Форум Рідного Міста

Як ми шукаємо?

Рост - 25-3-2004 у 17:11


Я глибоко усвідомлюю моє порушення правил форуму, але користуючись своїм службовим положенням, в корисливих цілях таки допущуся того гріха :)
Тема просто не для балачки, а для аналітики, але сюди народ більше ходить, напевно. А через пару днів - перенесу в аналітику.


Отже. Припустимо, ви шукаєте конкретну продукцію, чи послугу, де її можна придбати/отримати в магазинах/фірмах... ммм... Хмельницька, наприклад, чи Франківська - коротше кажучи, іншого міста.
Як ви це будете шукати в інтернеті?
Особливо цікавить думка людей - не фахівців, а звичайних користувачів інтернету, особливо тих, у кого мало пошукового досвіду. А й способи пошуку "монстрів" цього діла теж будуть дуже корисними.
Вітається алгоритм приблизно такий - спершу зроблю так, якщо не допоможе - так, ну а потім так і так.

Усім, хто прийме участь, буде висловлена подяка перед строєм інших форумців ;)

marco - 25-3-2004 у 19:02

1. шукаю Ґуглом, переглядаю 2-4 сторінки результатів
2. шукаю сайт/портал/каталог конкретного міста і перелік фірм/довідник/жовті сторінки там
3. шукаю українські бізнесово-промислові портали з прайсами, і т.п. і знову ж шукаю там.
4. далі не шукаю, сідаю на телефон :-)

можна вважати мене монстром ;-)

Captivitas - 26-3-2004 у 11:38

1. Шукаю сайт фірми.
2.Шукаю на регіональних порталах (Мета по регіонах, або місцеві каталоги та форуми).

fish - 26-3-2004 у 12:04

не задумуючись, напишу в пошуковій назву міста і назву продукту.

vovka - 26-3-2004 у 21:39

Шукаю Яндексом, потім гуглом.
Потім в сайтах-каталогах цього міста.
Потім в загальноукраїнських каталогах, потім вже не шукаю, а питаюся на форумах, скільки таке і де можна купити в такому то місті.

Asmera - 27-3-2004 у 15:05

Спитаюся в Яндекса чи Гугла, задаючи якомога більше ключових слів