Форум Рідного Міста

Супер фестиваль "Флюгери Львова"

Odarka - 22-4-2004 у 15:22

Фестиваль „Флюгери Львова”

Цього року під час святкування Дня міста вдруге відбудеться фестиваль джазової та фолк музики „Флюгери Львова”. Фестиваль організовують Мистецьке Об’єдання „Дзига”, ГО „Вірменська, 35” та управління культури Львівської облдержадміністрації за сприяння Генерального консульства Чеської Республіки у Львові. „Флюгери Львова”. Всі акції фестивалю пройдуть 1 та 2 травня у внутрішньому дворику Міської Ратуші (вхід з площі Ринок з боку магазину „Природа”). Простір дворика організовується як клуб зі столиками, де спостерігаючи за дійством та слухаючи виступи, можна випити кави чи пива, поласувати солодощами.

У програмі заходів:

1 травня, субота

14:00 – для дітей
вистава театру „Арабески” (Харків) „Улюблені вірші” за мотивами збірки Івана Малковича

18:00 – Вечір фолк музики: „Сучасний ворон” (Запоріжжя), вокальний квартет „Ойра” (Харків), „За Україну” (Чернівці), „Гурт Мандрівних Дяків” (Дніпропетровськ), “Klepisko” (Польща)

2 травня, неділя

9:00 – акція „Доброго Ранку Львове” – прокидання „Мертвого Півня” - присвячується 15-річчю групи „Мертвий Півень”, три години музики від „старого до нового півня”

13:00 – акція „Трембіти на Ратуші”

14:00 – Для дітей
вистава театру „Арабески” (Харків) „Улюблені вірші” за мотивами збірки Івана Малковича

16:00 – „Майстерня пісні” під керівництвом Наталки Половинки та Сергія Ковалевич – представляють два фолькових проекти: Проект „Бай” (Космач-Львів) – гуцульська музика до данцу та слухання та Проект „У неділю рано” - “Rasa” - „Весна - дівочий ритуал”.

18:00 – Вечір Джазу - „Сьомий звук” (м. Львів), „Dzyga Jazz Quintet” (м. Львів), „C&K vocal” (м. Прага), „Tolhaje” (м. Краків) і насамкінець традиційний вже джем-сейшн.
На всі акції фестивалю „Флюгери Львова”, що проходитимуть у внутрішньому дворику Ратуші 1 та 2 травня - вхід вільний.

Остап_М. - 22-4-2004 у 15:34

Ура Одарка знайшлася!!!
Де ти була так довго?????
Фестиваль то просто супер, а пиво там буде дуже дороге????
:)

Odarka - 22-4-2004 у 15:42

Остап я просила без питань:)))
В мене в компі вірус, зжер все, що там було, от сиджу на сусідньому, а мій ремонтують

Остап_М. - 22-4-2004 у 15:44

Але питання про пиво, зовсім безневинне ?? :)
Прийми співчуття на рахунок твого компа......

Odarka - 22-4-2004 у 15:53

Я цінниками не завдую:)
Дякую:)

Dмитрик - 24-4-2004 у 22:36

2 Одарка
РЕклама - двигун торгівлі :D Як твій компутер?

Круціфукс. - 25-4-2004 у 15:27

Хто з форумців іде на фестиваль?

Nazar - 25-4-2004 у 21:29

Та ніби хродять слухи, що можливо Запорожці-Дніпропетровці будуть, ну , моя сім"я спробує таке не пропустити також.
А от на ранкових півнів не попадаю:(

Dмитрик - 25-4-2004 у 22:01

Я йду! Сподіваюсь втрапити і на "Півня" :D

fish - 26-4-2004 у 07:17

З наших збирається уся ватага. Я, Ведмідь, Сучасні Ворони і Мартінка.

Odarka - 26-4-2004 у 14:35

Мій комп далі не работать, а вас всіх чекатиму в дворику Ратуші:)))

Nazar - 26-4-2004 у 15:03

Та ми вже втішені тим, що ти хоч в ефірі:)

А ти не знаєш для якого віку малюків призначено дійство Арабесок?

Captivitas - 26-4-2004 у 16:03

Цитата:
Першим відправив користувач Nazar
Та ми вже втішені тим, що ти хоч в ефірі:)

А ти не знаєш для якого віку малюків призначено дійство Арабесок?


Колись тримав у руках компакт з цими віршиками, на жаль купити не зорганізувався.
Віршики найдитячиші, тому й вік по мінімуму. Може хіба що "Арабески" щось там витворять на межі театрального екстріму? ;)

Odarka - 26-4-2004 у 17:06

думаю від 0-100:))) Дітки будь-якого віку, принаймі так Малкович казав:)

Captivitas - 30-4-2004 у 18:32

Спробував до Вас вирватись, але потяги виявилися негостинними :( :( :( . Вранці довелося працювати, а ввечері не виїхати (паломництво якесь).

АЛЕ Рідне Місто - з Днем народження. :D:saint::D
Усіх гараздів.



Наше повітря не настільки розріджене,
щоби слухати різну музику
(с) С. Жадан

Наталка - 30-4-2004 у 20:03

З днем народження, Львове! :saint: :) Шануй свої чари!

Dмитрик - 30-4-2004 у 22:57

Завтра в обід приїздить Мартінка :) Перепрошую, що не зустрів - сподіваюсь Андрейко тебе доставить на Ринковий пляц!
Вітання Рідномму місту

Nazar - 1-5-2004 у 00:35

Ну а сьогодні приїхали Сучансі ворорни.
Всім привіт від них, завтра всіх чекатимуть на концерті.
А зараз троха помучені та й мирно собі сплять.
Нцу так осьпривітики!

Nazar - 1-5-2004 у 15:55

Так, я в захваті від Арабесок!!!!
Це надзвичайно захоплююче, мій Остапчик висидів всю виставу, і постійно посміхався та сміявся!
Люди, всім рекомендую йти туди завтра, непошкодуєте!
Вони самі собі музичний супровід співають, під час того декламують, і показують!!!:o:o:o

А потім дозволили всім малюкам поскакати по їхньому інвентарі, але то було добре:sing:

Остап_М. - 1-5-2004 у 16:21

Всі туди мусять піти!!!!
Я от от чекаю свою половинку і теж біжу :) :)
Єдине питання до тих хто вже був - чи на всіх вистарчає місця??? :)

Nazar - 1-5-2004 у 16:23

Там його зара купа, а от з 18 невідомо

Остап_М. - 1-5-2004 у 16:29

Дякую...
Я от про це і питаю...
А завтра на Півнях і взагалі напевно не буде..
Хіба що Одарка допоможе??? :) :) :)

Nazar - 1-5-2004 у 23:52

“Klepisko” !!!! “Klepisko” !!! “Klepisko” !!!!

Vedmid - 2-5-2004 у 01:17

To je muzyka.

Vedmid - 2-5-2004 у 12:19

Півень звичайно був. Але його було так мало, що я аж не встиг добре наскакатись. Замість одної Ярки було аж чотири Ойри, троха компекнсувало, Чайка запізнився добряче, але привіз добрі новини, що ввечері буде Кому Вниз біля опери. І ще Чайка струну порвав, то дівчата мусіли були "вигрібати".
Концерт не встигши добре початись одразу і закінчився (чи то з когутом так постійно час летить?). А, до речі про когута. Та сама цьотка, що була на Великодніх гаївках принесла когута на концерт Мертвого півня, когут відразу став зіркою для фотографів, ну вже стільки позувати навіть самі півні б не витерпіли, Місько сказав, най той жиєЮ, і поїхали далі. Як і афішувалось, співав також і Футор. Любко із зовнішністю справжнього породистого гопа, ще й окуляри на лобі (модно, нє?) ніц не втратив свого голосу і показав, що півень ще жиє і може ще багато чого, як би Барбара там не жалівся на старість. Харлей був, ми скакали та вар"ювали.
Але пінвя було мало.
Гадаю, що ввечері його буде більше.


редагую:
Люби українське!!!
Я й не замітив, що у мене Ведмедевий логін висить.:)

Роман Голощук - 3-5-2004 у 12:00

"Пробудження" Півнів, хоч і з запізненням, таки відбулося! Виступ вдався, хоча дійсно був трохи закоротким. Спочатку я думав, що через втому Ромка Чайки (який після прямого ефіру у суботу в "5 копійках" цілу ніч добирався до Львова - правда у хорошій компанії (Марічка Бурмака з командою, Мандри, Кому Вниз і т.д.). Але він ще й після концерту з півгодини роздавав автографи, фоткався і спілкувався з бажаючими. Людей було багато (незважаючи на ранню годину) і усі розмістилися. Були помічені форумці: Я, Василь Литвин, Назар, Юра, Fish, Martinka, Одарка - які пили коньяк з кавою і тішились музикою та співом :)
Закидую кілька знимок (у тому числі і пані з півнем :)
І узагалі, як казав Віктор Неборак на сцені - "Нехай жиє Мертвий Півень!!!"

Фото1 - Пані з "живим" півнем на виступі "Мертвого півня"

Роман Голощук - 3-5-2004 у 12:04


Фото 2 - На сцені "МП" з "Ойрою"

Роман Голощук - 3-5-2004 у 12:07


Nazar - 3-5-2004 у 12:29

О, прийду до-дому, то докину форумців з Чайкою.
А та пані з півнем, потім була на "Баї", і танцювала, бо під то не танцювати було неможливо. А когут стояв собі на сцені і по філософськи насолоджувався народною музикою....
Вражень тьма, а от гості вже всі порозїжались від мене...

Остап_М. - 3-5-2004 у 13:02

Я теж там був!!!
Було направду класно :) :)
От тільки трохи мало місця було щоб погоцати. В перший день я ше так сяк танцював праворуч від сцени, а от в другий було навіть стояти трохи зле, бо всі лізли дивитись - шо то таке...
Але приємних вражень це не зіпсувало, хіба що трішки замастились капці... :) :) :)
А ше мертвий півень класно відпрацював біля Опери. Там навіть затяті гопники під нього стрибали....

Nazar - 3-5-2004 у 16:32

Я вже дома.
От фотка з форумцями:
Юра, Я, Чайка, Одарка, парасоля (наразі не зареєстрована, але бачила багато), і Василь.

Чарівник з міста Гамельн - 3-5-2004 у 16:50

Назаре, якщо можеш, скинь мені на e-mail ті фотографії, де я з Фиш та Мартою :)

(в асьці тебе не бачу)

Dмитрик - 3-5-2004 у 17:12

Для початку - когута звати Граф, і йому вже три рочки :) Та прокинувся він класно - уся площа чула :D
Перепрошую у Мартінки, що ввечері не зобачились - я приплентався в Ратушу тільки коло 22:00 Вибач, так і не побалакали - шкода :(, та сподіваюсь ще якось зобачимось !!!!

2Одарка
Фестиваль супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Юрій Сєров - 3-5-2004 у 19:57

В мене також купа приємних вражень від фестивалю і дня міста в цілому. Але те, що я почув після завершальних акордів фейєрверку мене трафило: з одного з кабаків, які є на стометрівці гучно лунало: "Гаспада афіцери, за Расію да канца..." Курва мама, допоки таке буде, що нам у день міста таке крутять ?!!??! :baddevil:

Nazar - 4-5-2004 у 15:23

Тут ще декілька фоток з флюгерів.
http://public.fotki.com/NazarK/flugery_lvova/

Vedmid - 4-5-2004 у 18:27

2 Юра: Шкода, Юро, але на ці вихідні це було моє генеральне враження від Львова.

Vedmid - 4-5-2004 у 18:39

Якось цинічно підпис виглядає в контексті попереднього повідомлення ...

ярка-дзвінка - 4-5-2004 у 20:00

Суперові фотки!!! Я хоч трошки змогла відчути атмосферу рідного міста в його Уродини (а заодно і побачити личка деяких форумчан). Дякую, Назаре!

Nazar - 4-5-2004 у 22:48

Завжди раді, нема за що.
Хоча я то робив більше для себе:)
Сам його страшенно люблю.

Юрій Сєров - 6-5-2004 у 00:44

2 Ведмідь: твій пост має подвійне тлумачення, я не зрозумів. І до чого тут цинізм?

Odarka - 6-5-2004 у 13:04

Дуже тішуся, що вам сподобався фестиваль. На наступний рік спробуємо зробити набагато цікавіше:)))
Якщо пан Буняк будуть такі добрі:)
Назаре фотографії суперові:)

MartinkaDP - 6-5-2004 у 17:58

Цитата:
Першим відправив користувач Vedmid
2 Юра: Шкода, Юро, але на ці вихідні це було моє генеральне враження від Львова.


А я полазила трохи дальшими від центра куточками, і там на подвір'ях і з машин звучали різні там "весілля". А російське чула виключно в центрі.:)

MartinkaDP - 6-5-2004 у 18:00

Назаре, фотки - супер! Втім, я то тобі казала ще ві Львові...

Роман Голощук - 13-3-2008 у 16:00

На VI Міжнародний фестиваль "Флюгери Львова", що триватиме 1-4 травня, приїде провідний майстер джазової імпровізації, американський саксофоніст Кен Вандермарк, - повідомили в мистецькому об’єднанні "Дзиґа".

Спеціально для "Флюгерів" Вандермарк влаштує джазові експромти зі своїми колегами: американським віртуозом-ударником Тімом Дейзі, старожилом львівського джазу саксофоністом Юрієм Яремчуком та енергійним контрабасистом Марком Токарем.

Львівська публіка пам’ятає мелодійні та експресивні джазові шоу, влаштовані Кеном Вандермарком на фестивалі "Метро джаз" у 2005 році та проекті "Resonance Project" у листопаді 2007 року, який став справді резонансним у Східній Європі. Володар престижної музичної премії МакАртура Кен Вандермарк гідно оцінив львівське джазове середовище та з радістю погодився приїхати з Америки, щоб ще раз потішити українських меломанів майстерною грою.

Організатори фестивалю "Флюгери Львова" - мистецьке об’єднання "Дзиґа" та ГО "Вірменська, 35" - також очікують підтвердження участі виконавців із Литви, Польщі, Чехії, Австрії та Франції.

Фестиваль традиційно проводитиметься у ексклюзивно відведеному для "Флюгерів Львова" внутрішньому дворику Ратуші.

Джерело: http://daily.lviv.ua/?newsid=15618