Форум Рідного Міста

2-ге коло 13 чеміонату

Юрій Сєров - 16-3-2004 у 09:00

Карпати - Арсенал 0:0. Весняний футбол.

Роман Голощук - 16-3-2004 у 10:12

Цікаво, чи зможуть Карпати піднятись вище 8 місця, для того, щоб отримати можливість грати в кубку "Інтертото"?

Святослав Шеремета - 21-3-2004 у 14:41

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
Цікаво, чи зможуть Карпати піднятись вище 8 місця, для того, щоб отримати можливість грати в кубку "Інтертото"?

Мають всі шанси і можливості для цього. Потрібно трохи фарту і більшої впевненості в матчах як на виїзді ( що було завжди слабким місцем команди), так і в домашніх матчах. Проблема впевненої гри в домашніх матчах з"явилась на жаль, останнім часом. Цю проблему керівництву "Карпат" потрібно вирішувати, і чим скоріше , тим краще.

Юрій Сєров - 23-3-2004 у 08:54

В суботу - Галицьке дербі. Цікаво - знову продадуть гру?
Якщо буде нормальна погода - я піду!

Святослав Шеремета - 23-3-2004 у 09:00

Якщо реально претендують на Інтертото, то не повинні були б продавати. Треба піти і подивитись на живо.

Юрій Сєров - 24-3-2004 у 08:44

Я думаю, що ніхто ні на що вже не претендує. 3 очки до зони вильоту. Ніяка гра... Думаю матч проти Волині має все розставити на свої місця.

Dmy - 24-3-2004 у 19:08

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
В суботу - Галицьке дербі. Цікаво - знову продадуть гру?

У нас буки на 2 матчі туру не приймають ставки:
Шахтар - Іллічивець (ясно - що там ставити),
Карпати - Волинь :cool:

Ігор+ - 24-3-2004 у 22:37

А чому на другий не приймають? Чи на Волинь взагалі не приймають?

Dmy - 25-3-2004 у 14:30

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор+
А чому на другий не приймають? Чи на Волинь взагалі не приймають?

Зазвичай, приймають на всі 8 пар.
А зара, мабуть підозрюють, жи результат буде важко пербачити, якщо не користуватися "додатковою інформацію". :cool: Так що гра може видатися "забавною"
:lol:

Юрій Сєров - 29-3-2004 у 00:36

Карпати програли і їх відділяють 3 очки від зони вильоту. Крім того Мізін завдав жахливої травми гравцю Волині. Це виглядало дуже неприємно навіть по телевізору.

Ivanko - 11-5-2004 у 19:38

Карапати-Оболонь 1:0
Нарешті перемога!!!

Олександр Чорнобиль - 12-5-2004 у 07:42

Причому заслужена.

Юрій Сєров - 13-5-2004 у 00:27

Цього мало!
Карпатам треба ще 9 очок. А може й 10!

Олександр Чорнобиль - 13-5-2004 у 09:21

Пане Юрію, Ви то маєте знати - з ким "Карпати" будуть грати в цих останніх турах?

Dmy - 13-5-2004 у 15:23

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Цього мало!
Карпатам треба ще 9 очок. А може й 10!

Щоб попасти в зону Інтертото? :D Так Карпати ж начебто відмовилися!
Знову наголошую, жи Карпатам цілком має вистачити обіграти вже ніяку Зірку, не програти в гостях Запоріжжю (конкуренту) і Кривбасу. Є ще домашні матчі з Борисфеном і Дніпром та гостьовий - із Шахтарем, але то таке. Як на мене, зважаючи на чинну гру Полтави і Запоріжжя, 28 очок для вишки має вистачити.

Юрій Сєров - 14-5-2004 у 07:56

"Зірка" - "Карпати"
"Шахтар" - "Карпати"
"Карпати" - "Борисфен"
"Металург" З - "Карпати"
"Карпати" - "Дніпро"
"Кривбас" - "Карпати"

Олександр Чорнобиль - 14-5-2004 у 08:12

По такому календарю "Карпати" зобов"язані брати 5 очок, потенціал мають на те щоб взяти 7.

Юрій Сєров - 16-5-2004 у 00:41

5 буде мало! В суперників також нескладний календар!

Юрій Сєров - 17-5-2004 у 07:23

Зірка-Карпати 3:0
Надя починає вмирати...
Віва, Віва перша ліга!

Остап_М. - 17-5-2004 у 10:15

Це просто шок!!!!!!!!
Як там вони нас закликали приходити на стадіон, а самі .....
Сумно!!!!!!!!!1

Олексій Мачехін - 17-5-2004 у 10:24

Якщо чесно, мені дуже шкода Карпат. Відчутно бракує грошей та нормального підходу до клубу.

Олександр Чорнобиль - 17-5-2004 у 18:29

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Відчутно бракує грошей та нормального підходу до клубу.


Щось не дуже переконливо. А в "Зірки" і те і те є, чи що?
Вважаю, що з наявним складом "Карпати" здатні як мінімум на позицію поза зоною виліту. Тільки от тренера потрібно іншого ...

vovka - 17-5-2004 у 19:21

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Відчутно бракує грошей та нормального підходу до клубу.

Повністю незгідний на рахунок відчутно бракує грошей.
Порівняно з деякими іншими клубами вишки в нас ше грошей достатньо. А от номрального підходу таки відчутно бракує. Все якось робиться через одне місце. Особливо з гравцями.

Цитата:

Щось не дуже переконливо. А в "Зірки" і те і те є, чи що?
Вважаю, що з наявним складом "Карпати" здатні як мінімум на позицію поза зоною виліту. Тільки от тренера потрібно іншого ...

Зараз в мене полетять каміння, але я зразу після призначення Марека тут говорив, що то помилка, хай би вже Голаца залишили. Можливо популіст, але команда грала видовищно, була відкритою для вболівальника. Про Дячука-Ставицького взагалі говорити не хочеться.
І не треба говорити шо Голац розвалив команду..

Наступний матч з Шахтарем, вірю шо наші ще поборяться..

Василь Яворський - 18-5-2004 у 16:32

Керівництво клубу "Реал" (Мадрід) після того як їх вишибли з ліги чемпіонів і ряду невдалих внутрішніх ігр, що праведно подягнули за собоюс обурення фанів, котрі не соромлячись це обурення проявляли, прийняло рішення перевести тренування з Мадриду в одине маленьке приморське (курортне доречі) містечко. Реалівські зірки це сприйняли без особливого ентузіазму, більше того ними це було прийнято як покарання... Цікаво, як би відреагували наші "карпатівці", якби їх відправили скажімо у таке захолустя як Ялта чи Євпаторія?

Олексій Мачехін - 18-5-2004 у 16:35

А коректне порівняння? Може краще порівняти із ДК?

Василь Яворський - 19-5-2004 у 08:47

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А коректне порівняння? Може краще порівняти із ДК?


Небачу нічого акоректного... Грають вони зараз... правилами форуму заборонено говорити як

Олександр Чорнобиль - 19-5-2004 у 09:18

2Гадяч: Olexiy має рацію. Порівнювати одну з найсильніших команд Європи, яка провела невдалий сезон (по її міркам) з Карпатами - нонсенс. Якби Карпати хоча б разок в одному і тому ж сезоні - взяли "срібло", стали фіналістом Кубку України і дійшли до чвертьфіналу Ліги Чемпіонів, то Львів на вухах би стояв. "Реал"-2004 доцільніше порівняти з "Шахтарем", якщо "Дніпро" поб"є їх.
А "Карпати" все одно в часто Брюховичах сидять... Теж майже курорт.

Dmy - 19-5-2004 у 16:14

Рація навіть не в тому. Я зрозумів, жи порівняння із Зіркою (не з Таврією чи Борисфеном) спливло тому, що Карпати саме їй і "влетіли". Це, справді, нонсенс. Все 2 коло я Карпати захищав, але останній матч - просто ганьба (хоч його і не бачив). Вони що, у Шахтаря вигравати збираються?
Судячи з розкладів, Ворскла собі вже все купила. Не знаю, як там Таврія, але схоже, у Карпат є єдиний "конкурент" - Мет З.

Captivitas - 19-5-2004 у 16:45

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Судячи з розкладів, Ворскла собі вже все купила. Не знаю, як там Таврія, але схоже, у Карпат є єдиний "конкурент" - Мет З.

Мет З вчора як завжди на виїзді пробігав полем й отримав 0:2. :D:(:D Хоча я думаю, що й цього разу ніякого покарання вони не отримають й прикрасять своєю присутністю останню позицію вишки.

Юрій Сєров - 20-5-2004 у 00:26

Справді виглядає так, що основний конкурент МЗ. Я в іншому треді кидав матчі цих команд до кінця чемпіонату. Забув останній тур.
Кривбас-Карпати
Шахтар - Металург З.
Календар практично ідентичний + матч між собою. Шансів більше у МЗ, бо з Карпатами грають дома і перемога в тому матчі може для них стати вирішальною. Віра вже майже загнулася, Наді також недобре, а Любов мабуть залишиться...
Кажуть Олежка повертається з Англії в рідні Карпати, хоча після того, як Димінський поводиться з гравцями - чи захоче???
Взагалі, в команді абсолютно нездорова ситуація, і результатом цього швидше за все стане виліт. А з лайна 1 ліги вибратися ой як непросто. Можна запитати Ниву чи Прикарпаття...

Юрій Сєров - 20-5-2004 у 00:31

Забув ще один аргумент на користь МЗ - в них ДУЖЕ ХОРОШІ ЮРИСТИ - минулого року їх на спортфорумах навіть юракадемією називали :)

Ось ще цікава стаття: Арбітри не винні

vovka - 20-5-2004 у 20:50

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
Справді виглядає так, що основний конкурент МЗ. Я в іншому треді кидав матчі цих команд до кінця чемпіонату. Забув останній тур.
Кривбас-Карпати
Шахтар - Металург З.

Мені подобається останній матч Карпат.
То що там тренер Ходукін , нікому ніяких думок не навіює ? :baddevil:
Так що дійсно, надія вмирає останньою .

Олександр Чорнобиль - 2-6-2004 у 08:44

Я так розумію, що це обговорення можна закривати. Давайте може тільким порадимось, яким має бути наступне: "Карпати. Сезон 2004/2005". - це зрозуміло. От тількі в першій лізі якого чемпіонату - України чи Польщі?

Dmy - 2-6-2004 у 14:17

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Я так розумію, що це обговорення можна закривати. Давайте може тільким порадимось, яким має бути наступне: "Карпати. Сезон 2004/2005". - це зрозуміло. От тількі в першій лізі якого чемпіонату - України чи Польщі?

Гвінеї-Без-Сала

Таке дежа-вю навіть і не смішне. 9,5 років тому Шахтар в особі свого президента Александра Брагіна ("в миру" - Аліка Грека) вже погрожував утікти в Росію, якщо їм не дозволять переграти матч із Тернополем (1:2), бо йому суддівство не сподобалося. Переграли: 0:2.
Складається враження, жи Юрко Максимов (36 років по власному народженні) - то є Зідан з Анрі в одній особі, а підступні вороги із прізвищем на букву "С" навмисно дозволили йому грати, аби "втопити" Карпати. Оце піар! Може, тепер го у Челсі запросять, а то вони ніяк Прем'єр-Лігу виграти не можуть?

Майже все 2 коло я захищав Карпати, але тераз вони справді щось взагалі щуриків не гамають. Тому, якщо вилетять - то цілком заслужено. Але куди поспішати - ховати можна розпочинати за тиждень, після наступного туру. Залишається примарний шанс: обіграти Запоріжжя в гостях (у них, здається, Максимов не грає) і сподіватися того ж від Борисфена (з Максимовим!) у Борисполі. Є ще Ворскла з Таврієй, які грають між собою, а потім - з Мет Д (обидві), Шахтарем (Ворскла) й Іллічивцем (Таврія), якому зараз чхати на турнірни досягнення - він просто всіх "виносить" - Павлов нарешті отримав собі незлих гравців і ніяк не награється.
Тобто дещо схоже на фентезі, але хто зна.

Олександр Чорнобиль - 2-6-2004 у 14:59

Цитата:
Першим відправив користувач Dmy
Таке дежа-вю навіть і не смішне.


Отож. А Тягнибок ще хотів озвучити це у Верховній Раді. Схоже, для львівського футболу відрядження у першу лігу просто життєво необхідне, щоб стати реалістами.

Юрій Сєров - 3-6-2004 у 07:16

В першу чергу треба дивитися на себе. Гри немає, а вони репетують, що суддя їм винен. Зірка-Карпати 3:0 - ось реальний стан справ в ФК Карпати. І якщо вилітає Зірка, то думаю справедливим результатом буде виліт Карпат.
Виліт не страшний, страшно буде якщо там зилишимося... Якщо вилетять, то вся основа розійдеться, а що тоді буде - важко сказати.

Олександр Чорнобиль - 3-6-2004 у 08:43

Приємно, що справжні вболівальники Карпат мають тверезий погляд на ситуацію.

Юрій Сєров - 7-6-2004 у 23:28

Тверезий? Футбол у виконанні українських футболістів на тверезу голову дивитися не можна - шляк трафить! (А про Карпати взагалі мовчу!).

Юрій Сєров - 8-6-2004 у 00:12

Футбол. Маркевич залишить "Карпати"

champion.com.ua, 7.06.2004, 07:15

За три тури до закінчення 13-го чемпіонату України з футболі львівські "Карпати" виявилися в надзвичайно скрутному положенні. Команда займає передостанній рядок турнірної таблиці і опинилася під загрозою вильоту з вищого дивізіону. Сформовану ситуацію в інтерв'ю газеті "Салон Дона і Баса" прокоментував наставник "Карпат" Мирон Маркевич:

- Напередодні з'явилася інформація, що лікарі порадили вам відсторонитися від керівництва клуба в зв'язку зі станом здоров'я. Як ваше самопочуття?

- Самопочуття, скажемо так, більш-менш, але з командою я поки працювати не буду. Є помічники, що будуть закінчувати чемпіонат. Але я в будь-якому випадку буду йти з посади головного тренера "Карпат".

- Чи будете ви керувати клубом до кінця першості хоча б заочно?

- Так, але тільки заочно. Всі тренерські функції буде виконувати спортивний директор клуба Юрій Дячук-Ставицький і в Запоріжжя команду повезе він.

- Турнірні справи "Карпат" складаються не кращим чином. У чому причина невдач?

- Причин багато. Мені не хотілося б висвічувати чи розбирати ці моменти. Я хочу спокійно піти. Ви розумієте, що у всіх невдачах завжди звинувачують головного тренера.



Футбол. Суркіс розбереться з "кооперативом аутсайдерів"

champion.com.ua, 6.06.2004, 18:28

Досить великого резонансу набула ситуація щодо виходу на поле Ю.Максимова у матчі чергового туру чемпіонату України „Карпати„ – „Борисфен”, якого було дискваліфіковано на один матч. Засоби масової інформації досить активно мусують цю тему, яка, природно, не залишає байдужим і всіх фахівців, причетним до вітчизняного футболу. Свою думку щодо деяких аспектів стосовно останніх подій програмі „Гол” (Новий канал”) висловив президент ФФУ Григорій Суркіс.

- Проблеми, створені навколо ситуації з „Карпатами”, пов’язані з тим, що, за словами керівників львівського клубу, федерація недостатньо уваги приділяє принципам чесної гри, питанням про змову клубів та арбітрів. Яка ваша реакція на такі закиди?

- Я не спілкувався з представниками „Карпат” з цього приводу. Зазначу, що з боку федерації ніхто не створює перепон для того, аби „Карпати” або будь-який інший клуб плідно працювали у внутрішньому чемпіонаті. Потрібно на сьогодні шукати проблеми у власному клубі. Наполягаю на тому, що висловлення керівництва самобутнього клубу - це необ’єктивна і непрофесійна позиція. Непрофесійна ще й через те, що з боку „Карпат” останнім часом дуже часто лунає чимало претензій до штабу ФФУ, арбітрів. Але ж вони помиляються і в інших матчах. Можна сказати про зустріч „Металург” Д - „Чорноморець”, де арбітр, не зарахувавши чистий гол, відібрав важливі очки в одеситів. Свою помилку визнав і боковий арбітр, але ситуації вже не змінити. А це може вплинути на остаточний підсумок у турнірній таблиці, яка дає право виступати у розіграші єврокубків.

До цього треба ставитися з урахуванням того факту, що арбітри теж люди. Ніхто їх сьогодні не налаштовує на те, щоб вони робили помилки у бік тієї чи іншої команди. „Карпати” мають самі знайти відповідь - чому клуб перебуває саме в тій частині турнірної таблиці, яка, можливо, не дозволить їм виступати у вищій лізі з наступного сезону. Клуб має розібратися й у трансферній політиці. Чому минулого року було запрошено тренера, який, більш за все, і опустив команду на цю сходинку (Іван Голац – Авт.)? Незрозуміло, чому до керма команди терміново запрошується іноземний фахівець, який потім хутко десь зникає. На його місце прийшла людина, шанований фахівець, один з провідних в Україні – Мирон Маркевич, якого я дуже поважаю. Маркевич визнав, що, мабуть, були певні помилки при підготовці команди саме в міжсезоння. І знову-таки це на мій погляд, і я не можу втручатися у роботу керівництва „Карпат”.

- Чому в трьох відразу матчах за участю „Карпат” арбітри отримували незадовільну оцінку. Була у преси інформація стосовно „кооперативу аутсайдерів”, котрі змовилися у боротьбі проти „Карпат”. Чи оперуєте ви якимись фактами щодо цього?

- Якби в мене були фати, то дії мої були б адекватними. Проводитимемо засідання Виконкому ФФУ 4-5 червня, на якому ставитиму питання про те, що ми повинні звернутися до людей, а зокрема до журналіста Д.Короткова, який у вашій програмі наполягав на тому, що знає про таку змову. Більш за все депутатським запитом звернуся до Генеральної прокуратури України. Якщо ці випадки буде підтверджено, згідно з регламентними нормами ми поставимо крапку у зазначеній історії.

Незадовільні оцінки були й в інших випадках. Напередодні старту сезону під час зустрічі з арбітрами 5 березня я сказав, що ми починаємо з чистого листа. І ті арбітри, котрі не зможуть довести нам свою професійність, з наступного чемпіонату не будуть допущені до обслуговування матчів. Я сьогодні не працівник правоохоронних органів. Якщо такі дії відбуваються, вони корупційні та непрофесійні і, на мій погляд, призводять до дискусії, яка не дає нам спокійно жити. Наприклад, мені гидко слухати, бачити і спостерігати за тим, що коїться навколо закінчення чемпіонату. Якщо ми отримаємо докази, стосовно таких собі „кооперативів” чи домовленостей, то особи, причетні до цього понесуть покарання згідно з Регламентом змагань. Приймати ці рішення не мені одному, а й Виконкому ФФУ та Раді ПФЛ України.

Маю зазначити, що мене турбує ще одна обставина. Змагання проводить Ліга, яка має договір з ФФУ, а питання ставлять мені - президенту ФФУ. Гадаю, їх ви повинні поставити і президентові ПФЛ. Він повинен зібрати Бюро ПФЛ, Раду ПФЛ і обговорити ситуацію. На жаль, я не був присутнім на спільному засіданні Виконкому ФФУ і Ради ПФЛ України напередодні фінального матчу на Кубок України. Якщо б я там був, обов’язково поставив ці ж самі питання, адресовані сьогодні мені, президентові Професіональної ліги. Яка реакція, яким чином розглядається це питання, яким чином відповідаються на ці питання і т.д.?

- Стосовно висловлювань журналіста Короткова. Він не наполягає, він каже, що цю інформацію отримав від функціонерів, гравців. Якщо знайдуться докази і буде надана інформація...

- Я буду дуже вдячний пану Дмитру, якщо ми спільними зусиллями зробимо так, щоб у нас чемпіонат був чистим.

ФФУ

Юрій Сєров - 10-6-2004 у 00:27

Мирон МАРКЕВИЧ: "Можемо здобути дев'ять очок"
(газ. "Український футбол", 9 червня)

       Тренерська робота - непроста. Не завжди тренерові вдається реалізувати всі свої плани, виконати все задумане. Несправедливою є і практика, коли в успіхах вбачається заслуга команди, а в невдачах винен тренер...

       - Ваші проблеми зі здоров'ям пов'язані з невтішною грою команди?
       - Це відіграло не останню роль у тому, що я потрапив до лікарні.
       - Проте ви, не долікувавшись, вирішили повернутися в команду, нехтуючи вказівками медиків?
       - Хотів як краще, але не так сталося. Лікарі наполягали на тому, щоб я два місяці забув про негаразди і роботу. Але я не втримався. Мало того, що нічим не допоміг команді, так ще й собі нашкодив.
       - Якби можна було повернутися до зимового антракту, щось змінили б?
       - Ні. Вважаю, фізично команда добре підготовлена. А це було нашим головним завданням.
       - Але "Карпати" й надалі демонструють невиразну гру. Чи вбачаєте у цьому свої помилки?
       - Кожна людина припускається помилок. Але, як бачите, у професіональному спорті ціна помилки надзвичайно дорого коштує. Іноді неможливо щось змінити...
       - Як прокоментуєте ситуацію з футболістами, яких запрошували для підсилення "Карпат", а невдовзі їх почергово відправляли на всі чотири сторони?
       - Річ у тім, що Йовичевич залишив команду, Даниловський також довго перебував поза грою. Потрібно було негайно вносити корективи. А запрошували ми безкоштовних футболістів, які мали б великий досвід, особливо Скаченка. Сподівалися, що вони допоможуть команді. Прагнули створити іншим гравцям конкуренцію, але не вдалося. Ці футболісти виявилися не готовими і конкуренції не склали.
       - Свого часу Євген Лемешко сміливо взяв курс на омолодження команди, і це спрацювало на користь клубу. Ви на таке не наважилися...
       - По-перше, футбол шістдесятих років минулого сторіччя і нинішній - це, як кажуть в Одесі, дві великі різниці. Вимоги і швидкості далеко не ті. Ми також робили ставку на молодих, але заграли лише Чабан і Фещук. На жаль, Іванський та Іщенко продовжують залишатися перспективними, а Шмаков має ще працювати над собою.
       - До закінчення чемпіонату три тури. Якщо команда не втримається, з чого розпочинатимете відродження?
       - Не треба впадати у відчай і боятися падіння. Футболісти мають проявити характер і майстерність. "Карпати" мають можливість здобути дев'ять очок. А щодо відродження, то мене вже в команді не буде.
       - Але ж ви із клубом укладали контракт на три роки, тобто до серпня 2006 року...
       - Ви не володієте інформацією щодо умов контракту.
       - Тоді розтлумачте суть справи...
       - Я працював з командою, але жодних контрактів не підписував. Між мною і керівництвом клубу існувала лише усна домовленість.
       - Чи захочуть провідні футболісти виступати у нижчій лізі?
       - Думаю, що ні. Хоча саме вони мають повести в останніх матчах команду до перемог, не думаючи про те, що на них чекає. Їхня справа - гра на футбольному полі.
       - Кого бачите на посаді головного тренера "Карпат"? Хоча, можливо, самі продовжите співпрацю?
       - Швидше за все, розставимо крапки над "і". Я роботу не відновлю. Щодо претендентів на посаду головного тренера, то це вже не моя справа. Можливо, керівництву клубу вже відома ця кандидатура. Я цього не знаю.
       - Чи продовжуєте консультувати своїх партнерів із тренерського штабу?
       - Уже ні.
       - У такому разі, хто тепер відповідає за підготовку футболістів?
       - Є тренерська група, якою керує Юрій Дячук-Ставицький.

Юрій Сєров - 10-6-2004 у 00:33

Сьогодні може стати останнім днем Наді для Карпат.
Маркевич команду покинув. Після вильоту її залишить і вся основа.

Остап_М. - 10-6-2004 у 09:15

Зміна тренера і основи може піти на користь!!!
Можна буде набрати людей які грають в футбол а не ходять пішки, бо вони "круті гравці" та ще й гроші за це беруть!!!
Хоч деяких майстрів відпускати шкода....

Dmy - 10-6-2004 у 19:15

"А ось тепер вже гаплик!" - сказав внутрішній голос.
Цікаво, сьогодні також суддя отримає низьку оцінку, а у складі Металурга виявиться дискваліфікований гравець?
Таврія виграє у Ворскли і мало хто сумніваєть, жи виграє.
Час ховати настав.
І ось питання, кому потрібні такі Карпати в чемпіонаті Польщі? Хіба у другу швайцарську лігу - разом із Ліхтенштайном :mad: