Форум Рідного Міста

Лялька - 2, або коли її відкриють?

Nazar - 29-4-2004 у 14:23

Ну, вже ніби занадто багато чуток ходить, і напевно не всі вони відповідають дійсності. Тай напевно, самі організатори не до кінця ще можуть точно дати відповідь на це питання.
Просто продовжувати цю гілку у треді про лінолеум не варто.
Тому тут ми спробуємо в цій темі вияснити для себе все, що нас цікавить по нашому коханому клубі.

Nazar - 29-4-2004 у 14:27

По ніби то останніх чутках.
Лялька мала би займати вже два поверхи, роздягалки мали би бути окремими з театром.
Над дизайном мав би попрацювати сам Влод Кауфман. От.
А концепція мала би якось змінитись. Змінитись векторно. А от з яким знаком важко сказати...
Є купа запитань, але не відомо кому їх ставити.

Остап_М. - 29-4-2004 у 15:04

Чутки чутками... А я ось чув що ніц там нероблять і ніц не буде.... Хоч Одарка на обговоренні іншої теми каже що буде. Незнаю навіть. Все це мало б насторожити. Адже повна невідомість не передбачає нічого хорошого....

Odarka - 29-4-2004 у 15:45

Остапе, що це за неповага до моїх слів? Якщо я, працюючи на Дзизі сказала, що Ляльку відкриють, для чого ставити під сумнів мої слова??? Чи тобі Маркіян Іващишин сказав протилежне, бо іншої людини я не знаю, яка могла б настільки заперечити мої слова???
Хоча догадуюся хто:mad::D

Nazar - 29-4-2004 у 15:51

Та ні, Одарочко.
Попросту я також живий свідок чуток, що у приміщенні Лялькового ніяких робіт наразі не проводять.
Чи справді це, чи ні, я перевіряти не маю змоги, та й не хочу.
А от те, що Лялька-2 буде - у цьому сумнівів нема.

Остап_М. - 29-4-2004 у 15:56

Ні ні ні... Одарко я не сумніваюсь в твоїх словах. Я ж навпаки посилаюсь на тебе, якщо ти зауважила. Я просто висловив думку, причому свою і правдиву, проте що чув.. від різних людей. Я тобі не просто вірю. А дуже дуже довіряю.. в усьому. А в справі Ляльки тимбільше. Просто вже настільки хочеться :).... щоб вона запрацювало що огого.... :) :) :)
Не гнівайся. Я ніц проти тебе не маю.... Навпаки :)

Odarka - 29-4-2004 у 16:08

Я й не дуже гніваюся:)
Просто мені б також хотілося, щоб Лялька відкрилася.
скажу вам більше ми вже навіть плануємо концерт на відкриття Ляльки - але це сюрприз:)))

Nazar - 29-4-2004 у 17:35

А може якось вдасться вгамувати цю тишу якимось ексклюзивним інтервю пана Сергія бородатого? Може злапай його якось та попроси декілька слів для преси, окультур та й виклади, га?
А то ті чутки дійсно щось настрій псують.

Dмитрик - 29-4-2004 у 23:11

Та лишіться Ви Одарки :) У неї День міста на носі, а Ви про драконів згадали :D Особисто я певен, що Ляльку таки відкриють, мене цікавлять зміни, що плануються!! На Дзигівському форумі один хлопака, перепрошую, але я не пам'ятаю його ім'я, нагадав, що останнім часом Ляльку почали відвідувати представники гопівського чогось-там :D І для вирішення цієї проблеми, а то таки є проблемою, як на мене, було запропоновано ввести т.зв. фейс - контроль!!!!
А хто ще має якісь пропозиції???

Nazar - 29-4-2004 у 23:20

В мене багато негопів із обличчами один-в-один гопи.
Хіба робити допит, і якщо через слово "васа-нау", то то він, наш коханий гоп, і тоді його в шию:)
Насправді просто робити тематичні вечори, гопи не прийдуть на "діскатєку, де лабає всяка фігня", чи на вечірку з якимсь кулшьтурним наповненням:)

Dмитрик - 29-4-2004 у 23:43

Мовимо не лиш про гопівську проблему! ! !

Odarka - 30-4-2004 у 09:56

Дякую Дмитрику! ТИ мій рятівник:))))

Dмитрик - 30-4-2004 у 10:14

Прошу!
На флюгерах розрахуємось :D