Форум Рідного Міста

До ... масла вершина творчості Леся Подеревянського????

Влодко - 9-4-2004 у 00:25

:D:D:D Першим, що спадає на думку, при відповіді на запитання:"Що ви чули з Подеревянського?" - є "Гамлет","До ... масла" але коли звучить запитання:" що Вам найбільше сподобалося??" лунає однозначна відповідь "До ... масла", принаймі я так думаю і більшість моїх знайомих, які перечитали майже все з його доробка. :D:D:D:D

Dмитрик - 9-4-2004 у 01:12

Здається, остання тема в якій згадувалось про Подеревянського була закрита понад рік назад!!!

Влодко - 9-4-2004 у 01:43

А я хочу щоб її знову відкрили!!!!!!! Так би мовити реанімувати

Остап_М. - 9-4-2004 у 09:00

"До ... масла" класна річ. Але мені подобаються більше "Йоги" і "Кацапи".... :)

Ігор Мартинів - 9-4-2004 у 11:04

А мені "Васіліса Єгоровна і мужички"

До речі, якщо в кого є текстовка - стукніть в аську.

А ще "Кацапи" непогана.

Нормалайзер - 9-4-2004 у 11:21

не можу сказати, що щось аж так подобається. Просто думаю, що, свого часу, творчість ЛП стала тим чимось, що поміняла моє ставлення до літератури. В "Вибраному" в моєму компі - ЛП багато, слухаю часом, але - з задоволенням завжди

Asmera - 9-4-2004 у 21:32

А мені подобаються "Цікаві досліди"...

Наріжна - 14-4-2004 у 16:47

Там оно в гілці "Українські письменники" Подерв’янського назвали не-письменником, то мушу сказати, що в нього є все-таки одна річ, яка безапеляційно доводить приналежність автора саме до літератури, а не тільки до кітчу-експерименту.
Це "Казка про Рєпку, або ... не ясно". Хто читав або слухав давно: перечитайте та переслухайте! Зверніть увагу на те, наскільки досонала в цьому творові система сатиричних образів. Яка неймовірна навіть до Подерв’янського кількість алегорій! Мене особисто вразила думка, що випливає з одного діалогу наприкінці п’єси: землею пройшов Армагедон, а занурені в свої брутальні проблеми люди цього навіть не помітили! От вже чого не чекала побачити в творі Леся, так це гіркої усмішки над могилою загубленого людства...