Форум Рідного Міста

Internet: "погодинна" чи "помегабайтна" оплата?

Daos - 30-3-2004 у 03:53


Переді мною постала наступна проблема:
потрібен досить регулярний доступ до нету з дому, але специфіка така, що "погодинка" (навіть з колбеком) буде невигідною. Отже залишпється виділенка або xDSL. Тому мене цікавить:


Який провайдер надає найвигідніші виділені лінії в центрі міста або хто надає вигідно xDSL?

Олесько - 30-3-2004 у 10:13

Зараз ставлю на фірму xDSL від Укртелекому. 335 грн за підключення і 115 грн - щомісячна абонплата, 46 коп/МБ (в абонплату нічого не включено, зате включена аренда модема -такої чимеленької коробочки з написом українською "СІРІУС";). Ставлять вже майже тиждень - то їм АТС не працює, то ще щось. Фіома в центрі (вул. Чайковського), відповідно і АТС - стара розбита 72.

marco - 30-3-2004 у 19:49

Цитата:
Першим відправив користувач Daos

Який провайдер надає найвигідніші виділені лінії в центрі міста ...

прошу уточнити вулицю і +- будинок, може щось пораджу.

Daos - 30-3-2004 у 20:30

Франка 3 (там де "Електронбанк" та "Квазар Мікро";)

marco - 30-3-2004 у 22:08

Ні в тому районі не знаю ніяких точок доступу, хіба УарНет може там щось може мати...
І в радіусі до 100м нічого комп'ютеризованого не спадає не думку... за винятком Квазару :-)
Я би пішов до них вияснити чи не можна якось від них щось потягнути. Або вибадав чиє і яке підключення вони мають. Може щось цікаве би вдалося довідатись.

Daos - 31-3-2004 у 00:38

Дякую. Я вже було підходив туди (в Квазар) з якимось питанням (по-моєму набивався на роботу) і про ту кантору склалося досить неприємне враження (ніби там наріки зібрались і гонять :))) ), але, можливо, і варто було б щось з ними спробувати. Наразі зупинився на Укртелекомі з xDSL, якщо брати анліміт то не треба плати за підключення, а потім ще й знижки постійним клієнтам, дорого, але найдешевше з подібних.

Ігор+ - 31-3-2004 у 01:52

ше з рік і всі будуть на WiMax

Sashko - 31-3-2004 у 10:16

Daos
Відпишіть мені в u2u - спробую запропонувати Вам кращий варіант виділенки ніж Укртелеком, бо як раз біля Вас є теж охочі...

Tempika - 4-6-2004 у 10:09

Раджу звернутися до Уарнету - можливо, у них там поруч є площадка
і вони зможуть вам просто протягти локалку. Підключення вартує
по-різному (мені коштувало 280 грн. десь рік назад), а мегабайт десь
копійок 30, вночі може бути у 10 разів дешевше. Ну і абонплата
щомісяця - 25 грн., але це включає 100 Мб трафіку. Дзвоніть
768405, 768401, питайтесь за виділену лінію, наголошуючи на
протягнення локалки. Або пишіть info@uar.net, - трафік недорогий,
доступ надійний, підтримка цілодобова (ну майже :-))), -
сподіваюся, Вам підшукають підходящий варіант.

Tempika - 14-6-2004 у 09:02

розкажіть, чи можна у львові мати доступ по GRPS - через мобілку і як воно виглядає (тре підключити комп)
або за допомогою GRPS-картки, що запихається всередину (де таке брати і як настроювати)??

Ігор Мартинів - 14-6-2004 у 10:40

Можна. Треба мати
1. мобільний телефон з функцією GPRS, підключений до компутера кабелем або через інфрачервоний порт
2. щоб ваш оператор підтримував GPRS мобільний інтернет

GPRS у Львові мають контрактні абоненти Київстару і всі абоненти ЮМС. Тарифікація в ЮМС - щось коло 1 доллара за мегабайт.

задоволення недешеве тому раджу добре налаштувати Фаєрвол, аби зайвий трафік не ганяти

Лучишин Роман - 15-6-2004 у 21:22

#Ігор Мартинів
Щось ви перебрали. Станом на 15 червня 2004 року КС послугу GPRS цю послугу у Львові не надає.
А по GPRS ціна МБ 5 гр. Чи не надто дорого?
Доречі як на мій погляд на Фарлепі xDSL привабливіше виглядає.

Ігор Мартинів - 16-6-2004 у 12:44

Перепрошую, справді, КС наразі у Львові GPRS не надає. Ось тут інформація по темі: http://net.lvivport.com/rubrics/?article=42

А щодо ціни за трафік - відповідає дійсності. А що ви хочете - хвилина розмови 50 центів, Мб інформації - один доллар. Цілком пропорційно. Такий інтернет можна використовувати хіба для переговорів по ICQ або максимум - для читання пошти. По сайтах особливо не полазиш.

Tempika - 16-6-2004 у 13:50

...да вот... хочу присобачити пальму до читання електронної пошти :-))) по доляру мег - вигідно.

Ігор Мартинів - 16-6-2004 у 14:07

Воно може й не вигідно в домашніх умовах, але десь на полонині почитати з ноутбуком пошту чи потеревенити з друзями в ICQ - досить зручно :)

marco - 2-7-2004 у 16:22

Цитата:
Першим відправив користувач Ігор Мартинів
Перепрошую, справді, КС наразі у Львові GPRS не надає. Ось тут інформація по темі: http://net.lvivport.com/rubrics/?article=42

Згідно офіційного повідомлення КС ( http://www.kyivstar.net/site.php/ua/news/company/newstmpl?i=4668&am... ):

30.06.04 здійснено запуск GPRS в Львівській області.

Компанія «Київстар» розширює покриття GPRS мережі. Відтепер контрактні абоненти «Київстар» можуть використовувати послугу високошвидкісної передачі даних – GPRS – в м. Львові та Львівській області.