Форум Рідного Міста

Чергове зростання цін на проїзд у міському електротранспорті

Роман Голощук - 11-12-2002 у 21:16

Своєрідний новорічний подарунок підготували львів"янам у мерії. Як стало сьогодні відомо, з 2 січня наступного року ціни на проїзд у міському електротранспорті зростуть на 5 копійок. Головною причиною такого рішення директор підприємства "Львівелектротранс" Олег Білокурий назвав складну фінансову ситуацію на підприємстві, яка склалась через подорожчання електроенергії і збільшення мінімальної заробітної плати. Отримані кошти планують використати на закупівлю запчастин, проплату за електроенергію і збільшення зарплати.

Джерело cupol

П'ять копійок ніби і не багато. І якщо від цього покращиться якість руху міського транспорту і комфорт проїзду, то я готовий платити додатково. Але я не впевнений що отримані гроші (як прогнозують транспортники - близько 1 мільйона гривень) підуть за призначенням - див. вище.

Павло Жежнич - 13-12-2002 у 07:59

У "Ратуші" за четвер 12 грудня написали, що вартість проїзду в електротранспорті не тільки збільшиться на 5 копійок (тобто, звичайний квиток - 50к., студентський - 30к.), але й платитимуть по 30к. усі пільговики (пенсіонери, інвиліди, ...).
На мою думку, платити повинні всі без усяких пільг. Але кожна людина повинна мати з чого платити. Хіба можна прожити за 149грн. в місяць пенсії? Напевно тяжко. Якщо влада збільшує плату за проїзд, то нехай спочатку збільшить пенсії і стипендії на 30грн., бо проїзд 2 рази в день коштує:

а за місяць:

А то в нас виходить завжди так, що люди крайні.

vovka - 21-12-2002 у 07:44

Цитата:
Першим відправив користувач zizu
А то в нас виходить завжди так, що люди крайні.

Цілком погоджуюся з тим що платити потрібно всім. А то у нас змалку привчають до безолптаного проїзду. Спочатку дитина, потім йдеш або в міліцію, або в податкову, а потім на пенсію. І так все життя є можливість їздити на халяву. Це не правильно. Потрбіно надавати адресну допомогу на проїзд всім пільговикам. А вже нею хай вони користуються як вважають за потрбіне. Можуть замість того щоб проїздити, купити собі щось. А то аж шкода стає кондуктора, коли тролейбус аж ломиться від пасажирів, а платить 1-2 чоловіки. Решта с посвідченнями.


vovka - 21-12-2002 у 07:47

Цитата:
Першим відправив користувач Роман Голощук
П'ять копійок ніби і не багато. І якщо від цього покращиться якість руху міського транспорту і комфорт проїзду, то я готовий платити додатково. Але я не впевнений що отримані гроші (як прогнозують транспортники - близько 1 мільйона гривень) підуть за призначенням - див. вище.

5 копійок це багато. Це 20% від існуючого тарифу. А нещодвно і так підняли на 5 копійок. А 12 гривень вкроїти на проїзд зі стипендії - це проблема. Доплатили б до стипендії ці гроші, я би тоді не протестував :)
Розпорядився б як вважав за потрбіне.