Форум Рідного Міста

Кайлі Міновґ виходить заміж

Яндрух - 3-4-2004 у 17:14

Ей, чуваки! Чи чулись-те останню новину?
Так ось, - вважайте, що то з перших уст:

КАЙЛІ МІНОВҐ ВИХОДИТЬ ЗА-А-А-МІЖ!!!

(А-а-а-а-а-ааааа)
В червню.
За якогось француза. На 8 років молодшого від неї. Майже, як я...
Знаєте, - після того всього аж руки ся опустили (і не тільки..., ##-##): та-а-ка кобіта!
Е-е-е-ех...

Може, дійсно, - махнути на то всьо рукою, послухатися бабусі, взяти та й оженитись: на такій, "шоб була з пурєдної родини, вміла їсти варити, греко-католичка шоб була..."

Dмитрик - 3-4-2004 у 22:52

З їжею буде складно, але родину порадити можу :)

Asmera - 3-4-2004 у 23:36

А чому обов"язково греко-католичка?
Здається, Міновґ до тих не належить ;)

Dмитрик - 4-4-2004 у 13:41

Мабуть, у випадку з Міновґ, Яндрух бабусю переконав би :) :D

-=IGO=- - 4-4-2004 у 21:20

Ну виходить і що?
Навіть якщо люди відомі, то це вже їхня справа. І нема чого це розкручувати до рівня чогось особливого.
Деколи я дивуюсь чому шлюбні становища дуже багатих і відомих так багато про це пишуть в газетах і т.п.

Наталка - 4-4-2004 у 23:45

Та нічого, просто виходить. :) Я так розумію, повідомлення було спрямоване на іронічне сприйняття. :) А всі мої улюбленці уже жонаті (ну, майже всі). І що тепер робити? :D

Odarka - 5-4-2004 у 14:06

Яндрух краще б ти мотоциками займався ніж одружуватися і потім розводитися..бо жінка твоя ніколи не буде подівбною до Кайлі Моноуг....:) А ти все життя будеш тігнутися до ідеалу:)))))))))

Рост - 5-4-2004 у 14:42

І шо ви в тій Міновг знайшли? Кубіта виставляєсі всюди, де тіко може, мовляв, а дивітси, шо в мене є! Фі... Полноє падєніє нравов... Та кожна друга українка має того добра - най усі міновги сі сховают! І показує тото все не лишен по тілівізіру, а прямо от на дорози! О!
Та й писком вна, тота Міновга, на красуню не вдаласі. Отаке - ні те, ні се...
А мотоцики - виявляєси сусіда в мене в гаражи мотокросом си бавит. Старий хлоп, а таке дурне в голови! От, в суботу, сижу, грати фарбую. А він єк затарабанит тим мотоциком, єк засмердит! Фууу... А потім приїхав здоровим жипом з прямотоком (ну, то така труба, шоб жип голосно ривів, мовляв, ховайсі всі, жип їде!) і з причіпом, тай позабирав дес тото все на змаганє... О...

Odarka - 5-4-2004 у 14:44

Мотоцики то супер...я не дочекаюся, коли оптепліє і нарешті довіреність отримаю:))) І буду кататися:)))))

Яндрух - 5-4-2004 у 15:58

Наталка, здається, має рацію...

Яндрух - 5-4-2004 у 16:03

2 Odarko,
Не "довіреність", шановний, а доручення!

Odarka - 5-4-2004 у 16:08

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
2 Odarko,
Не "довіреність", шановний, а доручення!


Я шановнА:D

Саме довіреність, щоб мені нарешті довірили:lol:

Рост - 5-4-2004 у 16:12

"А царь-то не настоящщиииий!"
Це таки Одарка не Одарка виходить, га? Таки "полноє падєніє нравов!" І хто б міг подумати!

:D

Яндрух - 5-4-2004 у 16:15

Ну, всьо - я гет чисто збився з пантелику!
Не діставайте так мине...

Яндрух - 5-4-2004 у 16:39

Ну, але цікаво: от чому цей тред панове-модиратори видалили з "Афіші"?
Що - ця "подія" би не зворохобила Королівське місто?!

Яндрух - 8-4-2004 у 16:48

Оfіційnе_спр0sтyв@ння

Так, оfіційnо_спр0sтовую інформацію щоdо виходин/невиходин z@mіж міс Міновґ.
Оtже, той її наречений - tой француз - не моlодший від неї, а старshий - на 2 years.
А щоdо самої нареченої, то yповnoважений zаявиtи, що симпатії Вашого поkірного слуги то отієї "та-а-акої кобіти" були виключно тимчасовим явищем у його житті-бутті, спричиненого запамороченням голови (vertigo!), що було викликане переведенням годинникової стрілки на 1 гоdину впеpед, мали короткотривалий khарактер і були віддзеркаленням суспільних настроїв парубків, що населяють pl. Zемля.
Дякую за увагу.


Примітка (одверта): дане спростування було зроблено на догоду певній особі тут...


За детальнішою інформацією - див: vvv.Янdрух.kom/оfiційnе_спр0sтув@ння/

(За незавантаження сайту відповідає той, хто намагається завантажити той сайт...)

Яндрух - 8-4-2004 у 17:01

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
А потім приїхав здоровим жипом з прямотоком (ну, то така труба, шоб жип голосно ривів, мовляв, ховайсі всі, жип їде!)



Гей, Нетґаю - а шо то за "прямоток"? То, часом, не повітрязабірник інтеркулера, що височіє над капотом, як якась зміюка. Я таке бачив на Лендкрузері: вражає, скажу чесно! Але звукон - в межах норми. Ну тільки, ясно, турбіна завиває досить відчутно.

Яндрух - 8-4-2004 у 17:10

Та шо ти там, Нетґаю, так довго читаєш: відповідай!

Яндрух - 13-4-2004 у 18:08

Хлопець напевно образився...

Dmy - 13-4-2004 у 18:58

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
КАЙЛІ МІНОВҐ ВИХОДИТЬ ЗА-А-А-МІЖ!!!

Гей, люде! А що то за одна? :o Може хтось знає? (тим паче, жи вже нікуди не виходить) :lol:

Odarka - 14-4-2004 у 15:00

Цитата:
Першим відправив користувач NetGuy
"А царь-то не настоящщиииий!"
Це таки Одарка не Одарка виходить, га? Таки "полноє падєніє нравов!" І хто б міг подумати!

:D


Яке падєніє нравов..все нормально, яж жінка:))):lol:
Яндрух заспокійся:)) Всебуде добре:):lol:

Рост - 14-4-2004 у 16:09

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
Та шо ти там, Нетґаю, так довго читаєш: відповідай!


Ні, ну ти даєш! Третій день Свят, 17.00, і НетГай буде сидіти на роботі? Нє дождьотєсь!

А прямоток - це такий глушник, призначений з допомогою явищ резонансу збільшувати швидкість відводу вихлопних газів з горшків. О. На певних обертах. Реве, як дурне, тільки нащо то все на жипі - не зрозуміло, то ж не ралійний автомобіль :) Хоча, може вони в ралі-рейдах участь на ньому беруть? Але щось він якийсь хліпінький був для того, жипець той... Ну та, не все золото, що блищить :)

fish - 14-4-2004 у 16:23

MartinkaDp: тю, люди, та шо то вас так зачепило??? Ну добре хлопці, а решта?..

Яндрух - 14-4-2004 у 16:29

2 Odarka: Ти так кажеш...

Яндрух - 14-4-2004 у 16:46

2 Нетґай:

А-а, ясно. Дякую.

Odarka - 15-4-2004 у 13:03

Цитата:
Першим відправив користувач Яндрух
2 Odarka: Ти так кажеш...


Я так думаю:lol: