Форум Рідного Міста

Обережно - цінний лист від "Індустрія-Сервіс"

сумна - 10-5-2004 у 10:13

Ох і винахідливий же в нас нарід! Послідовники Остапа Бендера не переводяться, плідно працюють над способами обдурити лоха.
Прийшов до нас на фірму цінний лист. Відправник – С.Кравченко, “Індустрія Сервіс”, вул.Полковника Шутова,16, м.Київ, 03067, Україна (конверт гарний, з тризубом).
Лист оцінений у 25 грн. накладним платежем.
Довго ми думали-гадали, що за невідомий відправник нам з Києва пише. Тим більше, що на конверті вказана стара назва нашої фірми, тобто міг видряпати її з якогось старого довідника.
Але оскільки ми чекали важливого листа з Києва, то й вирішили все ж цей лист отримати – мало що, може плутанина якась. Отож, заплатили 25 грн., ще плюс 1,20 грн. за переказ коштів.
Що ж виявилось всередині?

Цитую мовою оригіналу.

Предложение к сотрудничеству.
Предприятие «Индустрия-Сервис», в лице директора Кравченко Сергея Михайловича предлагает Вам стать соавтором или совладельцем патентов на изобретения, запатентованные в Украине и России.
Предлагаем права на использование универсальной пластиковой карточки, защищенные патентом № 56674А – Украины.
(далі йде опис, його пропускаю; кому буде цікаво – зацитую повністю).
Предлагаем Вам Патент № 23472-Украина.
Новая комбинация препаратов, дающая в итоге высокий терапевтический эффект при профилактике и лечении патологий центральной нервной системы: Пирацетам с Тиотриазолином – “Пиразолин” (...) По данным фармакологических исследований и клинических наблюдений, он оказывает действие: противоишемическое, антиоксидантное, мембраностабилизирующее, противовоспалительное, иммуномодулирующее, гепатопротекторное, холатостимулируующее, противовирусное, стимулирующее регенерацию клеток (…)
(Це ж Нобелівська премія, га?)
Патент № 17587 – Украина.
На соединение, обладающее рострегулирующей активностью сельскохозяйственных культур. Исследования предлагаемого соединения определили его высокую активность, повышающую урожайность различных сельскохозяйственных культур … на 10-40 %, при расходе 3 – 5 граммов вещества на 1 гектар (единоразово). (…)
(Друга Нобелівська!)
Предлагаем Вам освоить производство и продажу в Украине, совместно зарегистрировать, найти инвестора, завод-изготовитель или фирму, желающую приобрести лицензию на право регистрации и освоения химического соединения, регулятора роста и электронной пластиковой карточки на взаимовыгодных условиях.
Для этого необходимо инвестиций от 5000 до 15000 дол. США.
В случае заинтересованности, полную информацию, аналитический отчет о препаратах, условия сотрудничества или приобретения лицензии на производство, Вы можете получить, обратившись по адресу: Украина, 03067, г.Киев, ул.Полковника Шутова,16, ЧП «Индустрия-Сервис», тел.: (044) 458-30-93.
С уважением, директор С.М. Кравченко

Ну і що мені з цим скарбом робити? Подзвонити і сказати – “Віддай гроші?” Але ж він і не забирав, самі дали.
На пошті сказали, що таких листів мають ЦІЛУ КУПУ. Так що потрібну суму інвестицій п.Кравченко преспокійно назбирає собі з таких дурнів, як ми.


:lol:

Остап_М. - 10-5-2004 у 12:00

Принаймні тепер Ви точно знаєте, що це таке і з чим його їдять. Тобто стративши 25 гривень зараз, в майбутньому зекономите принаймні стільки ж.
Хоча є питання - Ви знали про існування подібних листів??????

сумна - 10-5-2004 у 13:11

Якби ж то знала!

Що ж, пропало... Хочу тільки інших застерегти.

Остап_М. - 10-5-2004 у 13:13

2 сумна:
Дякуємо!!! :)

Юрій Марків - 10-5-2004 у 16:28

Я якось попався також, але значно на меншу суму - в оголошенні було написано "легка робота вдома", а я був тоді на першому курсі і шукав підробіток. Умови - вислати листом запит про роботу і вкласти 3 поштові марки. У відповідь (1 мою марку стратив чувак) прийшло: "Роби так як я - заробляй гроші". Я довго сміявся :))) Але так само не робив.