Форум Рідного Міста

Наше радіо

Влодко - 15-4-2004 у 02:17

Я хочу почути на теренах Львова радіо свого формату, в якому б відображалися музичні уподобання субкультр міста (гопніків, як відомо, в окрему субкультуру ніхто не виділяє), а не побутові потреби населення країни (всюдисуща реклама) і клінічна смерть рідного "шоу-бізнеса".

Олексій Мачехін - 15-4-2004 у 07:55

всі хотять своє радіо

Nazar - 15-4-2004 у 08:40

Ну і що це за радіо таке має бути?
Спробуй тут визначити його формат і звісно формулу приходу грошей на життя працюючих на станції, за оренду приміщення, апаратуру та затрати на саме музичне наповнення (ліцензійне причому).
Цікаво, чи буде формат твого відрізнятись від вже існуючих:)

Dмитрик - 16-4-2004 у 00:20

По - перше гопніків таки виділяють в окрему субкультуру(принцип масовості), а по - друге, що стосується формату - тоя за ПОВНИЙ НЕФОРМАТ!!! НЕСТАНД'АРТ!!!
Та втілити в життя ідєю з такою хвилеє, щось нереальне :(

Влодко - 16-4-2004 у 05:26

2Nazar
його формат - повний неформат
А жити воно повинно не за гроші рекламодавців, а за кошти меценатів. Це хоча й утопія на даному етапі, але я вірю що колись воно так і буде.
Формат цього радіо, повірте, буде відрізнятися від існуючих проектів. То повинно буде щось схоже на не знаю що, але кльове і нестандартне. Я вірю, що колись мені буде забавкою тримати на плаву радіостанцію, навіщо ж вкладати гроші в мертве (к-ка авт, вілл...).

Odarka - 16-4-2004 у 13:01

Таке радіо вже було - це Ініціатива. воно довго не протрималося:(
А протекти таких радіо як ти хочеш не проходять..на жаль

Nazar - 16-4-2004 у 13:20

Цитата:
Першим відправив користувач Odarka
А проекти таких радіо, як ти хочеш не проходять... на жаль


Можу підтвердити, бо сам вже декілька разів робив проекти таких станцій та й висилав їх у всілякі фонди. Не проходять...

Та й Влодко, не полінуйся, а перечитай попередні минулорічні теми форуму, можливо вже не буде необхідності про це знову говорити та травмувати мене болісними спогадами...:(

Остап_М. - 16-4-2004 у 13:38

2 Влодко:
А ти візьми і зроби це "своє радіо" і докажи всім, що це можливо :)) Обіцяю домомогти....

Captivitas - 16-4-2004 у 13:45

А я хочу етнічне (фолкове) радіо - повністю на всі 24 години. ;)

Остап_М. - 16-4-2004 у 13:49

2 Captivitas: а чи знаєш як його зробити???????

Яндрух - 16-4-2004 у 19:00

Шановні, мені здається, до виборів "свого" радія не буде.