Форум Рідного Міста

Ваші враження при переході з діалапу на видільонку

RedHead - 23-4-2004 у 07:55

Ваші перші враження та відчуття при переході з діалапу на видільонку

Demyan - 23-4-2004 у 08:40

А що тут враження - на них часу нема, бо тепер весь в інтернеті:).
Якщо хтось їздив на машинах то то щось типу Москвич (хоча проти нічого не маю, тачка хороша, просто щоб поганяти і не жаліти...) і мерс.

Олексій Мачехін - 23-4-2004 у 08:47

Виділенки різні бувають. У мене на роботі 128к на 15 станцій. Домашній діалап мені більш до вподоби :)

rost - 23-4-2004 у 08:57

А про, яку влане, виділенку йде мова?

Asmera - 23-4-2004 у 09:46

Зручно, що не рветься зв'язок, і що не тре дотелефоновуватися до провайдера :) і що за це не я плачу :lol:

RedHead - 24-4-2004 у 06:08

а саме відчуття, що платиш не за час, а за трафік, як воно?

rost - 26-4-2004 у 20:50

Я не плачу ні за час ні за трафік, тільки помісячно за кабельний інтернет з max download speed >=0.5Mb/sec і ніяких особливих відчуттів це не викликає. Діалапом користувався востаннє в далекому 1998-у.
З того часу помітив цікаву закономірність, яка не помінялася дотепер, -- до 90% северів все одно забезпечують download не вище 0.1Mb/sec . Тобто, якщо швідкість давнлоду є питання різниці в ціні, то напевно не варто переплачувати за обіцянки провайдера про вище 0.1Mb/sec.

Юрій Марків - 1-5-2004 у 21:06

З dial-up на leased line було класно переходити, от назад важко :((((((((((((((((((((((

Ігор+ - 8-5-2004 у 00:16

А мені якось всерівно. Стягування великих файлів звичайно набагато швидше на 3М ніж на 56К (в кращому випадку 49), але біганина по сторінках не сильно відрізняється.
Звичайно помегабайтний трафік то нісенітниця, обєми не повинні бути обмежені грошима, бо тоді вже краще назад на модем.

Tempika - 11-6-2004 у 07:54

відчуття - 1) висить ася, 2) телефон не зайнято, рахунки на нього в 10 разів менші 3) поштою можна все відправити і все
отримати :-)) 4) хахери --> мережева паранойя :-)))
поступово, правда, приростаєш пуповиною до деяких місць в інтернеті, коли вона рветься - боляче...
але доходить до смішного - маман питає, що то за акторка в серіалі - дивлюся в інтернеті, тре рецепт на якусь там брокколі-
дивлюся в інтернеті, тре взнати, чи у нашому TJ-магазині, що на проспекті свободи, нова колекція - дивлюся в інтернеті....
ну і теде... в книжковому магазині лише переписую назви книжок, що зацікавили - потім шукаю і качаю...
інтернет явно знижує вартість інформації і оперативність її отримання..... ну що тут скажеш - файно. :-))

Василь Яворський - 11-6-2004 у 14:47

Найкраще у цьому - спілкування милом та асьою...