Форум Рідного Міста

Ющенко створює нову партію

Grabchuk - 29-3-2004 у 18:37

Лідер "Нашої України" Віктор Ющенко заявляє про початок створення нової партії європейського типу, яка має з'явитися на місці партій-учасниць блоку. Про це він розповів інтерв’ю тижневику "Галицькі контракти", повідомляє прес-служба "Нашої України". Ющенко сказав, що у разі формування партії на базі якоїсь політичної сили, що входить до блоку "Наша Україна", неминуче виникають великі проблеми."Тому потрібно створювати нову політичну силу, яка увібрала б все позитивне від наявних сил, відкинувши накопичений негатив", – зазначив Ющенко. За словами Ющенка, створення партії обумовлено ухваленням закону про вибори народних депутатів на пропорційній основі.
"Сьогодні вже формується оргкомітет, який безпосередньо візьметься за створення цієї партії", – заявив Ющенко..


Хтось про це щось чув?

Андрій Пелещишин - 30-3-2004 у 11:10

В мене нехороше передчуття, що в "Нашій Україні" наближається розкол. Тарасюк заявив, що єдину партію створювати категорично не можна. І сам же НРУ висунув (наскільки я розумію, не порадившись з партнерами по блоку і страшенно поспішаючи) Ющенка в кандидати в Президенти.

Це що, почалися спроби поділити "доступ до тіла" майбутнього Президента? Так, якщо так піде далі, цього може і не трапитися.

Станкевічас Сергій - 30-3-2004 у 11:18

Точно.
А я вже було подумав - Щось давненько демократи не чубились... Якось воно не по-українськи...

Олексій Мачехін - 30-3-2004 у 11:19

Багато чого може не трапитися. З такою постановкою питання як на Донбасі за ВАЮ може і не проголосувати більшість. Тим більше що влада зараз якось принишкла і про Ющенка навіть по УТ-раз нормально (нейтрально) говорять.

"Здается мне, мы на кануне большого шухера" (с)

Станкевічас Сергій - 30-3-2004 у 11:37

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Тим більше що влада зараз якось принишкла і про Ющенка навіть по УТ-раз нормально (нейтрально) говорять.



Шо правда?
І чого б це? Які версії?

Олексій Мачехін - 30-3-2004 у 11:51

БЙЗ. Кажу ж - відчувається щось недобре. Може щось зробили, може щось починають робити....

Нормалайзер - 30-3-2004 у 12:24

А шо тут дивуватися...

"Всьо робит купійка,
Всі бідні на сьвіті - дурні..."

Одним словом, коритники усієї України роблять фігуру "скоро нам дадуть помиїв..." Ріжниця між Ющенком і Януковичем - тіко в ширині морди. Поки шо...