Форум Рідного Міста

Одноденні походи в Карпати

Demyan - 22-4-2004 у 14:24

Хто хоче здійснювати одноденні (на вихідні) походи в Карпати, пишіть, будем щось думати і "кудись" ходити:). Маршрути не складні від 4 до 10 км. Місця - супер, правда люблю ходити там де ще не бував:).
Якщо хтось знає одноденні маршрути напишіть, буду вдячний.

Nazar - 22-4-2004 у 14:32

Добра тема, самому цікаво послухати про маршрути.

Остап_М. - 22-4-2004 у 15:13

Підтримую!!! Я тільки за. От тільки коли саме і куди би ми вирушили????

Demyan - 22-4-2004 у 15:33

Завтра скажу що є в "списку" маршрутів, однак на ці вихідні буде холодно, особливо в неділю денна температура +7 +10 тому можливо ще потерпимо:).
Однак Остап_М нам прийдеться іти разом:)).

Остап_М. - 22-4-2004 у 15:36

Ну як прийдеться то прийдеться!!!
Я ж не проти. Навпаки. Але вважаю, що було би файно, якби окрім нас з тобою ще хтось "підписався" на таку благородну справу???? Люди, агов....

Odarka - 22-4-2004 у 15:43

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
Хто хоче здійснювати одноденні (на вихідні) походи в Карпати, пишіть, будем щось думати і "кудись" ходити:). Маршрути не складні від 4 до 10 км. Місця - супер, правда люблю ходити там де ще не бував:).
Якщо хтось знає одноденні маршрути напишіть, буду вдячний.


Чому так мало, а 30 км. на день слабо?:lol:

Demyan - 22-4-2004 у 15:48

так так просипайтеся вилазьте з чотирьох стін і ходімо! Доречі дівачата (але то не в обіду вам!) маршрути дійсно легкі, це як прогулянка, причому романтична, зі спогадами, враженнями... фотографій наробимо...
P.S. Відразу застереження для любителів посидіти на природі і попити сорока градусної - краще зробіть це без мене і в іншому місці, я не підтримую таких міроприємств, а люблю здоровий і активний спосіб відпочинку.

2 Odarka
Ні, сонце, не слабо, але то вже не одноденний маршрут. Можна організвати і 10-денний на кілометрів 200-300 з підйомами і спускми .... А я хочу зробити просто відпочинки на природі для всіх, і ті хто не люблять багато ходити але хочуть бути в горах. А якщо збереться компанія на походи більші....я - ЗА!!!!

Доречі можливо буде можливість на день перемоги зробити вилазку на Говерлу, з ветеранами, але може і молодь згуртуватися, кількість обмежена, свій автобус, плюс ночліг на базі.... середня вартість - гривень 50. Кого цікавить пишіть.

Odarka - 22-4-2004 у 15:55

Не погана ідея:))
На день перемоги у нас день міста:)

Demyan - 22-4-2004 у 16:00

Хіба??? День міста ж 1-2 травня, а день перемоги ніби 9? Чи я не правий в чомусь?

Odarka - 22-4-2004 у 16:06

Ой, я забула, що день перемоги 9 травня, сорі, я думала 1 травня, вибачте:)

Demyan - 22-4-2004 у 16:09

ну так що? хочеш поїхати? Просто я ще не знаю про вільні місця скільки їх буде. На наступний тиждень буду знати але хотілося б щоб ті хто хоче їхати, зголосилися і на 99% були б готові, якщо щось цікавить - пишіть відповім. Це не одноденний похід це десь на дня 3.

Остап_М. - 22-4-2004 у 16:09

Молодець Demyan, ніякої пиятики, тільки гори, ми і відпочинок..... :)

vovka - 22-4-2004 у 16:18

Я би також можливо хотів би полазити. А то в Карпатах майже не буваю..
Якщо поїдемо десь на базу, то можу взяти машину. 5 людей туда влізе, в смислі сяде. Тільки щоб було де поставити її.
p.s. Але на 3 дні трохи забагато.. ІМХО. Я би на день.

Demyan - 22-4-2004 у 16:22

Помоєму тут троха вже запуталось. Я взагалі пропоную на один день (на вихідні) можна хоч кожної неділі. Машиною - не вийде бо поставити хіба на стоянку, але набагато цікавіше їхати потягом, тим більше що мукачевський поїзд вже зробили з мякими кріслами. А трьох денний - то можливо буде одноразова вилазка на Говерлу, мабуть, я зроблю її окремою темою, щоб не путати, а походи на вихідні - можна зробити круглорічно:).

Nazar - 22-4-2004 у 18:21

У неділю йду на Лопату. То якраз для такої погоди. І взагалі, на Львів сніг з дощем ередають на неділю-понеділок.

Nazar - 22-4-2004 у 18:23

Говерла то не то.
На ній багато туристів, а вони щось не дуже гармонійно вписуються у моє сприйняття гір.

Demyan - 23-4-2004 у 08:35

Є варіант - одноденний маршрут на гору Ільза (1066м). Машрут - 6 км + 460м вгору. Вихідний пункт - Славськ. Ця горя розташовано так би мовити по центру з неї класний вигляд (не бачив але кажуть) на вищі гори - Тростян і В.Верх, і ніби ще щось. Ніби виглядає непогано тим більше що я там сам ще не був:).

Dмитрик - 23-4-2004 у 23:36

Ото розгрібусь з семінаром і приєднаюсь до Вас, можна? Особливо мені подобається ідея про Говерлу - я там ще небув, але ДУЖЕ хочу поїхати!!!!!!!!:)

Nazar - 24-4-2004 у 22:51

:(
за станом здоров"я в гори не піду цього тижня - перекладаю на наступний тиждень.
Ох вже ця нежить.

Anna - 29-4-2004 у 15:15

добрий день!
а як саме можна приєднатися до походу?
ви всіх берете чи як? :)

Остап_М. - 29-4-2004 у 15:24

2 Anna:
Якщо дуже-дуже хочете то спробуємо і Вас взяти :). Тим більше ви вперше на Форумі і відразу з нами, то класно :) Тільки треба зловити Демяна - то він організатор основний...
2 Demyan:
Де ти пропав??? Чи ти вже в горах??? Але ж день міста - май совість. Давай швидше спускайся і організовуй похід форумців :) :)
2 всіх інших форумців:
Друзі хто бачив/чув/підслухав щось/десь про Демяна то дайте знати??? :)

Nazar - 29-4-2004 у 17:43

Та першого ніби всі зайняті, та й друге не сильно вільне.

Добре їздити у неділю.
До того слід троха підготуватись. Слід не вживати алкоголю з тиждень (кому важко, то хоч 3-4 дні), добре було б зрану побігати. Слід запастись добрим взуттям - мати і черевики, і кето-кросівки, йти добре в шортах. Також слід бути готовим йти в дощ (неймовірно сильні емоційно відчуття!), та також мати багато сухої одежі.
Йти з метою пройнятись тим, що важко описати словами, але воно дуже потужне та українське - воно є та живе в горах, воно має сильну енергетику, але таке саме невидиме як віра - лише коли її прагнеш, то тоді її відчуваєш...!!!!

Demyan - 5-5-2004 у 08:32

Я вже тут:). Щодо мене, то мені всеодно коли іти, лишби вихідні були. Найкраще в суботу іти, щоб в неділю можна було відпочити. Тільки троха важко всім тут вгодити, хтось не може тоді хтось в інший день... Хочеться втслухати пропозції всіх хто серйозно хоче піти на один день!!! Без ночівки, спочатку можна попробувати хоч це організувати. З ночівками вже важче.
Слухаю ваші пропозиції.
2 Anna звичайно що можна всім приєднуватися, тільки прохання котиків, песиків, папугайчиків та всяку іншу домашню звірину з собою не брати:).

Demyan - 5-5-2004 у 08:44

Якщо я пропадаю, то пишіть мені на e-mail. Можемо ближче познайомитися, вишлю ряд фоток.... Була маленька травма ноги (результат футболу та удару в дерево).
2 Nazar
А бігати - це добре, навіть без походу в карпати, хто живе біля стрийського парку - я там часто бігаю і займаюся і ганяю на ровері.

Остап_М. - 5-5-2004 у 13:08

2 Demyan:
Добре що ти вже здоровий. І футбол це класно. Пропоную якось разом пограти (я воротар не поганий). А щодо походу то думаю найкраще коли ти кинеш клич, мовляв тоді то тоді о такій то там то й там :) :) :) І тоді точно знатимемо хто їде а хто ні. Проте всі хто не зможе перший раз зможуть другий чи третій. Адже ми, сподіваюсь не тільки один раз поїдемо. А ще їм покажемо купу фоток!!! Так що давай... ти ж в нас організатором зголосився... (Тільки не в ці вихідні, будь-ласка, в мене в найкращого колєги уродини)... :)

Demyan - 5-5-2004 у 13:45

Ну давай попробуймо, а якшо шо поїдемо вдвох. ОК? Може ближче познайомимся? Можеш в час зайти http://www.bizarre.kiev.ua я там в розділі Города_ Львів нік - SHAOLIN_LVIV?

Anna - 6-5-2004 у 08:39

в мене нема домашніх тварин
може ви призначите якійсь день час
чи скажить яким чином з вами краще домовлятися? :)

Demyan - 6-5-2004 у 08:49

Краще всього по e-mail. Пропоную так: 15 травня на цілий день. Виїзд - в 7:10 потягом львів мукачево, повернення тим самим поїздом. Кінцевий пункт Славськ. Вартість в одну сторону біля 5 грн. Пропоную піти на гору Ільзу (я там ще не був навіть не знаю як іти:) ) але є якась мапа:). Кажуть звідти непоганий вигляд. Ніби відстань невелика десь біля 6км і 500м вверх. Взагалі просто цікаво подивитися спочатку як вийде організація походу, а там далі познайомимося ближче, і буде видно. Хто бажає заходьте в чат я там час від часу буваю.
Так що всім кому підходить дата і місце походу пишіть свою остаточну відпоідь. ОК?

Anna - 6-5-2004 у 09:06

а по неділях походи не плануються?

Nazar - 6-5-2004 у 09:10

Мене так само субота не влаштовує, я за неділю.
Василю, де ти?

Demyan - 6-5-2004 у 09:12

Думаю що можна і по неділях, я ж кажу краще вирішити швиденько коли кому підходить. В мене вихідний субота і неділя, просто в неділю приїдемо пізно думаю що вдома будемо після 23:00. А у мене вода до 22:00 :(. і в понеділок на роботу, але то нічого, це мої проблеми, встану раніше і все. Пропоную тоді вирішити коли в суботу чи в неділю. Я так зрозумів що тобі краще в неділю так?

Anna - 6-5-2004 у 09:26

мабуть нам прийдеться розділитися :))))))
на тих хто по суботах і хто по неділях :)
а якщо направду, Demyan - як на рахунок неділі?

Anna - 6-5-2004 у 09:29

здається я трохі спізнилася з коментом
я голосую за неділю :)

Demyan - 6-5-2004 у 09:35

Якщо ти точно згідна на неділю тоді все, ТЧК похід в неділю 16 травня. Треба поважати голос жінки:).
Значить покищо список виглядає так.

Anna (це нічого що я тебе вже вписав:) ),
Demyan.

хто приєднується?

Nazar - 6-5-2004 у 09:48

З понеділка себе впишу мабуть.

Anna - 6-5-2004 у 10:01

все
домовилися :)
приєднуйтесь панове :)
Demyan - мабуть треба виклисти подробиці збору чи щось таке?

Demyan - 6-5-2004 у 10:17

Думаю найкраще зібратися в 6:45 біля входу в головний вокзал. Добре було б коли б ми мали якусь додаткову інформацію про одне одного. Можливо мобільні, свідоцтва про народження :) або ще щось таке, однак тут не треба їх давати. Деталі напишіть мені на мейл demyan777@ukr.net. Було б добре обмінятися фотками, щоб я не стояв з табличкою на вокзалі :) а вже знали в лице одне одного.

2 Anna а в тебе є e-mail? напиши мені.

qwerty26301 - 7-5-2004 у 12:04

Було би добре якби був приблизний розклад дня: поїзди-автобуси, Коли відправляємося-прибуваємо. Це дуже актуально для не-львівян та тих хто зайнятий на роботі.

qwerty26301 - 7-5-2004 у 12:10

Нє, сьогодні я гальмую конкретно... От якби в цю неділю... Просто я з Тернополя, у львові проїздом, тому добирання важкеньке. Ще до оргпитань: хавати що будем. Думаю на такі походи особливого спорядження не тре!

Demyan - 7-5-2004 у 12:19

Вище написано що поїзд Львів Мукачево відходить в 7:10 прибуває до львова в 22:45. Їдем до Славська. Більше ніяких транспортів окрім пішкаруса :).
Їсти будем десь на пеньочку. Що хто візьме те й будем їсти. Я люблю в маленькі походи брати солений арахіс, шоколадки, банани. Це все ситне калорійне мало місця займає і мало важить. Спорядження абсолютно не треба можна навіть з кульочком іти:).

Андрій Пелещишин - 7-5-2004 у 12:28

Оф-топ, але за порушення пункту Правил щодо назв користувачів я блокую користувача qwerty26301

Остап_М. - 7-5-2004 у 14:23

2 Demyan:
Ото молодець. Діло пішло. Я теж приєднююсь. Остаточно напишу тобі на мейл...... :))

fresca - 10-5-2004 у 20:19

Хочемо приэднатися до походу 29-30-31 травня (парочка київських енергійних дівчат). Відгукніться, хто планує.

Demyan - 11-5-2004 у 08:28

2 fresca
Постараємося зробити щось для вас на 29 травня. А як ви плануєте з києва добратися зранку і потім вночі назад?

Хочу сказати що на цю суботу очікується погана погода. Ось дані про погоду в сколе
-----в ніч з суботи на неділю В ніч на Неділю
Змінна хмарність. Низька температура: -2° C !!!!!! Вітер Південний 7 km/h
-----в неділю
Можливий дощ. Висока температура: 15° C Вітер Південний 10 km/h
однеденні походи при поганій погоді нічого гарного не обіцяють, оскільки можна просто просидіти на вокзалі або намокнути і заробити вражень на 1 бал. Ближче до четверга уточним дані.

Остап_М. - 11-5-2004 у 16:06

2 парочка київських енергійних дівчат:
Давайте, давайте. Львів і Карпати - це все і найкраще.
2 Demyan:
Погода неосновне. Але моє кошеня ще незнає чи зможе, тому і я необіцяю.... Ми ще напишемо....

Demyan - 11-5-2004 у 16:57

2Остап_М.
кошеня - то твоя дівчина?
Погода в одноденні походи - то основне. повір мені не хочеться вийти з поїзда коли падає дощ і іти мокрим або десь просто сидіти. Якщо похід до то так, бо відповідно готові до цього, а так просто хочеться розслабитися на травичці повалятися.... Буде видно. На говерлі падав мокрий сніг і був сильний дубак.

Остап_М. - 12-5-2004 у 14:46

2 Demyan:
Так, кошеня то моя кохана дівчинка.
А щодо погоди, то ти правий. Може тоді краще трохи почекати. Заодно почекаємо на киянок??? :)

Demyan - 12-5-2004 у 15:13

Ага
2 All - 16 походу не буде!!!

Anna - 12-5-2004 у 15:35

а не зарано ви погодою перейнялися?
вона ж змінюється швидше ніж думки :)

Остап_М. - 12-5-2004 у 16:08

2 Anna:
Та ніби ні Аню. Подивись яка вона, та погода. Краще почекати. Хоч мусимо нарешті зібратись і таки поїхати колись, нарешті !!! :) :) :)

Nazar - 12-5-2004 у 17:43

Шкода, звичайно, але я на цю неділю йду у гори з компанією по роботі.
ті люди підуть у дощ і грозу, тому і я мушу, яка б не була погода.

Demyan - 13-5-2004 у 08:31

погода в місті сколе на неділю (вночі і вдень)
В ніч на Неділю
Можливий дощ. Гроза. Низька температура: 1° C Вітер ЗПЗ 18 km/h
Неділя
Можливий дощ. Висока температура: 14° C Вітер ППЗ 21 km/h

2 Anna
Гори не втечуть, а хмари втечуть:)

Я такий що теж хожу і в грозу і в дощ але якщо то похід. Уявіть ситуацію: ми відійшли з кілометрів 5,і тут сильний дощ + температура ще холодна і земля не нагрілась. Ваші пропозиції? на 1 день палатки брати я не хочу а також всякі там дощовики куртки тенти і запасні шкарпетки:). Якщо іти в похід то звісно без проблем на крайній випадок сіли в кучку під тенти або якщо надовго розставили палатку.

Anna - 13-5-2004 у 12:57

та я теж не фанат холоду та дощу, просто не дуже довіряю прогнозам погоди :)
Demyan, я раз сама від хмари тікала, не дуже вдалося :)

Остап_М. - 13-5-2004 у 13:52

Так що все гаразд!!!
Пропоную перенести на наступну неділю ( 23 травня)???
Як там з погодою Демян??? :))

Demyan - 13-5-2004 у 14:11

не знаю я можу сказати за тиждень (чим ближче ти точніше)

Nazar - 13-5-2004 у 14:46

Щоби відчути гори, не слід лише зними знайомитись через посмішку, бо гори - то ГОРИ!
Тому, пізнати їх красу у дощ - це теж супер сила.
Тут навіть не попса-непопса, просто то не туристичне, то справді глибинний душевний потяг.

Anna - 13-5-2004 у 15:22

а перебування на горі в хмарі - то страшна сила :)

Nazar - 13-5-2004 у 15:24

О! Є контакт!

Demyan - 13-5-2004 у 15:40

Та то все правильно люди. Тільки є різні походи, відповідно різне спорядження, різний підхід організації, різний термін походу і т.д.
Я вже був і на хмарі і в хмарі :) і цілий день мок і палатка промокала - в резульаті в 3 місній - 7 людей спало на боках, переварталися по команді, інакше не можливо........
Але одноденні походи вихдіного дня це швидше не похід а просто класний час в горах без навантаження... Розумієте мій хід думок. Ну хіба коли буде падати на вулиці дощ ви вийдете без парасолі, щоб спеціально намокнути???
Так само і тут. Звісно я за якщо буде сонце, потім випаде дощ і знову сонце... це цікавіше але якщо дубак і падає дощ :( краще дома посижу або вже якщо іти то йти в похід (не одноденний), тоді звісно всі дощі і холода забуваються а дивимося тільки на гори, хоча в горах більше нічого і нема:).

Nazar - 13-5-2004 у 16:08

1. Ільза - це 1- 1,5 години лишнього часу на добирання у порівнянні з лопатою, та й вигляд там, кажуть, гірший.
2. А йти тре швидше з огляду на п.1.

Demyan - 13-5-2004 у 16:29

можна і на лопату....

Dмитрик - 13-5-2004 у 23:11

(крик душі) Заберіть мене до чудових Карпат!!!!!!!!!!

Anna - 14-5-2004 у 08:38

добре
будемо шаманити гарну погоду на наступні вихідні :)
тількі щоб всі старалися :))))))

Demyan - 14-5-2004 у 08:41

2 Dмитрик
заберем.....

Давайте тоді обговорюємо дату. Всім й надалі краще в неділю чи може всетаки в суботу? пишіть коли кому краще 22 чи 23?

Anna - 14-5-2004 у 12:34

мені далі краще в неділю

Остап_М. - 14-5-2004 у 12:40

Мені теж краще в неділю!!! :))

Demyan - 14-5-2004 у 14:46

ОК, домовилися. 23 травня.

Назар Куций - 17-5-2004 у 12:15

Вчора таки був дощ.
Температура десь від 4 до 9 градусів.
Але гори були неповторні, лише починають оживати, вище взагалі лише маленькі бруньочки, така аж дико салатового кольору рослинність та трава. Пташки та вітерець створюють неповторний звуковий супровід.
А коли заходиш у хмари - о! Там дихання якесь взагалі інше, чистіше і кожним подихом яскравіше відчуваєш ту дивну енергетику гір.
Фотки викладу згодом, коли перелогуюсь на фотках.
Ну то як - 23?

Demyan - 17-5-2004 у 14:08

Доречі до лопати більше 8 км і вгору 770 м. Якщо іти зі Сколе. Чи хтось знає інший маршрут на лопату?

Назар Куций - 17-5-2004 у 15:52

В самому Сколе за мостом висить табличка - Лопата-стрілка) 12 км. Висота над рівнем моря десь 1246м.
Є дві дороги - одна по при потік, друга по маршруту 02.
Цікаво -коли йти одним, а спускатись іншим.
Ось фото
http://private.fotki.com/NazarK/ukrainski_karpaty/

Demyan - 17-5-2004 у 15:59

от власне просто вище писали
>1. Ільза - це 1- 1,5 години лишнього часу на добирання у порівнянні з лопатою, та й вигляд там, кажуть, гірший.
>2. А йти тре швидше з огляду на п.1.

Здається краще на Ілзьу? ні?

Назар Куций - 17-5-2004 у 16:05

Може й так.
Але час в дорозі краще тратити у пішохідноній прогулянці у горах (реально більше часу у горах), ніж у добираннях в електричці.
А на Ільзу ми можемо сильно не пропотіти, хіба біжатимемо.
Але можна спробувати.
Нам треба ходити всюди, і вже власним досвідом вибирати наступні походи.

Олексій Мачехін - 18-5-2004 у 10:14

Виправлений лінк на фото:
http://public.fotki.com/NazarK/ukrainski_karpaty/

Nazar - 18-5-2004 у 10:32

Дякую, Олесю!
Ти справжній колєга і завжди йдеш на допомогу.
Приєднюйся до гірського товариства.:)

Олексій Мачехін - 18-5-2004 у 11:38

Та я ю залюбки, проте на цьому тижні, здається, їду в інший бік - відрядження у Маріуполь.

Nazar - 18-5-2004 у 22:47

Ну то як, які в кого плани.
Дем"яне, Ви як організатор мусити підкреслити своїм останнім словом точний маршрут, і вже тоді конкретніше почнемо готувати спорядження - часу залишилоось нгебагато.

Demyan - 19-5-2004 у 08:14

Всім привіт. маю невтішну новину для себе, я також їду до відрядження, потім на вихідні приїжає одна "делегація" знайомих. Треба їх десь подіти, а на наступний тиждень мабуть я буду "делегувати" до них.
Однак я пропоную вам всеодно зібратися і поїхати.

2 Nazar
Може б Ви зголосилися повести групу? Не пропадати ж із-за мене походу. Маршрут можу детально описати. Маубть зроблю це в пятницю, коли і буду останій день на звязку. Скажіть своє слово.
2 All
Вибачайте будь-ласка, робота то класна штука але іноді вона псує всю малину:).

Nazar - 19-5-2004 у 09:09

Отакої....
З мене ніякий організатор, тому певно чекатимемо на Вас.
Також маю роботу, тому прекрасно все розумію.

Anna - 19-5-2004 у 09:18

в мене плани були піти в неділю з вами :)
а ось тепер навіть і не знаю
Nazarе, може ви дійсно замінете Demyanа?

Anna - 19-5-2004 у 09:19

шкода....

Demyan - 19-5-2004 у 09:31

Ну ось і підвели дівчину........ яка вже налаштувалася на похід.... аж ніяково. Можливо щось ще придумаю, завтра я точно на звязок не вийду, в пятницю ... всяке буває. Дамся знати в пятницю, однак якщо всім не важко то скажіть!!!! хто б зміг би 100% в неділю піти, так щоб якщо все вийде,то в пятницю ми домовилися і все порішали, бо якщо я впораюся в суботу (хоча сумніваюся:( ) то можливо не все втрачено.

Nazar - 19-5-2004 у 10:23

Ну давайте.
Але саме головне, що я ще сам не знаю, чи зможу піти.

Значить спорядження.
Взуття - бажано на розмір більші черевики, щоби спускатись було зручно, на всяк випадок кросівки запасні взяти.
Футболки - 2-3, светрик або гольф (або і те і те) , вітрівка і дощовий плащик, кепка і якась шапка, шкарпетки, можна рушник.
Всі сухі речі обов"язково в пакет завернути.
Їжа - небагато, питво краще чай.
Зранку добре поснідати.
Бажано не вживати до неділі алкоголю.
Далі ще один пакет для мокрих футболок і шкарпеток.

Demyan - 19-5-2004 у 11:20

Не знаю, щодо мене то я б не планував брати нічого запасного, а піду в кросівках. Візьму хіба курточку та й все.
Але то на розсуд кожного окремо, кожен знає що хто хоче і свої вимоги.
В мене була історія коли я в Татри пішов в кедах по камнях (скелясті гори) на висоту 2400м. Випав сильний дощ,град температура - впала до 4-6 градусів, куртку прийшлось віддати дівчині, лишився в футболці але нічо, вижили. Є гарні фотки. Але не рекомендую такого повторювати, це я просто розслабився та й якщо чесно не знав куди іду а погода внизу блуа - жара (біля 30 градусів) !!!

Остап_М. - 19-5-2004 у 11:33

То коли нарешті відбудеться той наш похід????!
Невже десь аж влітку??????

Nazar - 19-5-2004 у 11:38

В жодному разі не слід вдаватись до такої легковажності з одягом.
Ви пропотієте все одно, а на горі вітер, тому відразу слід перевдягтись у сухе.
Далі, кросівки - то супер, але коли проходити галявини чи полонини - там роса, і ноги вмить мокрі. Мокрі ноги - то дискомфорт.

Олексій Мачехін - 19-5-2004 у 11:44

Якщо дозволите поділитись досвідом, то в гори, на мою думку, треба ходити або в трішечки запросторому взутті, що міцно кріпиться до литки (полегшені берці - ідеально, проте ні в якому разі не звичайні чоботи) або у м`яких мештах, що міцно зашнуровуються на гомілці (звичайні м`які кеди наприклад).

Demyan - 19-5-2004 у 11:44

Так, я згідний з тим, але тому і кажу що кожен знає свої потреби, те що йому до вподоби. Я можу з мокрими ногами пройти без проблем, тим більше що коли ми будемо на місці в 10:00 роси вже не буде (при хорошій погоді). З вітром теж погоджуюся, тому тим хто ввагається або ще не знає свої вимогу раджу прислухатися до спорядження яке дав Nazar (див. вище).

Demyan - 19-5-2004 у 11:47

2 Остап_М.
Слухай а ти не хочеш повести похід у разі чого? Я б розповів що куди іти. Тим більше що я сам збираюся іти по опису, бо сам там ніколи не був.

Олексій Мачехін - 19-5-2004 у 11:47

Що ж до кросівок - маю тут упередження до них як до туристичного взуття через те, що вони як правило не міцні, довго сохнуть, нога пріє і, головне, не відчуває поверхні, при тому що кріпляться вони до гомілки, що може призвести до вивихів.

Назаре, включи у свій список
пластирі (2-4 штуки різні)
два пакети для ніг (у випадку дощу надягаються на сухі шкарпетки і зберігають ноги сухими, хоча й шелестять)
на всіх обов`язково хоча б одне джерело вогню гострий ніж і еластичний бинт.

Все ж таки гори. Різне буває ;)

Остап_М. - 19-5-2004 у 12:28

2 Demyan:
Я б залюбки. Але судячи з обставин і побажань форумців. Той похід маєш вести саме ти!!! Тому краще почекати, але зробити все так як треба :)

Anna - 19-5-2004 у 13:17

ну добре на рахунок спорядження все вияснили :)
остаточно похід буде відмінено в п"ятницю?
я все добре зрозуміла? :)

Nazar - 19-5-2004 у 13:36

Ні Анно.
Я все одно піду зі старою компанією (це 2 чол), але вони більше спортивно підходять до цього питання, тому працювати треба більше.

2 Олесь: Пакети не допомагають. Люди, які ходять зі мною - це справжні фахівці - 50-70 виходів у рік! Вони мають гумаки, і у дощ ідуть у них. Я йшов у черевиках лісника, ноги були сухі, не потіли і не мокли.

Далі і у 10,00 роса вище тримається, крім того, що у тумані вона тримається протягом дня. Тобто, якщо хмарно, то роса може бути і в обід.

Anna - 19-5-2004 у 14:20

я мала на увазі той похід, про який ми тут домовлялися

Назар Куций - 19-5-2004 у 18:06

Хто має бажання йти цієї неділі?

Demyan - 21-5-2004 у 08:39

2 Назар Куций
Молодець, візьми будьласка на себе похді в неділю. Якщо щось потрібно від мене то запитай, мабуть я ще буду на звязку десь до обіду.

2 All
Так що приєднуйтеся! Я буду радий якщо ви підете в похід.

Nazar - 21-5-2004 у 22:56

Мені дуже шкода, але в мене похід відміняється....
Маю на то дуже серйозні причини...

Може якось на наступні вихідні?

Влодко - 23-5-2004 у 00:24

На один день в Карпати і це похід, ви що пенсіонери. Йти потрібно як мінімум на три дні, а то поки в електричці, поки зберетися на маршрут... потім вже й збиратися пора, отже й відійдете від станції якихось кілометрів 10.

Nazar - 23-5-2004 у 09:56

Та ні, ти спочатку спробуй, а потім вже про пенсії.
Часу вистачає на багато чого, а от так щонеділі в гори - ти неодмінно проймешся тією силою. Та що тут говорити.
Можна і на довше, але для цього потрібна відпустка - а де ж її взяти?

Anna - 24-5-2004 у 08:01

починаємо нову серію домовлянь :))))))))))))
які думки - плани?

Demyan - 24-5-2004 у 08:34

2 Влодко
Невже так важко зрозуміти що одноденні походи - це похід на 1 день, ми не йдемо з палатками котлами і т.д. На довший похід потрібно більше часу, коли був студентом то ходив, тепер можу собі позволити тільки раз піти в вихідні, але до чого тут пенсіонери - не розумію... Тим більше що ми і не збираємось іти більше 10 км в одну сторону.

А я думав що ви поїхали... хоча з погодою вам би не повезло.... будем думати про інший день.

Anna - 28-5-2004 у 09:21

Зелені свята пропускаємо? :)

Demyan - 31-5-2004 у 09:16

Всім, привіт. В мене склалося так, що як вернувся в пятницю так відразу "впали" на хвіст і сказали знайомі що хочутьв Карпати. Прийшлось таки в суботу вийти в гори. Пішов по задуманому маршруту на Ільзу. Було класно завдяки погоді та тому що 3 рази заблудилися, однак вийшли на місце.... Було чудово. однак я всетаки побачив що в суботу краще іти оскільки прийшов я додому десь в пів на першу. І якби треба було іти на роботу в на наступний день, було б кепсько...Так що думайте і всетаки краще в суботу ходити.

Назар Куций - 31-5-2004 у 10:27

Та тут думай-недумай, а робота таки вредна...
А як Ільза? Є фотки?

Demyan - 1-6-2004 у 08:27

Ільза - так нічого, туди досить легко підніматися, можна не спішити, зупинитися в Славську зранку в кафе, випити кави і потихеньку повзти з привалами біля гарних місць. Фактично вся дорога - рівна тільки на початку і в кінці метрів 100 вверх і все.
Фотки є хто хоче напишіть, вишлю на e-mail. Але не знаю коли відповім бо щось останім часо глючить сильно ukr.net. Але ви пишіть...

Anna - 3-6-2004 у 07:43

а чи плануємо ми щось тепер?

Nazar - 3-6-2004 у 22:41

Добре було б, але я дуже не в фомі, буду плентатись позаду...

А погода як?

Влодко - 4-6-2004 у 00:29

2Demyan
Неважко, просто я їх не сприймаю ще зі школи. Неприємні спогади відклалися добре в пам"яті. Тому й люблю ходити в мандрівки на кілька днів.

Anna - 4-6-2004 у 08:03

В ніч на Суботу
Змінна хмарність. Низька температура: 48° F / 9° C Вітер ПднС 6 mph / 10 km/h
Субота
Змінна хмарність. Висока температура: 71° F / 22° C Вітер ПднС 8 mph / 14 km/h
В ніч на Неділю
Змінна хмарність. Низька температура: 51° F / 11° C Вітер ПднС 4 mph / 7 km/h
Неділя
Змінна хмарність. Висока температура: 71° F / 22° C Вітер СПднС 6 mph / 10 km/h
В ніч на Понеділок
Змінна хмарність. Низька температура: 48° F / 9° C Вітер ПднПднС 2 mph / 3 km/h

ось таке
як на мене погода гарна :)

Demyan - 4-6-2004 у 08:21

Якщо чесно мені аж ніяково, сам затіяв а тепер...Я на жаль не зможу і на ті вихідні. Але якщо ви захочете іти то напишіть я розповім деталі, тут нічого важкого нема. Подумайте добре. І ще одне - повірте мені краще іти в суботу, тим більше що погода буде дуже добра - гарячо, значить іти буде важче, більше втоми. Просто ті люди які ходили зі мною, не мали такого досвіду, а на другий день десь до години першої віддихали.... хоча маршрут як на мене легкий.
Так що збирайтеся і вирушайте!

Anna - 4-6-2004 у 12:23

нажаль сама я зібратися аж ніяк не можу

Капітошка - 18-6-2004 у 15:21

Ця пропозиція, щодо походу у гори, на липень приймається?;)

Назар Куций - 18-6-2004 у 15:48

До-речі.
Йду у неділю, можливо й сам - попросту треба!
Хто конектиться - зголосіться.
треба мати броцик і одяг, взуття (у мене самого нема), все решта телефоном.

Роман Голощук - 18-6-2004 у 21:43

Назаре - не підведи Annu - вона так хоче у Карпати!!!

Ірина Матвіїв - 19-2-2010 у 21:12

можу запропонувати один чудовий одноденний похід, який ми здійснили минулого року на першотравневі свята це Зелемінь-Кудр"явець-Лопата, виїхавши зі Львова електричкою так само повернулись ввечері і ще й встигли трішки поматрасувати, випити пива і посмакувати морозивом вже після спуску з гір в Сколе....дуже і дуже раджу скористатись, оскільки легко іти практично по хребті і одночасно долати аж кілька вершин поспіль, детальний опис, а також історію походу можна почитати на сайті http://my-karpaty.com.ua/forum/... ;-)

Юрій Сєров - 19-2-2010 у 21:29

Ірино, лінк не працює :(
А маршрут справді цікавий!

Соломія Федушко - 19-2-2010 у 21:30

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
можу запропонувати один чудовий одноденний похід, який ми здійснили минулого року на першотравневі свята це Зелемінь-Кудр"явець-Лопата, виїхавши зі Львова електричкою так само повернулись ввечері і ще й встигли трішки поматрасувати, випити пива і посмакувати морозивом вже після спуску з гір в Сколе....дуже і дуже раджу скористатись, оскільки легко іти практично по хребті і одночасно долати аж кілька вершин поспіль, детальний опис, а також історію походу можна почитати на сайті http://my-karpaty.com.ua/forum/... ;-)

Ой, тепер головне тільки дочекатись весни :) Ви краєте душу...
http://my-karpaty.com.ua/forum/viewforum.php?f=5

Ірина Матвіїв - 19-2-2010 у 21:43

Доречі, а хто в гори трохи ходить, може щось заплануємо на весну ? ;-)

Ірина Матвіїв - 19-2-2010 у 21:45

як не працює, хм зараз спробую ще раз http://my-karpaty.com.ua/forum/viewtopic.php?f=5&t=63 - це та сторіночка де про маршрут, а це лінк сайту http://my-karpaty.com.ua/

Ірина Матвіїв - 19-2-2010 у 21:47

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
можу запропонувати один чудовий одноденний похід, який ми здійснили минулого року на першотравневі свята це Зелемінь-Кудр"явець-Лопата, виїхавши зі Львова електричкою так само повернулись ввечері і ще й встигли трішки поматрасувати, випити пива і посмакувати морозивом вже після спуску з гір в Сколе....дуже і дуже раджу скористатись, оскільки легко іти практично по хребті і одночасно долати аж кілька вершин поспіль, детальний опис, а також історію походу можна почитати на сайті http://my-karpaty.com.ua/forum/... ;-)

Ой, тепер головне тільки дочекатись весни :) Ви краєте душу...
http://my-karpaty.com.ua/forum/viewforum.php?f=5


Я теж так весни хочу, сьогодні була по-справжньому весняна погода і так захотілось помріяти.... про якісь подорожі ;)

Соломія Федушко - 19-2-2010 у 22:00

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
Я теж так весни хочу, сьогодні була по-справжньому весняна погода і так захотілось помріяти.... про якісь подорожі ;)

Ні! Як мріяти, то в же мріяти!!! ;) Одноденний маршрут мої мрії не задовільнить, мінімум трьохденний :saint:

Ірина Матвіїв - 19-2-2010 у 22:24

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
Я теж так весни хочу, сьогодні була по-справжньому весняна погода і так захотілось помріяти.... про якісь подорожі ;)

Ні! Як мріяти, то в же мріяти!!! ;) Одноденний маршрут мої мрії не задовільнить, мінімум трьохденний :saint:


Без проблем, адже на першотравневі свята у нас буде 4 вихідних ;-) може на Боржаву ? ;-)

Соломія Федушко - 20-2-2010 у 10:40

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Ірина Матвіїв
Без проблем, адже на першотравневі свята у нас буде 4 вихідних ;-) може на Боржаву ? ;-)

Минулого літа після фесту Шипіт, на наступні вихідні я з друзями збирались на Боржаву;), але в мене виникли непередбачені обставини і я не пішла :(
Правда, можливо, і добре, бо з чотирьох два дні падав дощ:( Ось так мені чи пощастило чи ні, я ще не вирішила:rolleyes:

Катерина Слобода - 20-2-2010 у 10:53

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Ось так мені чи пощастило чи ні, я ще не вирішила:rolleyes:

Ще з літа не вирішила? :) То вже скоро нові шанси будуть... вирішуйте:saint:

Соломія Федушко - 20-2-2010 у 10:55

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Цитата:
Оригінальне повідомлення від Соломія Федушко
Ось так мені чи пощастило чи ні, я ще не вирішила:rolleyes:

Ще з літа не вирішила? :) То вже скоро нові шанси будуть... вирішуйте:saint:

Катерино, можливо ви вже нарешті НАВАЖЕТЕСЬ, а?

Катерина Слобода - 20-2-2010 у 11:06

Можливо. :lol: (Див. тему Запитання для дівчат :lol: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1480&page=1 )

Соломія Федушко - 20-2-2010 у 11:09

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
Можливо. :lol: (Див. тему Запитання для дівчат :lol: http://misto.ridne.net/viewthread.php?tid=1480&page=1 )

та мені й дивитись не треба : "Можливо" - ніколи в житті!

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Катерина Слобода
В мене
Так=Так
Ні=Ви погано просите...попросіть краще.
Я подумаю=наразі Ні і певно таки і потім Ні
Можливо=однозначно Ні :saint:

Hanor Narasson - 20-2-2010 у 19:04

Розкажу про один з одноденних походів, у який я ходив з донечками на початку минулого вересня. Біля Дубини, перед Сколе є річка Кам'янка, на який гарний водопад. Туди можна йти через гори від мосту у самому Скольому, а можна по дорозі від Дубини. Оскільки дівчаткам всього 7 і 5 років, то ми пішли по дорозі.
Зранку було доволі зимно і мама доньок позакутувала. А вдень потепліло, почали роздягатися. І тут такий цимес;) Ще раніше тесцьова десь на секондхенді купила цілу упаковку зовсім нових дитячих футболо, у фабричній упаковці. На футболках - Міккі Маус, прапор Ізраілю і напис англійською та івритом "Міккі любить Ізраїль". Дівчатка то носили замість білизни, а я навіть не особливо на то звертав увагу.
Дійшли ми до водопаду, пофотографував я їх , залізли на гору до Мертвого озера, спустилися назад до "Живої води", вертаємося мимо водопаду, і я згадую, що на всіх фото дівчатка одні, без мене.
А тут слід сказати, що на той водопад заїжджають всі автобусні екскурсії з Моршина, Трускавця і Східниці, коли повертаються із Славського. В той день заїхала туди екскурсія з трускавецького "Клубу рН", який "спеціалізується" на ізраїльтянах.:o Прошу старшу пару, щоб сфотографували мене з дівчатками біля водопаду. Сфотографували вони нас, я подякував, вже йдемо, а вони мені кажуть: "Ваши девочки так хорошо говорят по-украински!":lol:

Ірина Матвіїв - 20-2-2010 у 20:06

Цитата:
Оригінальне повідомлення від Hanor Narasson
Розкажу про один з одноденних походів, у який я ходив з донечками на початку минулого вересня. Біля Дубини, перед Сколе є річка Кам'янка, на який гарний водопад. Туди можна йти через гори від мосту у самому Скольому, а можна по дорозі від Дубини. Оскільки дівчаткам всього 7 і 5 років, то ми пішли по дорозі.
Зранку було доволі зимно і мама доньок позакутувала. А вдень потепліло, почали роздягатися. І тут такий цимес;) Ще раніше тесцьова десь на секондхенді купила цілу упаковку зовсім нових дитячих футболо, у фабричній упаковці. На футболках - Міккі Маус, прапор Ізраілю і напис англійською та івритом "Міккі любить Ізраїль". Дівчатка то носили замість білизни, а я навіть не особливо на то звертав увагу.
Дійшли ми до водопаду, пофотографував я їх , залізли на гору до Мертвого озера, спустилися назад до "Живої води", вертаємося мимо водопаду, і я згадую, що на всіх фото дівчатка одні, без мене.
А тут слід сказати, що на той водопад заїжджають всі автобусні екскурсії з Моршина, Трускавця і Східниці, коли повертаються із Славського. В той день заїхала туди екскурсія з трускавецького "Клубу рН", який "спеціалізується" на ізраїльтянах.:o Прошу старшу пару, щоб сфотографували мене з дівчатками біля водопаду. Сфотографували вони нас, я подякував, вже йдемо, а вони мені кажуть: "Ваши девочки так хорошо говорят по-украински!":lol:


:)Весела історія :-)))) а місце це справді дуже чудове, єдиний недолік масове скупчення туристів, хоча все одно варто там побувати, водоспа Кам"янка дуже гарний :)