Форум Рідного Міста

Володимир Кличко vs Леймон Брюстер

Юрій Сєров - 9-4-2004 у 01:41

Поєдинок за звання чемпіона світу за версією WBO. Поєдинок відбудеться 11 квітня о 3:00 за Києвом на рингу мандалай-бей. Трансляція о 7:00 та 23:00 на каналі 1+1.

Нормалайзер - 9-4-2004 у 11:32

Мій прогноз: Кличко, в третьому раунді, нокаутом.

Влодко - 10-4-2004 у 05:44

Я хотів побачити як Кличко нокаутує Люїса, а не Леймона Брюстера, хоча й цей матч буду дивитися із задоволенням. Сподіваюсь на перемогу Володимира.

Captivitas - 10-4-2004 у 13:23

Цікаво, чи зможуть обидва брати здійснити свою мрію?
першу спробу побачимо завтра.

Роман Голощук - 11-4-2004 у 08:42

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Цікаво, чи зможуть обидва брати здійснити свою мрію?
першу спробу побачимо завтра.


Перша спроба (чи вже друга - якщо згадати Сандерса) вийшла невдалою :(

Шкода:(
Треба було добивати Брюстера у 4 раунді. Знову вилазить боком невитривалість Володимира :(

Святослав Шеремета - 11-4-2004 у 19:27

Побачили. Знову недостатня витривалість та ніяка фізична кондиція та готовність. А щодо того , що треба було добивати Брюстера у 4 раунді в принципі погоджуюсь. Але , як видно на повторі, Володя просто не попадав у суперника під час вирішального удару( коли той вже осувався на підлогу рингу). А потім взагалі вилітав на канати. Мабуть фізично він вже здав у 4 раунді. І добити брюстера просто не мав сили. Дивно, що боксера з таким досвідом і такими амбіціями і завданнями вистачає всього на три -чотири раунди. Як працюють тренери!!??!!
Хочу побажати Володі зібратися, мобілізувати свою волю і змінившитренера повернутись на ринг. Ми все-таки в Тебе віримо!!!

Андрій Пелещишин - 11-4-2004 у 20:00

А я думаю, що Володі вже можна завершувати кар'єру. Мені завжди здавалося трохи надуманим оте "два брати-боксери". Здається Володимира просто щось чи хтось тягнув за старшим братом. І тепер воно почало даватися чути.

Олексій Мачехін - 11-4-2004 у 23:56

Може ще заробить грошенят з того, що колись мав рейтинг. А так, звісно. ніби кар'єрі капут

Юрій Сєров - 13-4-2004 у 01:19

З ним було щось не так і це було видно. Він вийшов на ринг так якби на ньому поле зорали. В четвертому раунді він реально міг перемогти, але не вдалося. Тоді він і використав залишок сил. Кажуть в нього стався інсуліновий шок. Можливо з нервів, а можливо є ще щось...

Captivitas - 13-4-2004 у 10:42

Девід Авіла, maxboxing.com
Володимир має гарну техніку. Він знає, як боротися та має величезну міць. Але після програшу Сандерсу, він може бути занадто нестабільний. Якщо він дозволить Леймону Брюстеру домінувати, то може програти.
Брюстер, незважаючи на те, що невисокий, має гарну швидкість і міць.
Володимир повинен швидко змусити Леймона поважати себе та боятися. Якщо він цього не зробить, то може програти нокаутом.

Взято з офіційного сайту братів Кличко.
Який пророчий попередній аналіз ?!