Форум Рідного Міста

Кому вигідна смерть президента Кучми?

Юрій Миргородський - 31-3-2004 у 17:28

Уявімо собі віртуальну (а може і не дуже) ситуацію. Медики Президента погано спрацювали і він раптово помер. Припустимо від природної причини - серцевого нападу. Що буде коїтись в політичному житті України в такому випадку. Хто від цього виграє, а хто програє?

Odarka - 31-3-2004 у 17:39

Вже така версія була здається місяць тому, а мо й більше..багато хто за це випив і сказали "Слава Богу"..але бігато хто задумалися, що буде далі...
Я думаю. що це б призвело до перевороту..або до презеденства Медвечука..але це лишень припущення:)
Кучма і так дуже хворий...і це всі знають і всі мовчать.....

Олексій Мачехін - 31-3-2004 у 18:08

А що, тре бігати і кричати "хворий, хворий"??

Odarka - 31-3-2004 у 18:10

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
А що, тре бігати і кричати "хворий, хворий"??


Ні не треба тому цього ніхто й не робить:cool:

сумна - 31-3-2004 у 18:53

Хтось недавно згадував про моніторення Форуму. Начувайтеся! :)

Якщо чесно, трохи не по-собі від таких роздумів про живу людину, якою б ця людина не була.

Ігор+ - 1-4-2004 у 06:23

Нікому від того нічого б не було, і так вибори скоро.

Юрій Миргородський - 1-4-2004 у 08:07

На мою думку, ініціатор обговорення натякає на те, що виконувач обов"язків Президента отримав би в руки практично такий же козир, як свого часу Путін. Тому мабуть Odarka частково має рацію, але ж Медведчук там не один ...

Юрій Миргородський - 1-4-2004 у 08:21

Я уявляю як по дурному виглядає моє попереднє повідомлення, де я припускаю, що я (!) на щось натякаю. Цьому є просте пояснення. Прийшов зранку в офіс. Відкрив обговорення, яке вчора почав, щоб подивитись чи хтось щось написав. В службових справах мусив вийти. Співробітниця, якій я вчора нахвалював форум сіла і вирішила підтримати свого колегу. Однак вона не подумала, що ім"я-то висвітиться не її, а моє. Ось таке 1 квітня.
Взагалі-то я просто не настільки обізнаний з юридичними аспектами нашої політичної системи і мені просто цікаво, хто за законом отримає більше повноважень і чи не буде при цьому реальних зловживань. Президент хай живе, але мене цікавить інше - чи готова в принципі наша держава до такого роду подій.

Олексій Мачехін - 1-4-2004 у 09:24

Якщо я правильно помиляюся, за обставин, коли чинний президент не може виконувати свої обов`язки, президентська влада покладається на прем`єр-міністра.

Свiдрик Йокогамський - 1-4-2004 у 10:47

У випадку, смерті, імпічменту, відставки за власним бажанням і т. д. в. о. Президента стає прем'єр-міністр.

Свiдрик Йокогамський - 1-4-2004 у 10:55

Стаття 103. Конституції України. У разі
дострокового припинення повноважень Президента України вибори
Президента України проводяться в період дев'яноста днів з дня
припинення повноважень.
Порядок проведення виборів Президента України встановлюється
законом.
Стаття 112. Конституції України. У разі дострокового припинення повноважень
Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї
Конституції виконання обов'язків Президента України на період до
обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на
Прем'єр-міністра України. Прем'єр-міністр України в період
виконання ним обов'язків Президента України не може здійснювати
повноваження, передбачені пунктами 2, 6, 8, 10, 11, 12, 14, 15,
16, 22, 25, 27 статті 106 Конституції України.

Odarka - 1-4-2004 у 12:52

Це за умови якщо всі дотримають Конституції України..щось я в цьому сумніваюся...