Форум Рідного Міста

Яка ваша зарплата?

Demyan - 7-5-2004 у 11:03

Цікаво скільки заробляють по "неофіційним" даним львівяни?

Олексій Мачехін - 7-5-2004 у 11:06

Ги, на форумі не лише львівяни :)

marco - 7-5-2004 у 11:20

Неофіційні це як?
А наші друзі-податківці, думаєте форум не читають ;-)))

Odarka - 7-5-2004 у 11:38

Ще й як читають:)))

Grabchuk - 7-5-2004 у 11:43

Demyan дуже низько підняв планку. Треба було ширше розписати зряплати понад 1000 -
від 1000 до 2000
від 2000 до 5000
від 5000 до 20000
і понад 20000 :):):):):)

Олексій Мачехін - 7-5-2004 у 11:45

Шо? Читають? Тоді, користуючись нагодою, хочу сказати, що зичу їм багато чого, але цензура форуму не дозволяє. В цьому випадку - нажаль.

Demyan - 7-5-2004 у 12:11

2 Grachuk
Можливо, то спеціально, щоб москалики не заздрили нам, ам, а то ломануться до нас на заробітки :).

Не офційні - це ті що ми чуємо і бачимо от всі говорять і плачуть що ми заробляємо 300 грн і хабі можна на них вижити? З режультатів видно що живемо ніби потроху. Я вважаю що одному (звичайно без всяких там захцянок) 500 грн вистачить.

Андрій Пелещишин - 7-5-2004 у 12:37

Демяне, на Форумі заборонено використання зневажливих назв національностей.
А шкала вийшла неінформативна - значна частина голосів попала за верхню планку.

Demyan - 7-5-2004 у 12:47

Дякую за поради, але ж звідки я знав що львівяни так багато заробляють. Не розумію чого ми тоді плачемо що нам так погано живеться? При зарплаті понад тисячу грн можна непогано жити. А всюди тільки і чую от я заробляю 300 грн або 320... а тут все по іншому.

Андрій Пелещишин - 7-5-2004 у 12:53

Так то може Кияни голосували. Але тут все-таки і для Львівян може нерепрезентативна вибірка бути. Сам факт, що людино може позволити собі в Неті посидіти вже про щось говорить

Demyan - 7-5-2004 у 13:02

Я виходив з того, що вважав що тут сидять в основному люди молодого віку себто десь до 30 років, а скільки я орієнтуюся зарплата початкового рівня (після універу) в середньому може сягати до 700грн. (навіть виходячи з окладів які пропонують роботодавці). Ось тому і зробив таку шкалу. Якщо хтось заробляє понад 1000грн то вже значить людина живе не бідно і далі мене не цікавить, хочеться просто мати загальну картину щодо "бідності" нашого міста.
А нет то таке - я наприклад на роботі сижу, думаю що більшість теж, зараз для мене це вже не факт.

Andreas - 7-5-2004 у 14:27

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
Я виходив з того, що вважав що тут сидять в основному люди молодого віку себто десь до 30 років, ...


Цікаво, чому Ви так вважаєте?

Demyan - 7-5-2004 у 14:32

статистика, та й досвід показує що тим кому за 40 і не мав досвіду з компами і не йде до них. Звичайно що є виключення, я ж кажу середнє значення

Остап_М. - 7-5-2004 у 14:35

Та правильно Демян все написав. Адже не всі в нас (форумців) вже працюють на ставці і не всі платять за інтернет :)). Так приміром я ще студент і живу по суті за гонорари, що платять мені за дописи різні львівські видання + стипендія :) :) :) + різні там преміальні за всілякі проекти. Виходить десь між 300 і 500 гр. в місяць. Хоч продукти в мене купує батько, а значить що гроші нормальні........

Andreas - 7-5-2004 у 14:43

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
статистика, та й досвід показує що тим кому за 40 і не мав досвіду з компами і не йде до них. Звичайно що є виключення, я ж кажу середнє значення

Був би вдячний, якби Ви навели джерело статистичних даних. Ну а досвід в кожного свій.
І ще маленьке питання. Хто ж тоді стояв біля витоків Укрнету, САПР і т.ін. на початку 80-х?

Demyan - 7-5-2004 у 15:03

2 Andreas
Мене мама в колясці привозила вот я і налагоджував всі системи:)

Та я говорю про більшість! Звісно що були люди але коли почали вивчати компютери? мені приходилось самому збирати... в школах навіть калькуляторами забороняли користуватися а коли я ще вчився то деякі викладчі від компютера нас відганяли. Хоча я складу прогу і порахую все швидше ніж вони на листочку, це старий менталітет. І це взагалі не та тема, хочете створіть тему типу "Старікі і компютери" тоді поговоримо тут ми говоримо про зарплату.

Andreas - 7-5-2004 у 15:19

То Demyan
Ясно. Всі висновки про "більшість" - зі стелі.
А що і де мені писати, дозвольте вже мені вирішувати, Ви ж не модератор, щоб зауваження робити.
Просто на мій погляд, вік людини та ії зарплата міцно пов'язані між собою

Олексій Мачехін - 7-5-2004 у 15:36

Так?
Маю однолітка який в 19 років отримував на порядок більше за нашого викладача в універі.

Andreas - 7-5-2004 у 15:50

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Так?
Маю однолітка який в 19 років отримував на порядок більше за нашого викладача в універі.


Згоден, буває. А скільки отримував, припустимо, 30-річний на тій самій фірмі?

Олексій Мачехін - 7-5-2004 у 16:01

Залежить від кваліфікації.

Мій батько отримував кілька років поспіль дуже непогано. Потім роботу втратив. Вік збільшився, платня зменьшилась разів у 20.

Andreas - 7-5-2004 у 16:10

Цитата:
Першим відправив користувач Olexiy
Залежить від кваліфікації.

Так от і я про то. На всіх фірмах, де я працював (до речі, не тільки в Україні) більше отримують більш досвічені і кваліфіковані спеціалісти. Ніде не було такого, щоб молодий спеціаліст прийшов на фірму і одразу отримав платню більшу, ніж в того, хто пропрацював кілька років. Але часто буває, що той самий молодий спеціаліст одержує зарплату більшу ніж зарплата директора сусідньої фірми. Але та "сусідня" має своїх "молодих":)

Demyan - 7-5-2004 у 16:24

Звичайно, я погоджуюсь що щоб отримувати потрібно працювати, і набувати досвіду, тоді і зарпалата буду пристойною. Помилкою випускників є те що вони хочуть одразу скажем у львові 150 у.е. ще й кажуть в у.е.! Ти спочатку покажи що ти вмієш. Хоча є такі що і дійсно заслуговують на таку зарпалту відразу

Ігор+ - 7-5-2004 у 23:48

Цікаво було б побачити кому скільки залишається в місяць після всіх потрібних витрат.
На 500 в місяць можна прожити якщо ні за що не платиш. Не можу собі такого уявити.

Лучишин Роман - 16-6-2004 у 16:54

Якщо наш форум читають митники то варто ланку підняти десь так 20 * 900 у.о./цісяць :D

Tempika - 16-6-2004 у 19:53

...не признаюся, скіки заробляю, бо тут і правда може податкова буває, але скажу, що 2 роки тому заробляла
в півтори рази більше... але з тими доїздами на роботу, витратами на обіди і колготки лишалося менше, ніж тепер...
це при тому, що я сама плачу за інет і апгрейдюся... крім того, нам видавали зарплату з запізненням в 2-3 місяці,
при звільненні я мала борг по зарплаті десь тисячі 2... :-(( якщо сам себе утримуєш, то на 600-700 грн. жити у
Львові дуже тяжко, якщо нема села або дачі, скажімо... у мене одна квартира до 300 грн. в місяць натягує.

Роман Голощук - 16-6-2004 у 21:17

В опитуванні точно не вказувалось за який час ця зарплата. Може малось на увазі за рік :)

Ліля Гончар - 17-6-2004 у 07:28

Виявляється, я зі своєю зарплатнею входжу у 12% опитаних (до 300 грн). А нас таки, трохи є!
Та я не змогла б дозволити собі користуватись Internet, якби не була утриманкою власного чоловіка, зарплатня котрого десь у середніх рядках шкали.

Лучишин Роман - 17-6-2004 у 11:44

Можна розбити на дві вітки: ваша офіційна зарплата і зарплата в конверті? ;)

Станкевічас Сергій - 18-6-2004 у 11:36

Цитата:
Першим відправив користувач Ліля Гончар
Виявляється, я зі своєю зарплатнею входжу у 12% опитаних (до 300 грн). А нас таки, трохи є!
Та я не змогла б дозволити собі користуватись Internet, якби не була утриманкою власного чоловіка, зарплатня котрого десь у середніх рядках шкали.


Чоловіка, з зряплатою 600 грн., який утримує жінку з зряплатою 200 грн. також треба утримувати :)

Олександр Ганущин - 18-6-2004 у 12:48

Не все так зле - мають наші люди і за 1000

Станкевічас Сергій - 18-6-2004 у 16:59

Цитата:
Першим відправив користувач Андрій Пелещишин
Так то може Кияни голосували. Але тут все-таки і для Львівян може нерепрезентативна вибірка бути. Сам факт, що людино може позволити собі в Неті посидіти вже про щось говорить


Як свідчить нещодавно проведене опитування приблизно 100% регулярно населення України користується Інтернетом.

Станкевічас Сергій - 18-6-2004 у 17:02

Опитування проводились в Інтернеті....

Сергій Бєляєв - 18-6-2004 у 17:28

Цікаво. У більшості опитаних зарплата більше 1000 грн., а в деяких темах скаржаться, що в Україні роботи немає, мало платять.

Ремарка: Середньомісячна номінальна заробітна плата - 462 гривні (джерело - Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. N 315 "Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2003 році та хід виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України)

Користувач Олесь - 18-6-2004 у 19:16

Може голосували не тільки ті, хто в Україні.

rost - 18-6-2004 у 19:20

Цитата:
Першим відправив користувач Сергій Бєляєв
Цікаво. У більшості опитаних зарплата більше 1000 грн., а в деяких темах скаржаться, що в Україні роботи немає, мало платять.

Ремарка: Середньомісячна номінальна заробітна плата - 462 гривні (джерело - Постанова Кабінету Міністрів України від 11 березня 2004 р. N 315 "Про підсумки соціально-економічного розвитку України у 2003 році та хід виконання Програми діяльності Кабінету Міністрів України)

А ви вважаєте, що 1000грн<$200 це є хороша зарплата?

Tempika - 18-6-2004 у 19:58

...хочу 200 баксів :-) купляла б італійські мешти щомісяця.

rost - 18-6-2004 у 20:03

Ну на мешти напевне вистарчить, а якщо сім"я, двійко дітей.

Tempika - 18-6-2004 у 20:16

тре робити вибір :-)) між сім*єю і мештами....

Grabchuk - 14-10-2004 у 07:48

Якщо таке опитування провести в наступному році, то форумчан з зарплатою більше 1000 грн. буде явно більше :)

Tempika - 14-10-2004 у 11:56

...інфляція :-((

Demyan - 14-10-2004 у 14:01

Да, а кажуть що бідно живем......

Користувач Олесь - 14-10-2004 у 15:24

Цитата:
Першим відправив користувач Demyan
Да, а кажуть що бідно живем......


Дем'яне, а Ви вважаєте, що 200 долярів (це більше 1000 гривень) - це не бідність? Офіційне визначення бідності - це "з руки до рота", тобто це не обов'язково аж коли на харчі не вистачає - бідність починається тоді, коли людина зі своїх доходів не в змозі заощадити, тобто все піде на харчі, оплату житла, купівлю необхідних предметів (одяг, засоби гігієни тощо), тобто класичне "від зарплати до зарплати". Достатнім рівень доходів вважається, коли людина в змозі регулярно відкласти певну суму (або на один свій місячний дохід мати змогу прожити не менше трьох місяців).

Tempika - 14-10-2004 у 15:54

так, 200 це мало :-(
яке там відкласти... бо то зима, то кантупер міняти,
то до стоматолога :-(((

rost - 14-10-2004 у 19:18

Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
[бідність починається тоді, коли людина зі своїх доходів не в змозі заощадити, тобто все піде на харчі, оплату житла, купівлю необхідних предметів (одяг, засоби гігієни тощо), тобто класичне "від зарплати до зарплати". Достатнім рівень доходів вважається, коли людина в змозі регулярно відкласти певну суму (або на один свій місячний дохід мати змогу прожити не менше трьох місяців).

В такий спосіб 70% американських сімей можна сміливо заносити в розряд бідних, які поняття не мають, як це можна щось відкладати, коли не встигають борги по кредитних картках виплачувати вчасно і живуть, як правило "від зарплати до зарплати".

Офіційну межу бідності кожна країна встановлює по своєму, а майже кожна людина має свої уявлення про бідність. Це, як правило, неможливіть дозволити собі певні блага, чи речі, які є доступними для більшості друзів, родичів чи сусідів. В тій же Америці, якщо людина не може дозволити собі мати авто це однозначно бідна людина. А, скажімо в Ефіопії бідною вважається сім"я, що не може собі дозволити більше одної кози на члена сім"ї. В Китаї, років 10-15 назад символом достатку була миска рису на кожного члена сім"ї. Зараз це кольоровий телевізор, але власник любого авта розглядається багатієм, приблизно, як власник Мерседеса чи Лексуса в Україні.

Американець чи японець, що відносить себе до середніх статків, хоч кілька своїх відпусток старається провести на Гаваях, цьому раї на землі. Але більшість корінних гавайців, що живуть в цьому штаті США все життя, по американських мірках живуть нижче рівня бідності. Хоча кількість людей, що вважають себе щасливими є там на порядок вищою ніж в любому іншому американському штаті.

Tempika - 14-10-2004 у 20:31

...я гадаю, що межа бідності пролягає там, де знаходиться вартість життя...
давате визнаємо, що якби хтось з нас дійсно серйозно захворів (стукаю по
дереву), то йому дешевше було б померти, бо лікування було б не по кишені...
можна багато говорити про мерси, меблі і відпустки в болгарії, але коли
хтось з близьких або рідних стикається, наприклад, з пересадкою нирки,
то починаєш розуміти, що ми не бідні, ми просто жебраки... :-(((

rost - 14-10-2004 у 20:58

По хорошому, про медичне обслуговування громадян повинна дбати держава, бо в тій же багатій Америці до 40% людей не ме мають медичного страхування і стикаються чи не тими ж проблеми з речами типу пересадки нирки, що і в Україні. День перебування в травматології, наприклад, може потягнути на $2000-$4000, а днів таких може потребуватися не один.

Одним словом -- краще бути багатим і здоровим ніж бідним і хворим.

Ігор+ - 15-10-2004 у 01:32

Конкретний випадок про ціну медичного обслуговування в сша.
Привіз свою жінку в пункт "швидкої" допомоги з болями в животі. Годину сиділи чекали в прийомній, потім 2 години в палаті сестрички реєстрували, брали аналізи різні, чекали лікаря (все це під неперестаючий жінчин стогін). Лікар прийшла, ще раз порозпитувала що болить, знов залишили нас чекати. Виявилось, що це виходив камінь з нирки. Він вийшов ще перед тим, як її повезли на сканування.
Загалом, крім аналізів і рентгену, нічого не зробили, відпустили додому (бо вже нічого не боліло).
Через кілька днів прийшов рахунок на $3800.

Користувач Олесь - 15-10-2004 у 07:07

Цитата:
Першим відправив користувач rost
Цитата:
Першим відправив користувач Користувач Олесь
[бідність починається тоді, коли людина зі своїх доходів не в змозі заощадити, тобто все піде на харчі, оплату житла, купівлю необхідних предметів (одяг, засоби гігієни тощо), тобто класичне "від зарплати до зарплати". Достатнім рівень доходів вважається, коли людина в змозі регулярно відкласти певну суму (або на один свій місячний дохід мати змогу прожити не менше трьох місяців).

В такий спосіб 70% американських сімей можна сміливо заносити в розряд бідних, які поняття не мають, як це можна щось відкладати, коли не встигають борги по кредитних картках виплачувати вчасно і живуть, як правило "від зарплати до зарплати".


Ну так кредити ж! Мова йшла про чисті витрати. Якщо людина платить кредити (навіть від зарплати до зарплати), то значить, що вона може зі своїм доходом дозволити собі щось купити в кредит. Кредит - це ж також свого роду "заощадження навпаки". А з тою ж зарплатою в 200 долярів авто в кредит не станеш купувати, правда?

А щодо Ефіопії - ну то ми говорим про розвинуті країни. Якщо так порівнювати, то ми всі тут на Форумі входимо в 10% найбагатших людей планети :D.