Форум Рідного Міста

Ресторанний фест

Captivitas - 26-3-2004 у 13:41

Перший Всеукраїнський Фестиваль Ресторанної Музики

Організатори: ПП «TIC-TAC» ( м. Мукачево) , продюсерська агенція «SEPTIMA» м. (Київ).

Фестиваль проводиться в два етапи, кожен з яких має належне висвітлення в ЗМІ.

Переможець фестивалю отримує головний приз — товарний чек на суму 3000 у.о. для купівлі музичного обладнання.

Подробиці: http://www.tic-tac.com.ua/news/114

Оргкомітет Фестивалю висловлює наступні побажання щодо репертуару конкурсантів:

-виконання відомих шлягерів;
-використання «живого» супроводу;
-використання національних чи фольклорних елементів (стилізація під них) у виступі.
Як це?
-правильний переклад на українську мову назви твору, імені та прізвища автора
Учасникам Фестивалю забороняється: конкурсний виступ під фонограму.

У мене таке питання з"явилося - що розуміють під ресторанною музикою Форумці?

Наталка - 26-3-2004 у 14:47

Музику, яку грають у ресторані! :)
А якщо серйозно, то для мене ресторанна музика - це легкий, ненав’язливий фон, який допомагає розслабитись, та не заважає спілкуванню, бо коли, сидячі в кнайпі чи ресторані, перекрикуєш співака чи магнітофон, це жахливо (на мій смак). Мені дуже сподобалося, як у ресторанчику від "Масандри", що на Набережно-Хрещатицькій, грали блюз... Як красиво! Чудове вино, тягуче, як і музика, затишно, просто - гарно. Так що ресторанна музика для мене не те ж саме, що кабацька. :)

vps - 26-3-2004 у 15:03

"Стара кав'ярня в центрі Львова,
Ми зустрілись випадково..."
Взагалі, я погоджуюсь з тим, що ресторанна музика має
бути спокійною і ненав'язливою.
А якщо хтось хоче гопца-дриньки, то хай іде до дискобару.:cool:

Odarka - 26-3-2004 у 15:09

На жаль у нас відсутня культура ресторанної музики:( Хіба в дуже дорогих ресторанах щось таке присутнє, а переважно в наших ресторанах співають А. Пугачову. Меладзе.... і ви самі ще можете доповнити цей список...

Нормалайзер - 26-3-2004 у 15:14

у Львові в "Кактусі", в другому залі приходить пан, сідає за піаніно і грає... Кльово.

Odarka - 26-3-2004 у 15:28

Цитата:
Першим відправив користувач Нормалайзер
у Львові в "Кактусі", в другому залі приходить пан, сідає за піаніно і грає... Кльово.


Треба піти послухати, але там дорого....

Captivitas - 26-3-2004 у 16:10

Погоджуюсь, що музика має бути спокійною й витонченою. Це має бути щось на кшалт ембіенту або фрі-джазу.
Але ж так мало місць з живою музикою :( .