Форум Рідного Міста

Український Microsoft Excel XP

Павло Тимофійович - 14-4-2004 у 21:02

Ласкаво просимо до Excel Ukrainian Interface-

Дуже радий, що ви вирішили використати мій файл для Українізації пограми Excel

-Важлива інформація-

Інтерфейс змінюється на національний лише в головному меню програми та на всіх панелях інструментів, включаючи виринаючі підказки.
Всі інші елементи програми, а також діалогові вікна залишаються мовою поточного інтерфейсу.

-Встановлення-

Схожим на цей шлях с: - Documents and Settings - Адміністратор - Application Data - Microsoft - Excel
знайдіть файл Excel10.xlb та зробіть заміну на файл який я вам пропоную (не перейменовуйте файл!). Цю операцію необхідно проробити для усіх користувачів. Якщо файл не вдалось знайти скористайтесь пошуком програми провідник.

! Важливо: файл в результаті стягування може змінити назву, отож перейменуйте йго на Excel10.xlb

Усі зауваження, побажання і пропозиції прошу розмістити в цій темі або надсилати за адресою pashaunp@rambler.ru

Бажаю приємної роботи... [/size]

Рост - 15-4-2004 у 09:37

Христос Воскрес!
Ніц не виходить.
У мене Офіс ХР Про Українська версія. Український інтерфейс у Ворді і Аутглюкові, все решта російське.
Так от, такого файла в системі взагалі не існує.
У вказаний каталог записав запропонований файл - без результату. То не для усіх офісів ХР?

Demyan - 15-4-2004 у 09:40

Доброго дня панове. Доерчі я не задоволений укр. ХР, багато "глюків" і взагалі не можу встановити перевірку української граматики (не орфографії!!!) в жодній версії ХР немає, приходиться ставити Руту плай.

Олексій Мачехін - 15-4-2004 у 09:44

Так, просто встав файл у цю папку:
c:\Documents and Settings\USERNAME\Application Data\Microsoft\Excel\XLSTART\

Рост - 15-4-2004 у 09:49

Дякую, запрацювало :)
Перевірка граматики появилася в 2003, наскільки я розумію. У всіх попередніх її і не було.

Павло Тимофійович - 16-4-2004 у 15:59

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
я не задоволений укр. ХР, багато "глюків" і взагалі не можу встановити перевірку української граматики (не орфографії!!!) в жодній версії ХР немає, приходиться ставити Руту плай.

Що таке укр. XP ?

Олексій Мачехін - 16-4-2004 у 21:55

Буцім-то український офіс ХР