Форум Рідного Міста

Найвпливовіша сотня (Топ-100) України

Captivitas - 22-4-2004 у 15:21

Журнал "Кореспондент" вдруге зробив рейтинг найвпливовіших людей України.


"В целом по сравнению с прошлым годом в рейтинге появилось 35 новых имен. Из 100 номинантов, попавших в украинскую табель о рангах в этом году, 42 – это политики и государственные чиновники, 35 – бизнесмены, 23 - общественные и культурные деятели и спортсмены."

Кореспондент

Як і рік тому перша четвірка така:
1) Л. Кучма
2) В. Медвідчук
3) В. Янукович
4) В. Ющенко

Зверніть увагу - три останні усі Віктори ;)

Були також відзначені:
серед журналістів - Ю.Мостова, В. Піховшек,Д. Кисельов
серед письменників - Ю. Андрухович , І.Малкович :saint:
серед музикантів - О.Скрипка, С.Вакарчук, М.Поплавський, А. Данилко (не плутати з В. Сердючкою :lol: )

Остап_М. - 22-4-2004 у 15:39

Ну то добре, що існують такі рейтинги. Тільки цікаво за якою шкалою вимірюється та чи інша "впливовість". Адже Піховшек "впливає" по одному, а Малкович і Андрухович, набагато приємніше !!! :)

Odarka - 22-4-2004 у 15:41

Півовшек вже ніяк не впливає, бо на нього впливають Медвечуки, Кучми. Януковичі:)

Grabchuk - 22-4-2004 у 16:38

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Журнал "Кореспондент" вдруге зробив рейтинг найвпливовіших людей України.
Як і рік тому перша четвірка така:
1) Л. Кучма
2) В. Медвідчук
3) В. Янукович
4) В. Ющенко


На що Ющенко впливає? На зовнішню політику? На вступ до ЄЕПи? Чи може на бізнес, приватизацію, природні монополії? Чи може вирішує якісь кадрові питання - просуває або звільняє міністрів, губернаторів, послів...?


Цитата:

серед музикантів - О.Скрипка, С.Вакарчук, М.Поплавський, А. Данилко (не плутати з В. Сердючкою :lol: )


Чому не плутати? А що з отимо робити ?

Grabchuk - 22-4-2004 у 16:48

Рейтинг впливовості по політичному фактору альтернативний
http://www.telerating.com.ua/#

Позиція
1 Пінчук Вітька
2 Медведчук Вітька
3 Ахмєтов Ринат
4 Клюєв Андрюха
5 Хмельницький Васька
6 Суркіс Грішка
7 Тигіпко Серьожка
8 Ярославський Сашок
9 Тарута Серьожка
10 Бакай Ігорьок
11 Коломойський Ігорчик
12 Гайдук Вітька
13 Порошенко Петруха
14 Хорошковський Валєрік
15 Жеваго Костік
16 Момот Сергійчик
17 Мартиненко Николай
18 Табачник Дмитруха
19 Губский Бодька
20 Клюев Серьожка

Роман Голощук - 22-4-2004 у 22:31

Цитата:
Першим відправив користувач Captivitas
Журнал "Кореспондент" вдруге зробив рейтинг найвпливовіших людей України.


А форумців у цьому списку ще немає? :)

Dмитрик - 22-4-2004 у 23:21

Пропоную першу кандидатуру - Dмитрик :) :D

Captivitas - 23-4-2004 у 08:08

Головний редактор журналу Віталій Сич пояснює:
"Вплив – це матерія, що важко підається виміру і вплив може бути різним. У міністра наприклад вплив визначається владними повноваженнями, які йому дає його посада. У лідера опозиції немає владних повноважень, але є рейтинг популярності, який у чотири рази вищий за популярність президента. А в Андрія Данилка немає ні владних повноважень, ні рейтингу популярності, але є мільйони шанувальників в Україні, Росії і Білорусі, які слухають його пісні."

Андрій Данилко, також відомий як Вірка Сердючка, з'явився у списку ста найпопулярніших людей під номером 20, бо він, за словами співробітників журналу, є втіленням "української мрії" – безробітний актор з освітою продавця, який став поп-зіркою і збирає десятки тисяч глядачів на аншлагових концертах у Києві і Москві.

(с) ВВС

Андрій Пелещишин - 23-4-2004 у 10:04

Ну взагалі, у Росії професійний блазень показав, як треба трансформувати вплив на душі людей у реальну владу.

Роман Голощук - 23-4-2004 у 21:54

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Ну взагалі, у Росії професійний блазень показав, як треба трансформувати вплив на душі людей у реальну владу.


Андрію, це ти про нового губернатора Євдокімова?
А може він того - покаже себе у вирішенні і політичних і економічних питань свого краю.
Головне, що у нього "морда красная такая" ;)

Андрій Пелещишин - 23-4-2004 у 22:44

Так я ж не проти нього (то проблеми Алтайців), я просто навів приклад реальної трансформації одного виду впливу (духовного) в інший (реально-політичний).

сумна - 24-4-2004 у 12:08

Боже, яка ж я темна! Доброї третини з наведеної альтенативної двадцятки не знаю. Хто вони, ці сірі кардинали? Мо' краще їх і не знати...

Остап_М. - 24-4-2004 у 15:18

2 сумна:
Ти не одна :))
Але що цікаво, яким саме чином ті всі людиська на нас впливають ??? (то просто скоро річниця Чорнобиля і я про шось таке подумав)...

Dmy - 25-4-2004 у 15:43

Цитата:
Першим відправив користувач сумна
Боже, яка ж я темна! Доброї третини з наведеної альтенативної двадцятки не знаю. Хто вони, ці сірі кардинали? Мо' краще їх і не знати...

Та ніякі вони не "сірі". Звичайні "темні". Не знаю, хто такий Клюєв-№4, а також Клюєв-№20, а ще Мартиненко-№17 (Ніколай?!).Усі інші, за винятком пана Табачника - звичайні "тлусті гаманці".
Така підбірка, скоріше за все, свідчить не про вплив, а про укладачів рейтингу.