Форум Рідного Міста

Випікаємо власноруч чи купуємо?

Dмитрик - 8-4-2004 у 00:04

Цього року львівські хлібзаводи майже в два рази збільшили випікання пасок!
Аргументи дуже прсті:
- куплена паска є втричі дешевшою;
- це економить час господині;
- виключає можливість невдачі на кухні;
- в минулому році попит перевищував пропозицію тощо...
Як на мене, то куплена паска це вже крайність. Коли мені самому одного разу довелося пекти паски (яєць же йде на це, мати рідна! :)), так вже трапилося, то я не можу похвалитися отриманим результатом... Так, паски вийшли, але... десь припалилась, якась не піднялась – так завжди буває. Тож з 5-ти випечених пасок я залишився задоволеним лиш однією :(
Згоден – витратив на це заняття увесь день, але – своя сорочка до тіла ближча! Приємно їстоньки свою паску, чи не так?
А яка паска буде у Вашому кошику цього року?

fish - 8-4-2004 у 09:45

я люблю порпатися в тісті, але пасочки сама пекла тільки раз. Вийшла теж одна, яка й була урочисто і дужже обережно всіма скуштована, а потім, як не дивно, залюбки з"їдена. батьком... він завше залюбки ласує навіть найжахливішими моїми кулікарними експериментами...

Captivitas - 8-4-2004 у 09:57

полюбляю пекти (рулетики там усіляки, печиво) - саме пекти- бо підготовку тіста залишаю більш обізнаній матусі.
Але на пасковиробництво мабуть не наважимось. :)

Відьмочка - 8-4-2004 у 10:11

У нас вдома взагалі не інує поняття - куплена паска. Але, на мою думку, паску треба пекти з відповідним настроем. А у мене цього року поганенько на душі. Краще вже не братися:(

Остап_М. - 8-4-2004 у 15:02

Стовітсотково буду купувати. Просто матусі не буде поруч. А самому братись ненаважуусь. Проте хрін копати буду сам !!! :)

Asmera - 8-4-2004 у 15:27

Куплена :(
У мене в родині крім прабабусі ніхто пекти не вміє...

Dмитрик - 8-4-2004 у 16:19

2 Остап
А хрін буде з буряком чи цитриною? Я б не проти скуштувати:)

Наталка - 8-4-2004 у 23:44

Так само дуже соромно, і хоча для мене справжня паска - то лише вимішана і випечена власноруч, бо ти вкладаєш у неї душу, віру у світле Христове Воскресіння, чи просто повагу до древніх традицій (хто що вкладає :) ), та сей рік буде купована. :( І саме через брак коштів. Страшенно прикро, але... що є, то є. А ще... такої паски, як моя бабця пекли, я все одно не зроблю.

Остап_М. - 9-4-2004 у 09:06

2 Dмитрик
Хрін буде таким як вкопаю. Потім легенько потерти на свячене яйце ... - ... СМАКОТА !!! :)

Dмитрик - 9-4-2004 у 15:36

Ням - ням :) Що, Ви кажете, робите в неділю? :D

Asmera - 9-4-2004 у 21:45

Хех...почитала все це...Подумала...довго думала....

А сьогодні, хоч часу й взагалі нема, хоч ніколи не робила такого...пішла та купила все, що тре на паску :saint: ЗАватра прокинуся раненько та буду пекти...:)
Сподіваюся, у мене вийде!:saint:

Влодко - 10-4-2004 у 07:59

Я всіх закликаю печіть паски вдома, бо в час Великодня студенту нічого їсти. Вчора рогаликів не було в місті, ба більше хлібо-булочна промисловість перейшла на паски. ПІДТРИМАЙТЕ НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ І ШЛУНОК СТУДЕНТІВ.

Dмитрик - 10-4-2004 у 12:05

2Asmera
Сподіваюсь у Вас усе вийшло просто супер!!! Вдалого випікання - прабабусені рецепти стануть Вам у пригоді :)
Класно, що ця тема хоч когось витягла до братрури :D
2 Влодко !!!
Ти забагато рогаликів поїдаєш! Звернися до міської влади з проханням зробити т.зв. "День поїдання рогаликів", а ще краще - тиждень:D Ото погуляєш! А якщо серйозно, то я також вчора не знайшов своїх улюблених кексів і весь день проходив голодним!!! :)

Asmera - 10-4-2004 у 12:42

2 Dмитрик
Мене не тільки ця тема витягла - швидше, знайома ;)
А рецепт у мене не прабабусин, а з журналу - та ж сама знайома і дала. От почаласьогодні о 9тій годині, і все ще продовжую -зараз як раз чекаю черговий каз (знов годину) доки тісто підійде. Здається, тісто вдалося. 4 етапи пройдено і лишилося ще 3!Вах!