Форум Рідного Міста

Закривайте кордони! Китайці!

Grabchuk - 23-3-2004 у 19:13

Сьогодні у Китаї кількість чоловіків переважає кількість жінок шлюбного віку на 40 мільйонів осіб...

Рідна - 30-3-2004 у 02:04

Пан Grabchuk непокоїться що приїдуть до України по жінок? Що жінки поїдуть до Китаю? Що китаянки емігруватимуть до України? Про що, власне, мова?

Станкевічас Сергій - 30-3-2004 у 11:32

Мова про те, що для того, щоб нас знову стало 52 млн, необхідно прийняти 5 млн китайців. (а навіщо нам китайці без китайок. Це ж який удар по генофонду нації). :)

Олексій Мачехін - 30-3-2004 у 11:53

Тю, а те, що ми на чверть татари, то не страшно?

Asmera - 30-3-2004 у 12:04

Або на половину поляки :lol:

Наталка - 30-3-2004 у 13:54

А китайка в хазяйстві згодиться, це хороша тканина. :)

Олексій Мачехін - 30-3-2004 у 14:07

Ну з приводу "наполовину поляки" не треба. Хіба Галичина та й то. Історично так склалось що поляки не дуже полюбляли родичатись з українцями. На поділлі та подніпров`ї досі збереглися характерні українські антропологічні типи. Може й десь іще.

Asmera - 30-3-2004 у 21:48

НУ чому ж лише в Галичині :lol: можу запевнити, що напівполяки зустрічаюсься навіть в Києві ;)

Dмитрик - 30-3-2004 у 22:00

Нє! Китайців нам не треба, принаймі 5 млн. - трішки забагато, як на мене :) Та й в китайках (китайських жінках) потреби нібито не відчуваємо.
МАЄМО СВОЇХ ВРОДЛИВИХ ДІВЧАТ !!! Трішки гонорових:D та язикатих :P, але ж вродливих ХОЛЄРА!

Олексій Мачехін - 31-3-2004 у 07:22

Цитата:
Першим відправив користувач Asmera
НУ чому ж лише в Галичині :lol: можу запевнити, що напівполяки зустрічаюсься навіть в Києві ;)

Більше того, тут зустрічаються в`єтнамці, францухи, чехи, угорці і решта представників дипломатичних місій.

А якось бачив на хрещатику типову тусу американських нігерів - саме нігерів - чорних, брудних, через слово "фак", плювки і решта атребутики.

Asmera - 31-3-2004 у 10:27

Ну, то Києві взагалі представлено дужжже багато національностей, більш ніж по інших містах разом узятих. Але китайців таки багато.Але - та їх по всьому світі багато! ОСобливо в Китаї ;)

Grabchuk - 31-3-2004 у 11:17

Европу, Україну (а особливо Росію) в недалекому майбутньому чекає ВЕЛИКИЙ КИТАЙСЬКИЙ ВИБУХ (мається на увазі демографічний вибух китайців).
Правда, це відбудеться якщо у нас тута все буде добре з економікою. :)

Андрій Пелещишин - 31-3-2004 у 23:59

То може з економікою трохи зачекати? Без жартів - може справді процвітаючі народи зараз приймуть на себе демографічний удар індійців, китайців, пакистанців та в'єтнамців? І не відомо чи встоять....

Юрій Сєров - 1-4-2004 у 01:12

Нарешті я зрозумів, чому Кучма 10 років не підніає економіку. Який все ж таки стратег наш татусько ;)

Grabchuk - 1-4-2004 у 11:18

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
може справді процвітаючі народи зараз приймуть на себе демографічний удар індійців, китайців, пакистанців та в'єтнамців? І не відомо чи встоять....


Читав десь в пресі, що в зв'язку з низькою народжуванністю серед корінних французів на сьогоднішній день в дитячих садочках Франції приблизно 50 відсотків складають представники не європейських народів (азіати і африканці). А років через 30 їх буде приблизно 75%!

Рідна - 1-4-2004 у 13:45

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Нє! Китайців нам не треба, принаймі 5 млн. - трішки забагато, як на мене :) Та й в китайках (китайських жінках) потреби нібито не відчуваємо.
МАЄМО СВОЇХ ВРОДЛИВИХ ДІВЧАТ !!! Трішки гонорових:D та язикатих :P, але ж вродливих ХОЛЄРА!


Що, пане Дмитрику, прийшла весна до Львова в короткій спідничці? :lol: :sing: :lol:

Odarka - 1-4-2004 у 13:56

Пане Дмитрику хто язикатий, а хто ні..троха думайте. що пишете:)
Але дякуємо за гарні слова:)))

Dмитрик - 1-4-2004 у 14:36

2 Odarka
Прошу!
Але хіба язичок у українок (осбливо львів'янок) не підгострений? Ще не доводилось зустрічати львів'янку котра б не змогла підтримати розмови, не має значення про що та, або ж "тяглася за словом до кишені".
Немає таких!!!!!:) І - це СУПЕР!!!! ";):sing:

Odarka - 1-4-2004 у 17:13

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
2 Odarka
Прошу!
Але хіба язичок у українок (осбливо львів'янок) не підгострений? Ще не доводилось зустрічати львів'янку котра б не змогла підтримати розмови, не має значення про що та, або ж "тяглася за словом до кишені".
Немає таких!!!!!:) І - це СУПЕР!!!! ";):sing:


:D

Dмитрик - 1-4-2004 у 18:53

2 Одарка
:D :D :D

Dmy - 1-4-2004 у 19:16

Одарка: :D
Dмитрик: :D :D :D
Це називається: "Хто більше" :D :D :D :D :D
Ну і жарти у вас СЬОДНІ, панове :lol:
Але, це обговорення нагадало мені мою босоногу юність, коли ще складав іспит з істмату.
Після того як я чесно і сумлінно переписав відповіді на всі питання, зайшов викладач (десь гуляв пів години), подивився на всьо то "на витягнутій" (може краще це - у тред "про шпаргалки"?), відклав у бік і сказав: "Гаразд [в сенсі "фігня", хай собі буде], давайте краще поговоримо. І висунув тезу про те, жи скоро усюди в світі будуть китайці, бо порівняйте народжуваність там і тут. Рейвах! Що робити? Куди рятуватися! Я тоді заеречив, не пам'ятаю чим, здається, жи рівень народжуваності трохо пропорційний рівню цивілізованості, от почнуть продукувати ВВП - ніколи стане продукувати дітей. Тепер здогадуюся, жи питання є вічним. Китай - то вам не Буркіна-Квасоль :cool:

Dмитрик - 1-4-2004 у 22:21

2Dmy
Поглянь! А що то у тебе на спині :D :D :D (:D)

Олексій Мачехін - 1-4-2004 у 23:09

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
То може з економікою трохи зачекати? Без жартів - може справді процвітаючі народи зараз приймуть на себе демографічний удар індійців, китайців, пакистанців та в'єтнамців? І не відомо чи встоять....


Не думаю, що варто.

Як на мене краще мати потужну економіку і жорстку міграційну політику аніж ніяку економіку і статус евро-азійського буфера-відстійника.

Captivitas - 2-4-2004 у 09:09

Сьогодні почув, що ректор одного з вузів славного міста Zp заявив, що треба чекати на навчання до міста близько 1000 китайців, тобто вистачить усім 5 вузам міста.
А індійці у медичному універі вже давно.
А африканці на вулицях міста залишились лише в моїх дитячих спогадах. :)

Grabchuk - 2-4-2004 у 11:30

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Сьогодні почув, що ректор одного з вузів славного міста Zp заявив, що треба чекати на навчання до міста близько 1000 китайців, тобто вистачить усім 5 вузам міста. :)



1000китайців х 1000$ =1 млн.$ на рік. Не погада прибавка до бюджету. :)

dr.Trollin - 2-4-2004 у 19:54

а чого б і ні?
"Машинка" славиться досить широко (з посеред спеціалістів мого вектору). Та і інші теж досить непогані.

Dмитрик - 2-4-2004 у 22:44

Дозвольте поцікавитись - Україна приймає лишень китайців, що Ви так рзхвилювались? Невже вони такі погані? Чи може хто чув про масову еміграцію китайців? Наскільки мені відомо - вони люблять свою батьківщину, а емігрувати - це для них дуже болюче та серйозне рішення!!!!
Для порівняння - в Україні на 1000 жінок віком 25 - 30 років припадає 360 чоловіків!!!:o!! Як Вам така статистика?:wow:
Ми помираємо маленькими, а Ви, щановні жінки, нас не оберігаєте :) ";) :)

Рідна - 4-4-2004 у 01:38

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
То може з економікою трохи зачекати? Без жартів - може справді процвітаючі народи зараз приймуть на себе демографічний удар індійців, китайців, пакистанців та в'єтнамців? І не відомо чи встоять....


Вже приймають, і ставлю свою стипендію, що не встоять....не розумію я тієї європейської політики....

Рідна - 4-4-2004 у 01:46

Цитата:
Першим відправив користувач Dмитрик
Для порівняння - в Україні на 1000 жінок віком 25 - 30 років припадає 360 чоловіків!!!:o!! Як Вам така статистика?:wow:
Ми помираємо маленькими, а Ви, щановні жінки, нас не оберігаєте :) ";) :)


Ну то все, починаємо будівництво парнику для чоловічого роду, бо 1 до 3 то не жарти.... Шкода що та овечка Доллі померла :( , бо вже б могли клонувати наших неповторних(?) мужчинок

dr.Trollin - 4-4-2004 у 09:40

2Dмитрик
А звідки така статистика? Невже й справді??

Андрій Пелещишин - 4-4-2004 у 10:07

Явна Помилка. Кількісна перевага жінок над чоловіками в Україні має місце лише в зрілому віці (десь після 50-років внаслідок вищої, як правило, за рахунок насильницької смерті, смертності чоловіків), а в молодму віці співвідношення навпаки на користь чоловіків. Але різниця вимірюється в долях процента і ніколи не складає задекларованих Дмитриком порядків.
Може Дмитрик самостійно збирали статистику десь серед студентів факультету філології?

dr.Trollin - 4-4-2004 у 12:43

(ненав'язливо) є-є СТУДЕНТОК факультету філології?
(задумливо) хоча чого, власне, Лише філології? тут і громадскість з "іноземної" кафедри свій квітник вихвалювала... :-)
Так що є де статистику псути (з приємністю, причім)

(тужливо) тужно, правда, нам, фізикам, позбаАААвлені ми тої втіхи естетичної...

-=IGO=- - 4-4-2004 у 21:35

Так китайцям важко буде тут. Їм ще мову треба вивчити якусь споріднену з українською. Недумаю що вони в великій кількості будуть на Україну емігрувати.
Небачу причин для паніки :)

Asmera - 4-4-2004 у 21:38

А також кафедри соціології, психології, бібліотечних справ...:lol: