Форум Рідного Міста

Ліга чемпіонів -2004

Юрій Сєров - 24-3-2004 у 09:03

Вчора відбулися перші чвертьфінали.
Мілан-Депортиво 4-1
Порту-Ліон 2-0
Мілан у фантастичному стилі розніс Депор. Програючи у першому таймі 1:0. Думаю фінал буде Реал-Мілан.

Юрій Сєров - 25-3-2004 у 08:45

Реал-Монако 4-2
Челсі-Арсенал 1-1
Я був злий на УТ1, що вони вчора показували не Реал в прямій трансляції. Челсі з Арсеналом грали непогано, але англійський футбол він якийсь такий метушливий, гра в центрі поля, майже без воріт грають.

Юрій Сєров - 25-3-2004 у 08:57

Реал-Монако 4-2
Челсі-Арсенал 1-1
Я був злий на УТ1, що вони вчора показували не Реал в прямій трансляції. Челсі з Арсеналом грали непогано, але англійський футбол він якийсь такий метушливий, гра в центрі поля, майже без воріт грають.

Олексій Мачехін - 25-3-2004 у 11:25

Нажаль, не дивився. А у нас транслює хтось щоденник ЛЧ?

Grabchuk - 25-3-2004 у 12:47

Хотілося б побачити у фіналі "Мілан" - "Реал" ...

Олександр Чорнобиль - 25-3-2004 у 16:02

Нажаль не пам"ятаю на кого за жеребкуванням вийде "Арсенал" у разі перемоги над "Челсі", а я думаю так воно і буде. Однак запевняю вас, шановні колеги - ні "Реалу", ні "Мілану" з "Арсеналом" не вдасться розправитись так легко, як з "Депортіво" або "Монако". Я вболіваю за "Мілан" вже 15 років, за "Реал" - років вісім і чесно скажу, що побачити фінал Ліги чемпіонів, за участю цих команд теж моя мрія, але не захоплюватись "Арсеналом" зразка 2003-2004 років неможливо (от тільки воротарю мізки б вправити).

Олександр Чорнобиль - 25-3-2004 у 16:06

Цитата:
Першим відправив користувач Юра
англійський футбол він якийсь такий метушливий, гра в центрі поля, майже без воріт грають.


Мабуть не треба називати англійський футбол метушливим. На відміну від італійського, іспанського або французського чемпіонатів, де півзахисники здебільшого є високотехнічними творцями атак, в Британії майбутніх футболістів змалечку навчають вгризатись в суперника на будь-якій ділянці поля незалежно від функцій. І іноземців в свої команди вони добирають відповідних. Чого варті вчорашні відбори м"яча у виконанні Еду, який є півзахисником атакуючого плана, я вже не кажу про нападника Т"єрі Анрі. Тому коли зустрічаються дві британські команди, вони просто фізично не можуть часто прориватись до чужих воріт - дві рівні потуги, немов два середньовічних війська безбожно рубляться в тій точці, де зустрілись в перші секунди поєдинка - в центрі поля.

Юрій Сєров - 26-3-2004 у 01:19

Арсенал виходить (якщо виходить) на переможця пари Реал-Монако.
Мілан на Порту-Ліон.
Отож найімовірніший склад півфіналістів:
Мілан-Порту
Реал-Арсенал.
Forza Milan :)

Олексій Мачехін - 7-4-2004 у 09:01

Арсенал в дупі. Реал також. Оце так ліга!!!!!
Вчора дивився Челсі-Арсенал, аж заглядався - як грають добре і, головне, цікаво :) Коли наші так зможуть?

Нормалайзер - 7-4-2004 у 10:07

Які ж, все-таки, "Челсі" молодці! Пресинг 17 невиграних підряд у "Арсенала" матчів - то не просто так...

А монегаски - просто герої!

Ну, якщо нині ще дві сенсації зроблять "Депор" і "Порто" - буде феєрично ;)

Олексій Мачехін - 7-4-2004 у 10:09

Ні, думаю Мілан пройде.

Нормалайзер - 7-4-2004 у 10:45

Та я також не вірю, що "Депортіво" зможе по-справжньому дати собі раду, але хто б міг подумати, що не пройде "Реал"? ;)

Олексій Мачехін - 7-4-2004 у 22:53

ОГОГО!!!!!

Юрій Сєров - 8-4-2004 у 07:37

Справді ОГОГО. Я зробив не прогноз, а антипрогноз. 3 з 4 не вгадав. Депортиво продмонстрував СУПЕР гру. Давно не отримував такого задоволення. Відносно Челсі і Арсу - так Челсі молодці, але гра мені не сподобалася - якась рубка по всьому полю, а не футбол. Дивно чому УТ-1 показувало Челсі - Арс, а не Реал-Монако - набагато цікавіші були ці матчі.

Роман Голощук - 8-4-2004 у 08:54

Так, дійсно непрогнозовані результати!
Цікаво, скільки народ втратив на букмекерських ставках? ;)

Нормалайзер - 8-4-2004 у 10:24

;) ;) ;)

Ну, хто втратив, а я - навпаки ;)

Як ви думаєте, поставлять пам"ятник в Ла-КОруньї ше того року? ;)

Олексій Мачехін - 8-4-2004 у 10:30

Ні, мені сподобалась гра Арсенал-Челсі. І Мілан-Депортиво дуже сподобалось.
Гри різні, але кожна по своєму цікава.
Але ж Депортиво молодці, як по полю та й писком чемпіонським повозили суперзвйозд.

Юрій Сєров - 9-4-2004 у 00:42

Може пам'ятник й поставлять, але треба взяти лігу.
А суперзвйозди ніц не грали. Стояли всю гру. Так їм і треба.
Шкода, що фінал буде без титулованих команд. Хоча від цього він не стане менш цікавим.

Нормалайзер - 9-4-2004 у 11:40

А чого шкодувати? "Мілана", який повірив що вже пройшов далі, який за 95 хвилин один раз зваяв для Інзагі можливість влупити здалека? Шевченка, який не може за собою вести? Чи "Реал", збірну світу, але все ж таки - не ансамбль світу? По-справжньому з програлих впирався ж тільки "Арс"...

На мій погляд, на цьому етапі заторжествували Команди, а не Зірки. Та й добре.

Юрій Сєров - 13-4-2004 у 01:21

Фінал буде незвойздний, але думаю цікавий. Я б поставив на Порто.

Олександр Чорнобиль - 28-4-2004 у 08:24

Юра, не робіть прогнозів на Лігу. Букмекери вже років 6-7 кажуть, що Ліга непередбачувана і на ній вони заробляють найбільше.

Юрій Сєров - 13-5-2004 у 01:24

Ну, може хтось висловить думки пр фінал?
Я за Монако - симпатична команда, грає в атакуючий футбол. Не те що Порту, з його двома занудними півфіналами!

Олександр Чорнобиль - 13-5-2004 у 09:13

Минулого року фінал виграв "Мілан", який в півфіналі грав взагалі чорт-зна як. В 1994 році була "симпатична команда, яка грала в атакуючий футбол" - Барселона (Боже, яка то була команда - Ромаріо, Стоічков, Куман!!!) і був не дуже атакуючий "Мілан". Всі знають чим то закінчилось.
Коли "Порто" виграло свій перший Кубок чемпіонів, у півфіналі перемігши "Динамо", то у фіналі вони були цікавими і атакуючими, а "Баварія" - така як зараз "Порто". Як кажуть, раз на раз не приходиться. Все-таки багато залежить від тренерів.
Щодо того, за кого вболівати - звичайно ж за "Монако", але щоб поставити (в прямому і переносному сенсі) на чиюсь перемогу - не ризикну.

Dmy - 13-5-2004 у 14:34

За Порту взагалі у всьому світі вболівають лише мешканці Порту, тай то не всі, а половина. Він, звичайно, вважається фаворитом (цікаво чому? От і Джулай казав під час півфіналу Челсі-Монако, жи хто б не вийшов - Порту його задушить. Ню-ню), але судячи з котировок (1,76 vs 2,04) - не дуже. Шкода :). Якби на Монако дали більше - я б поставив :(

Олександр Чорнобиль - 14-5-2004 у 16:21

Думаю, що Джулай міркував приблизно так. Якщо вже "Порто" змогло задушити "Депортіво", який катком проїхався по "Мілану", то що йому "Челсі" або "Монако" - не дасть грати і вимучає один гол.

Dmy - 14-5-2004 у 16:40

Начебто він людина думаюча. Так же ж можна і Монако розмірковувати: "Якщо воно вибралося із лайна з Реалом (після 1:4 в першому матчі та сумарних 2:5 менш як за годину до закінчення другого), а потім зробило клоунів із Челсі, які, в свою чергу, перемогли непереможний Арсенал..."

Олександр Чорнобиль - 15-5-2004 у 10:11

Ось тут стоп. Реал в цьому сезоні напрогравав достатньо і не тільки Валенсії, Барселоні, Депортіво а й таким командам як Реал Сосьедад, Севілья (тут аж 1:4!), Атлетік Більбао, Осасуна (0:3 вдома), Мальорка. Так що від них можна було чекати такого не тільки з Монако.
А Арсенал як виявилось непереможний тільки в чемпіонаті Англії - ні Кубок Англії, ні Кубок Ліги вони взяти не змогли.

Юрій Сєров - 16-5-2004 у 00:34

Порту минулого року брав УЕФА. Досвіду в нього побільше буде!
Хочеться красивого фіналу. Я за Монако!

Dmy - 17-5-2004 у 14:16

Цитата:
Першим відправив користувач Олександр Чорнобиль
Ось тут стоп. Реал в цьому сезоні напрогравав достатньо і не тільки Валенсії, Барселоні, Депортіво а й таким командам як Реал Сосьедад, Севілья (тут аж 1:4!), Атлетік Більбао, Осасуна (0:3 вдома), Мальорка. Так що від них можна було чекати такого не тільки з Монако.
А Арсенал як виявилось непереможний тільки в чемпіонаті Англії - ні Кубок Англії, ні Кубок Ліги вони взяти не змогли.

Взаємно. Тобто, стоп-2 :D
Депортиво, з яким Порту "вимучив" 1:0 в 2 матчах (з пенальті), в групі попало МОНАКО - 8:3! І взагалі в сезоні зіграло приблизно 5-6 достойних матчів (3 - в ЛЧ: 2 з Юве й 1 з Міланом).
Я про що - підстави у Джулая були, скоріш, якісь інші.

Олександр Чорнобиль - 17-5-2004 у 18:30

Можливо й інші. Треба його спитати.

Юрій Сєров - 27-5-2004 у 07:39

Ну ось і все. Ліга закінчилася.
Джулай був правий, перемогло Порту. Рахунок трохи несправедливий, 3:0 - це за дуже, але гра була гарна.

Олександр Чорнобиль - 27-5-2004 у 09:48

Як на мене - все по грі. Порто використало 100% можливостей, Монако - по суті не мало жодної. Три форварди в середині другого тайму - ось причина саме цього рахунку. Дешам поспішив. Маорінью і його команда заслужили цю перемогу.
Джулай повинен коментувати головні матчі ЧЕ. Такого коментатора на Україні ще не було.

Dmy - 27-5-2004 у 15:05

Статистика вражає.
Порту (за матч):
3 удари по воротах;
3 удари в створ;
3 голи.

Французів на фінали Єврокубків не вистачило. Шкода.
Бу-м сподіватися, що вони перекриють кисень гишпанцям і португальцям на рівні збірних.
І італійцям - Бартез ТАКЕ вилучення забути не має права!

Олександр Чорнобиль - 28-5-2004 у 10:32

Що в тому вилученні особливого? Бартез його заслужив.