAB - 15-6-2004 у 12:59

2Rainbow:
Ну може в тебе їх і 6, бо я штук з 15 помітив. Вже навіть на карту наніс :-)

Можу скинути, якщо домалюєш, ті, що я пропустив, а ти помітив :-)

Лучишин Роман - 15-6-2004 у 20:27

#popTAB
Я не так часто по місті хожу. Напр. в Рясному, Левандівці я ще цього року не був...
Доречі, ти жартуєш чи дійсно цим займаєшся?

popTAB - 16-6-2004 у 09:06

2Rainbow

Звичайно, що спеціально по місту не їжджу і дахи не інспектую, але коли перед носом крутять здоровенну вишку - то важко не помітити :-)
А якщо знаєш про декілька штук то хіба проблема відкрити фотошоп і поставити хрестики на мапі Львова? Всетаки на мапі буде краще видно наскільки буде нормальним покриття

Лучишин Роман - 16-6-2004 у 15:32

2popTAB
Можеш мені на мило скинути свою карту?


Як ти відрізняєш кому належить дана вишка? Мало хто її може крутити...

popTAB - 16-6-2004 у 17:54

2Rainbow

"На дзірєвню к дзєду"