Форум Рідного Міста

реєстрація домена 2го рівня

Sergi Adamchuk - 16-3-2004 у 12:32

Чи є можливість на шару зареєструвати домен другого рівня (напр. в зоні net) для некомерційного проекту?

якщо є, то як і де?

Олексій Мачехін - 16-3-2004 у 12:50

10 доларів то майже на шару :)

Sergi Adamchuk - 16-3-2004 у 15:37

2Olexiy
Де і як?

Олексій Мачехін - 16-3-2004 у 15:45

http://www.domen.com.ua/domen.php
але домен то ще не сайт

-=IGO=- - 16-3-2004 у 15:49

Безплатно я думаю ви ніде не зможете зареєструвати домен такого рівня. Хіба що маєте хороших друзів де треба :)
Але хотілось би взнати для чого для некомерційного використання сайту домен такого рівня? Ясно, що це просто приємніше, можливо ще якісь пояснення.
Краще створіть комерційний сайт і заплатіть трохи грошей за домен і збирайте прибуток ;) А вже на комерційному сайті доробляйте все що завгодно :)

vovka - 16-3-2004 у 16:04

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
10 доларів то майже на шару :)

На http://www.name15.com десь біля 7,5 в зоні com . Приблизно стільки ж і в net

Олексій Мачехін - 16-3-2004 у 16:06

Гм. А ви пробували "збирати прибуток" з сайтів?
Ну, наприклад, з такого, як цей.

Олексій Мачехін - 16-3-2004 у 16:09

там просто ще 4 мега на гост бонусу

Андрій Пелещишин - 16-3-2004 у 18:24

Зараз читаю найкращі відгуки про godaddy.com
А безкоштовно не вийде ніяк

Ігор+ - 26-3-2004 у 20:21

На http://www.1and1.com 5.99, а перед новим роком вони мали хостинг на 3 роки задурно.

Ігор Мартинів - 27-3-2004 у 20:17

Цитата:
Першим відправив користувач -=IGO=-
Безплатно я думаю ви ніде не зможете зареєструвати домен такого рівня. Хіба що маєте хороших друзів де треба :)
Але хотілось би взнати для чого для некомерційного використання сайту домен такого рівня? Ясно, що це просто приємніше, можливо ще якісь пояснення.
Краще створіть комерційний сайт і заплатіть трохи грошей за домен і збирайте прибуток ;) А вже на комерційному сайті доробляйте все що завгодно :)


Оце так порада :) Як же ми раніше не додумались :) Якби -=IGO=- ще поділився досвідом заробляння на комерційних інтернет-проектах, були б безмежно вдячні
А домени другого рівня нахаляву теж бувають. Періодично хостинг компанії оголошують акції. Купуєш хостинг на кілька місяців і маєш халявний домен.

Андрій Пелещишин - 27-3-2004 у 20:54

Це не на халяву. Просто ціна домена закладається в ціну хостингу.
А користатися такою "халявою" я би не радив. Дуже часто потім виникають проблеми (по відгуках деяких потерпілих, сам так ніколи не робив) з відбором управління домена на себе (бо хостер оформляє себе як власника домена). При відборі, як правило, вартість домена все-рівно треба компенсувати.

vovka - 30-3-2004 у 16:59

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Це не на халяву. Просто ціна домена закладається в ціну хостингу.
А користатися такою "халявою" я би не радив. Дуже часто потім виникають проблеми (по відгуках деяких потерпілих, сам так ніколи не робив) з відбором управління домена на себе (бо хостер оформляє себе як власника домена). При відборі, як правило, вартість домена все-рівно треба компенсувати.


Буває . Свого часу багато нарікань було на http://www.valuehost.ru який під акцію роздавав домени, но реєстрував на себе.

Зараз у всіх нормальних хостерів можна уточнити на кого саме зареєструється домен , і в переважній більшості випадків домен реєструють на клієнта.

Мав справу щонайменше з 5 хостерами , і всі обіцяли зареєструвати на мене :) Навіть зі здивуванням, мол "як бувають і такі що не на клієнта? Ми не такі . В нас номрально." :)

Captivitas - 12-7-2004 у 12:16

В українськом інтернет-домені .ua на сьогодні зареєстровано 112 тис. доменних імен. Кількість приватних доменних імен 2-го рівня (ім"я.ua) зросло за рік на 57% - до 1, 15 тис, а третього (ім"я.kiev.ua) - на 22% - до 121 тис. Більше всього їх зареєстровано у доменах Києва (29 тис.) та Дніпропетровська (15,8 тис.), а також домені, призначеному для комерційних структур (com.ua - 26,5 тис.).

Така от статистика.

Андрій Пелещишин - 12-7-2004 у 12:27

Особливо мене вразила цифра (1, 15 тис) доменів в .уа
За стільки часу в Україні знайшлося лише тисячу бажаючих потратити гроші.

Орест Костюк - 22-10-2004 у 16:09

Можу запропонувати www.ваш_сайт.at.lviv.ua :)

Ігор Мартинів - 22-10-2004 у 18:54

А можна там перед www ще мій сайт? давно мріяв про домен 23 рівня